• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • strypai iš spalvotųjų metalų

Rezultatai

Strypai iš spalvotųjų metalų - Importas–eksportas

 1. ID ALLOYS - DISTRIBUTEUR ALLIAGES DE NICKEL ET COBALT

  Prancūzija

  Verified by europages badge

  Įmonė ID ALLOYS - DISTRIBUTEUR ALLIAGES DE NICKEL ET COBALT, – tai Distributore, veikianti Valcuoti lakštai - spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Strypai iš spalvotųjų metalų, Metalo lakštai ir vamzdžiai, Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų, Inconel, Strypai iš spalvotųjų metalų, Hastelloy, nickel alloys bars, nickel alloys, bei cobalt alloys pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Amblainville, Prancūzija.

 2. BIBUS METALS GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė BIBUS METALS GMBH, – tai Distributore, veikianti Strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Essen, Vokietija.

 3. GUNDA GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė GUNDA GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Kempen, Vokietija.

 4. HPULCAS GMBH

  Vokietija

  Įmonė HPULCAS GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Freiberg, Vokietija.

 5. KAPLAN PIRINC

  Turkija

  Įmonė KAPLAN PIRINC, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia brass bars, brass profiles, extruded and drawn bars, bei semi-finished extruded pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Istanbul, Turkija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. MCP

  Prancūzija

  Įmonė MCP, – tai Grossista, veikianti Profiliai ir strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Strypai iš spalvotųjų metalų, Langinės, Strypai iš spalvotųjų metalų, windows, automatic grilles, doors and gates, bei Langinės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Pavilly, Prancūzija.

 2. ACALIN

  Belgija

  Įmonė ACALIN, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vamzdžiai, plieno pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų, Nerūdijantis plienas, Strypai iš spalvotųjų metalų, Lakštai ir juostos - spalvotųjų metalų, Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų, Nerūdijantis plienas, Strypai iš spalvotųjų metalų, bei Lakštai ir juostos - spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ans, Belgija.

 3. TITANIUM ENGINEERS LTD

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė TITANIUM ENGINEERS LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Titanium bars, bei titanium and alloys pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Coleshill, Jungtinė Karalystė.

 4. MATUTE, S.A.

  Ispanija

  Įmonė MATUTE, S.A., – tai Grossista, veikianti Strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Copper wire pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Barcelona, Ispanija.

 5. MSS PRODUCTS LIMITED

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė MSS PRODUCTS LIMITED, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Components, sub-assemblies and systems for laser technology, battery accessories, bei bus bar pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Tyldesley, Jungtinė Karalystė.

 1. C ENGINEERING

  Vokietija

  Įmonė C ENGINEERING, – tai Multi-Category, veikianti Strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Nuernberg, Vokietija.

 2. GSE TECHNOLOGY

  Nyderlandai

  Įmonė GSE TECHNOLOGY, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Deurne, Nyderlandai.

 1. PASTURI S.R.L.

  Italija

  Įmonė PASTURI S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Profiliai ir strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Profiliai iš spalvotųjų metalų, Strypai iš spalvotųjų metalų, Profiliai iš spalvotųjų metalų, bei Strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Cigole, Italija.

 2. PETRINO GEOM.GERARDO

  Italija

  Įmonė PETRINO GEOM.GERARDO, – tai Distributore, veikianti Profiliai ir strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Profiliai iš spalvotųjų metalų, Strypai iš spalvotųjų metalų, Profiliai iš spalvotųjų metalų, bei Strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Potenza, Italija.

 3. 3EMMEGI S.P.A.

  Italija

  Įmonė 3EMMEGI S.P.A., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Profiliai ir strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Profiliai iš spalvotųjų metalų, Strypai iš spalvotųjų metalų, Profiliai iš spalvotųjų metalų, bei Strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Roma, Italija.

 4. FERVIN

  Italija

  Įmonė FERVIN, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Profiliai ir strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Profiliai iš spalvotųjų metalų, Strypai iš spalvotųjų metalų, Profiliai iš spalvotųjų metalų, bei Strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Alcamo, Italija.

