• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • strypai iš juodųjų metalų

Rezultatai

Strypai iš juodųjų metalų - Importas–eksportas

 1. LICHARZ GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Licharz GmbH is a leading manufacturer of technical plastics specialising in maximum performance for trade and industry. With our headquarters in Germany and sites in France and England, we are active worldwide and offer quick delivery. Our product portfolio includes a wide range of extremely durable technical plastics that are used in numerous sectors. Why choose Licharz? Tailor-made solutions: we provide individual solutions tailored to our customers' needs. Top quality: our products are characterised by high quality and durability. Quick availability: thanks to our storage capacities, we are able to react quickly to the requirements of our customers to ensure rapid delivery. Comprehensive expertise: with our extensive experience and industry-specific knowledge, we are a competent partner for our customers. We are active in a wide range of sectors worldwide including agriculture, construction, electrical engineering, renewable energies, vehicle construction, the aerospace industry, mechanical engineering, the food industry and many more. Our in-depth knowledge of the requirements of these sectors makes us a first-class adviser and reliable partner for buyers, distributors, processors and users.

 2. TRANSCERAM GMBH

  Vokietija

  Įmonė TRANSCERAM GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Keramika, pramoninė, hard metals, Keramika, pramoninė, technical ceramic mixtures, bei bushings pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Laudenbach, Vokietija.

 3. HIZIRFERFORJE

  Turkija

  Įmonė HIZIRFERFORJE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia forging metals, forged products, bei industrial doors pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Denizli, Turkija.

 4. DRGM METALLI SRL

  Italija

  Įmonė DRGM METALLI SRL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Scrap metal business, iron incrustation, metal scrap recovery, bei ferrous waste disposal pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Montecchio Maggiore, Italija.

 5. LAMINADOS LOSAL SA

  Ispanija

  Įmonė LAMINADOS LOSAL SA, veikianti Profiliai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Strypai iš juodųjų metalų, Profiliai ir strypai iš spalvotųjų metalų, Strypai iš juodųjų metalų, Profiliai ir strypai iš spalvotųjų metalų, metal inserts, bei sections pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Gernika - Vizcaya, Ispanija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. LIMA CUTTING TOOLS GMBH

  Vokietija

  Įmonė LIMA CUTTING TOOLS GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Tiksliosios pramonės rankiniai įrankiai (be variklių), Metalų apdorojimo rankiniai įrankiai (be variklių), Metalų apdorojimo nešiojamieji rankiniai įrankiai su varikliais, Tiksliosios pramonės rankiniai įrankiai (be variklių), Metalų apdorojimo rankiniai įrankiai (be variklių), bei Metalų apdorojimo nešiojamieji rankiniai įrankiai su varikliais pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Norderstedt, Vokietija.

 2. LANGESCHEID

  Vokietija

  Įmonė LANGESCHEID, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Schalksmühle, Vokietija.

 3. ANTEJAS, UAB

  Lietuva

  Įmonė ANTEJAS, UAB, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Anglinis plienas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Iškirtimas plieno ir metalų, Strypai iš juodųjų metalų, Engineering steel, Iškirtimas plieno ir metalų, Strypai iš juodųjų metalų, bei Hot-rolled rounds pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Vilnius, Lietuva.

 4. ARTIM METAL ELEKTRIK

  Turkija

  Įmonė ARTIM METAL ELEKTRIK, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Istanbul, Turkija.

 5. CRON METALS

  Ukraina

  Įmonė CRON METALS, – tai Distributore, veikianti Strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vamzdžiai (be siūlių) iš juodųjų metalų, Vamzdžiai (be siūlių) iš juodųjų metalų, bei Forged steel bars pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Dnipropetrovsk, Ukraina.

 1. ATAY MAKINA SAN. VE TIC. LTD STI

  Turkija

  Įmonė ATAY MAKINA SAN. VE TIC. LTD STI, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plieno ir metalų tekinimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Strypai iš juodųjų metalų, Strypai iš juodųjų metalų, bei profiles for automobiles pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Tuzla, Turkija.

 2. TELMAT TEL TEKNOLOJILERI SAN.VETIC.LTD.STI

  Turkija

  Įmonė TELMAT TEL TEKNOLOJILERI SAN.VETIC.LTD.STI, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kabės, galvanized wire, cords, Kabės, bei studded gabions pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Istanbul, Turkija.

 1. GDS METAL TEL CEKME SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Turkija

  Įmonė GDS METAL TEL CEKME SAN. VE TIC. LTD. STI., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia iron pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Istanbul, Turkija.

 2. HURT-MET

  Lenkija

  Įmonė HURT-MET, – tai Distributore, veikianti Strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plienas, Lakštai ir juostos iš juodųjų metalų, iron materials, Plienas, Lakštai ir juostos iš juodųjų metalų, bei lamp-holders pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Koło, Lenkija.

