• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • strypai iš spalvotųjų metalų

Rezultatai

Strypai iš spalvotųjų metalų - Importas–eksportas

 1. ID ALLOYS - DISTRIBUTEUR ALLIAGES DE NICKEL ET COBALT

  Prancūzija

  Verified by europages badge

  Įmonė ID ALLOYS - DISTRIBUTEUR ALLIAGES DE NICKEL ET COBALT, – tai Distributore, veikianti Valcuoti lakštai - spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Strypai iš spalvotųjų metalų, Metalo lakštai ir vamzdžiai, Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų, Inconel, Strypai iš spalvotųjų metalų, Hastelloy, nickel alloys bars, nickel alloys, bei cobalt alloys pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Amblainville, Prancūzija.

 2. BIBUS METALS GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė BIBUS METALS GMBH, – tai Distributore, veikianti Strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Essen, Vokietija.

 3. GUNDA GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė GUNDA GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Kempen, Vokietija.

 4. HPULCAS GMBH

  Vokietija

  Įmonė HPULCAS GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Freiberg, Vokietija.

 5. MCP

  Prancūzija

  Įmonė MCP, – tai Grossista, veikianti Profiliai ir strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Strypai iš spalvotųjų metalų, Langinės, Strypai iš spalvotųjų metalų, windows, automatic grilles, doors and gates, bei Langinės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Pavilly, Prancūzija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. ACALIN

  Belgija

  Įmonė ACALIN, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vamzdžiai, plieno pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų, Nerūdijantis plienas, Strypai iš spalvotųjų metalų, Lakštai ir juostos - spalvotųjų metalų, Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų, Nerūdijantis plienas, Strypai iš spalvotųjų metalų, bei Lakštai ir juostos - spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ans, Belgija.

 2. KAPLAN PIRINC

  Turkija

  Įmonė KAPLAN PIRINC, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia brass bars, brass profiles, extruded and drawn bars, bei semi-finished extruded pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Istanbul, Turkija.

 3. MSS PRODUCTS LIMITED

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė MSS PRODUCTS LIMITED, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Components, sub-assemblies and systems for laser technology, battery accessories, bei bus bar pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Tyldesley, Jungtinė Karalystė.

 4. TITANIUM ENGINEERS LTD

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė TITANIUM ENGINEERS LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Titanium bars, bei titanium and alloys pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Coleshill, Jungtinė Karalystė.

 5. MATUTE, S.A.

  Ispanija

  Įmonė MATUTE, S.A., – tai Grossista, veikianti Strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Copper wire pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Barcelona, Ispanija.

 1. GSE TECHNOLOGY

  Nyderlandai

  Įmonė GSE TECHNOLOGY, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Deurne, Nyderlandai.

 2. C ENGINEERING

  Vokietija

  Įmonė C ENGINEERING, – tai Multi-Category, veikianti Strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Nuernberg, Vokietija.

 1. RAPID METAL SOURCING COMPANY

  Indija

  Įmonė RAPID METAL SOURCING COMPANY, – tai Agente/ Rappresentante, veikianti Strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Brass wires pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Mumbai, Indija.

 2. COMPTOIR DE PROFILE ET QUINCAILLERIE

  Marokas

  Įmonė COMPTOIR DE PROFILE ET QUINCAILLERIE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sliding doors accessories pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Casablanca, Marokas.

 3. S & T CARBIDE INDUSTRIAL CO., LTD

  Kinija

  Įmonė S & T CARBIDE INDUSTRIAL CO., LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Zhuzhou, Kinija.

 4. POLINOB - METAIS NÃO FERROSOS E PLÁSTICOS DE ENGENHARIA

  Brazilija

  Įmonė POLINOB - METAIS NÃO FERROSOS E PLÁSTICOS DE ENGENHARIA, – tai Distributore, veikianti Strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Paulinia, Brazilija.

 5. LAMBERT S.R.L.

  Italija

  Įmonė LAMBERT S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Profiliai ir strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Profiliai iš spalvotųjų metalų, Strypai iš spalvotųjų metalų, Profiliai iš spalvotųjų metalų, bei Strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Nova Milanese, Italija.

 6. ALU - PRO S.R.L.

  Italija

  Įmonė ALU - PRO S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Profiliai ir strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Profiliai iš spalvotųjų metalų, Strypai iš spalvotųjų metalų, Profiliai iš spalvotųjų metalų, bei Strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Noale, Italija.

 7. XI'AN SAITE METAL MATERIALS DEVELOPMENT CO., LTD

  Kinija

  Įmonė XI'AN SAITE METAL MATERIALS DEVELOPMENT CO., LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia titanium and alloys pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Xian, Kinija.

 8. BAOJI FUTURE TITANIUM INDUSTRIAL&TRADING CO.,LTD

  Kinija

  Įmonė BAOJI FUTURE TITANIUM INDUSTRIAL&TRADING CO.,LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Titanium bars pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Baoji, Kinija.

 1. COSMO TITANIUM CO., LTD.

  Kinija

  Įmonė COSMO TITANIUM CO., LTD., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Suzhou, Kinija.

 2. YSTI TITANIUM INDUSTRIAL CO.,LTD.

  Kinija

  Įmonė YSTI TITANIUM INDUSTRIAL CO.,LTD., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia titanium alloy pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi baoji, Kinija.

 3. PETRINO GEOM.GERARDO

  Italija

  Įmonė PETRINO GEOM.GERARDO, – tai Distributore, veikianti Profiliai ir strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Profiliai iš spalvotųjų metalų, Strypai iš spalvotųjų metalų, Profiliai iš spalvotųjų metalų, bei Strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Potenza, Italija.

 4. BIMO

  Lenkija

  Įmonė BIMO, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia molybdenum, bei titanium pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Wroclaw, Lenkija.

 5. ALLCAR SERVICE S.R.L.

  Italija

  Įmonė ALLCAR SERVICE S.R.L., – tai Grossista, veikianti Profiliai ir strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Profiliai iš spalvotųjų metalų, Strypai iš spalvotųjų metalų, Profiliai iš spalvotųjų metalų, bei Strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Roma, Italija.

 6. GOLD MINING COOP

  Bahamai

  Įmonė GOLD MINING COOP, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia gold nuggets pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Accra, Bahamai.

 7. ALUMEC S.R.L.

  Italija

  Įmonė ALUMEC S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Profiliai ir strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Profiliai iš spalvotųjų metalų, Strypai iš spalvotųjų metalų, Profiliai iš spalvotųjų metalų, bei Strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Rudiano, Italija.

 8. CINIGLIO´S TRADING & INVESTMENT GROUP S.A.

  Panama

  Įmonė CINIGLIO´S TRADING & INVESTMENT GROUP S.A., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Panama, Panama.

 9. FERVIN

  Italija

  Įmonė FERVIN, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Profiliai ir strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Profiliai iš spalvotųjų metalų, Strypai iš spalvotųjų metalų, Profiliai iš spalvotųjų metalų, bei Strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Alcamo, Italija.

 10. PROFILGLASS S.P.A.

  Italija

  Įmonė PROFILGLASS S.P.A., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Profiliai ir strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Profiliai iš spalvotųjų metalų, Strypai iš spalvotųjų metalų, Profiliai iš spalvotųjų metalų, bei Strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Fano, Italija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai
Filtrai

Rezultatai

Strypai iš spalvotųjų metalų - Importas–eksportas

Rezultatų skaičius

3 485 Įmonės