 5. ALMO S.R.L.

  Italija

  Įmonė ALMO S.R.L., – tai Subfornitore, veikianti Profiliai ir strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Profiliai iš spalvotųjų metalų, Strypai iš spalvotųjų metalų, Profiliai iš spalvotųjų metalų, bei Strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Puegnago Sul Garda, Italija.

 6. LME DEMIR LTD ŞTI

  Turkija

  Įmonė LME DEMIR LTD ŞTI, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia hot roller pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Istanbul, Turkija.

 7. BIMO

  Lenkija

  Įmonė BIMO, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia molybdenum, bei titanium pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Wroclaw, Lenkija.

 8. LAUREX PROD SRL

  Rumunija

  Įmonė LAUREX PROD SRL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Aliuminis ir aliuminio lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Strypai iš spalvotųjų metalų, Izoliacinės plokštės iš spalvotųjų metalų, Strypai iš spalvotųjų metalų, bei Izoliacinės plokštės iš spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ramnicu Sarat, Rumunija.

 1. EUROPROFILI GROUP S.P.A.

  Italija

  Įmonė EUROPROFILI GROUP S.P.A., – tai Grossista, veikianti Profiliai ir strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Profiliai iš spalvotųjų metalų, Strypai iš spalvotųjų metalų, Profiliai iš spalvotųjų metalų, bei Strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Castegnato, Italija.

 2. ALLCAR SERVICE S.R.L.

  Italija

  Įmonė ALLCAR SERVICE S.R.L., – tai Grossista, veikianti Profiliai ir strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Profiliai iš spalvotųjų metalų, Strypai iš spalvotųjų metalų, Profiliai iš spalvotųjų metalų, bei Strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Roma, Italija.

 3. NOVA GENGAL S.R.L.

  Italija

  Įmonė NOVA GENGAL S.R.L., veikianti Profiliai ir strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Profiliai iš spalvotųjų metalų, Strypai iš spalvotųjų metalų, Profiliai iš spalvotųjų metalų, bei Strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Roma, Italija.

 4. PROFILGLASS S.P.A.

  Italija

  Įmonė PROFILGLASS S.P.A., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Profiliai ir strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Profiliai iš spalvotųjų metalų, Strypai iš spalvotųjų metalų, Profiliai iš spalvotųjų metalų, bei Strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Fano, Italija.

 5. ALUMEN S.R.L.

  Italija

  Įmonė ALUMEN S.R.L., – tai Grossista, veikianti Profiliai ir strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Profiliai iš spalvotųjų metalų, Strypai iš spalvotųjų metalų, Profiliai iš spalvotųjų metalų, bei Strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Aprilia, Italija.

 6. LAMBERT S.R.L.

  Italija

  Įmonė LAMBERT S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Profiliai ir strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Profiliai iš spalvotųjų metalų, Strypai iš spalvotųjų metalų, Profiliai iš spalvotųjų metalų, bei Strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Nova Milanese, Italija.

 7. IMET S.P.A.

  Italija

  Įmonė IMET S.P.A., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Profiliai ir strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Profiliai iš spalvotųjų metalų, Strypai iš spalvotųjų metalų, Profiliai iš spalvotųjų metalų, bei Strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Serravalle Scrivia, Italija.

 8. DAC. AL. DI DAGOSTINO VINCENZO

  Italija

  Įmonė DAC. AL. DI DAGOSTINO VINCENZO, – tai Grossista, veikianti Profiliai ir strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Profiliai iš spalvotųjų metalų, Strypai iš spalvotųjų metalų, Profiliai iš spalvotųjų metalų, bei Strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Cittanova, Italija.

 9. IORE

  Italija

  Įmonė IORE, – tai Grossista, veikianti Profiliai ir strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Profiliai iš spalvotųjų metalų, Strypai iš spalvotųjų metalų, Profiliai iš spalvotųjų metalų, bei Strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Leno, Italija.

 10. ALU - PRO S.R.L.

  Italija

  Įmonė ALU - PRO S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Profiliai ir strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Profiliai iš spalvotųjų metalų, Strypai iš spalvotųjų metalų, Profiliai iš spalvotųjų metalų, bei Strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Noale, Italija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai
Filtrai

Rezultatai

Strypai iš spalvotųjų metalų - Importas–eksportas

Rezultatų skaičius

3 441 Įmonės