 3. GJH - KOLO H. JANIKOWSKI SP.J.

  Lenkija

  Įmonė GJH - KOLO H. JANIKOWSKI SP.J., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Ratai, ratukai ir ritinėliai, Strypai iš juodųjų metalų, Ratai, ratukai ir ritinėliai, bei Strypai iš juodųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Kolo, Lenkija.

 4. AZIZOGLU A.Ş

  Turkija

  Įmonė AZIZOGLU A.Ş, – tai Venditore, veikianti Strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Şirnak, Turkija.

 5. ALRO S.A.

  Rumunija

  Įmonė ALRO S.A., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Strypai iš juodųjų metalų, Aliuminis ir aliuminio lydiniai, Strypai iš juodųjų metalų, bei Aliuminis ir aliuminio lydiniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Slatina, Rumunija.

 6. GUL DEMIR CELIK MTL URN LTD STI

  Turkija

  Įmonė GUL DEMIR CELIK MTL URN LTD STI, – tai Distributore, veikianti Strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Istanbul, Turkija.

 7. MITTAL STEEL HUNEDOARA S.A.

  Rumunija

  Įmonė MITTAL STEEL HUNEDOARA S.A., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plienas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Strypai iš juodųjų metalų, Profiliai iš spalvotųjų metalų, Vielos ir kabeliai iš spalvotųjų metalų, Šalto valcavimo plieno juosta, Strypai iš juodųjų metalų, Profiliai iš spalvotųjų metalų, Vielos ir kabeliai iš spalvotųjų metalų, bei Šalto valcavimo plieno juosta pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Hunedoara, Rumunija.

 8. BALTMET GROUP, LTD

  Latvija

  Įmonė BALTMET GROUP, LTD, – tai Grossista, veikianti Strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Steel construction, bei Round reinforcing bars pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Riga, Latvija.

 1. STAL SERWIS HURTOWNIA STALI BMRSTAL

  Lenkija

  Įmonė STAL SERWIS HURTOWNIA STALI BMRSTAL, – tai Venditore, veikianti Strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia forged steel accessories, bei steel sheet pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Grodzisk Maz / Kałęczyn, Lenkija.

 2. PRZEDSIEBIORSTWO HANDLOWO USLUGOWE WERTEKS SP Z O O

  Lenkija

  Įmonė PRZEDSIEBIORSTWO HANDLOWO USLUGOWE WERTEKS SP Z O O, – tai Grossista, veikianti Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Strypai iš juodųjų metalų, Lakštai ir juostos iš juodųjų metalų, Strypai iš juodųjų metalų, bei Lakštai ir juostos iš juodųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Tarnow, Lenkija.

 3. ARCELORMITTAL STAINLESS SERVICE FRANCE

  Prancūzija

  Įmonė ARCELORMITTAL STAINLESS SERVICE FRANCE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vamzdžiai iš nerūdijančio plieno, Profiliai iš juodųjų metalų, Vamzdžiai iš nerūdijančio plieno, bei Profiliai iš juodųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Isbergues, Prancūzija.

 4. AKCELIK DEMIR CELIK SAN VE TIC A.S

  Turkija

  Įmonė AKCELIK DEMIR CELIK SAN VE TIC A.S, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Cayirova/kocaeli, Turkija.

 5. LPG SERV SRL

  Rumunija

  Įmonė LPG SERV SRL, – tai Distributore, veikianti Strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Roman, Rumunija.

 6. FAMETAL-FABRICA PORTUGUESA DE ESTRUTURAS METALICAS, S.A.

  Portugalija

  Įmonė FAMETAL-FABRICA PORTUGUESA DE ESTRUTURAS METALICAS, S.A., – tai Grossista, veikianti Strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pramoninių pastatų statyba, Įpakavimas ir įpakavimo medžiagos, metaliniai, Pramoninių pastatų statyba, bei Įpakavimas ir įpakavimo medžiagos, metaliniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Cha, Portugalija.

 7. BOSKAY METAL SAN.VE TIC.LTD.ŞTI.

  Turkija

  Įmonė BOSKAY METAL SAN.VE TIC.LTD.ŞTI., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Karabuk, Turkija.

 8. HIERROS MANOLO SL

  Ispanija

  Įmonė HIERROS MANOLO SL, veikianti Strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Pilar de la Horadada, Ispanija.

 9. ÖZ MAKINA

  Turkija

  Įmonė ÖZ MAKINA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Istanbul, Turkija.

 10. SCHROTTABHOLUNG DÜSSELDORF

  Vokietija

  Įmonė SCHROTTABHOLUNG DÜSSELDORF, – tai Grossista, veikianti Strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Bochum, Vokietija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai
Filtrai

Rezultatai

Strypai iš juodųjų metalų - Importas–eksportas

Rezultatų skaičius

3 925 Įmonės