• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • strypai su sriegiu

Rezultatai

Strypai su sriegiu - Importas–eksportas

 1. CODIPRO (GROUPE ALIPA)

  Liuksemburgas

  Verified by europages badge

  Codipro is a top-of-the-range European specialist that manufactures very high quality eyebolts capable of lifting very heavy loads. All Codipro rings are articulated and enable rotations with loads. CODIPRO offers a very broad range of lifting eye bolts and can manufacture eye bolts to order with very fast turnaround times.

 2. SCHÄFER + PETERS GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Schäfer + Peters is your partner for rust- and acid-resistant fasteners, DIN and standard parts including Wood screws, metric screws, sheet metal screws, washers, nuts and products including heavy-duty fasteners, security screws and solar fasteners as well as special and made-to-order parts in a range of different designs. We maintain solid relationships with our customers. We achieve this thanks to our stock of over 32, 000 different items, more than 200 committed and qualified staff and a state-of-the-art quality management system. Our online shop features all of our stock items including stainless steel screws, nuts, washers, bolts, ropes, chains, pins and many other connecting elements. To access the S+P online shop, please contact our sales team.

 3. PIRPED INTERNATIONAL

  Prancūzija

  Verified by europages badge

  Įmonė PIRPED INTERNATIONAL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Naftos cheminio perdirbimo pramonės įranga ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Strypai su sriegiu, Flanšai santechniniai, Kniedės, forged parts, Strypai su sriegiu, Flanšai santechniniai, Automobile fastening device, ANSI/ASME flanges, bei Flat flange pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Chatou, Prancūzija.

 4. JUNASPIN GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė JUNASPIN GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Strypai su sriegiu pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Pfinztal, Vokietija.

 5. MÄDLER GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė MÄDLER GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Dantračiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sankabos, Strypai su sriegiu, Rubber-metal buffers, Drive belt pulleys, racks, bushings, Flanged bearings, cone drive, bei Sankabos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Stuttgart, Vokietija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. ACTON S.A.

  Prancūzija

  Verified by europages badge

  Įmonė ACTON S.A., – tai Distributore, veikianti Tvirtinimas - medžiagos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pramoniniai gaminiai iš metalo, Denių statyba, Veržlės su sriegiu, Strypai su sriegiu, Veržlės ir varžtai, wood screws, Pramoniniai gaminiai iš metalo, stainless steel nuts & bolts, bei Industrial nuts and bolts pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi L' Horme, Prancūzija.

 2. NEFF GEWINDETRIEBE GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė NEFF GEWINDETRIEBE GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Strypai su sriegiu pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Weil Im Schönbuch, Vokietija.

 3. ASSOCIATED NORM+DREH GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė ASSOCIATED NORM+DREH GMBH, – tai Distributore, veikianti Spyruoklės, žiedinės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Varžtai, Specialios veržlės ir varžtai, Strypai su sriegiu, Turned parts for mechanical engineering, cup springs, rivets, Shim washers, Supporting rings, bei Profile stamped parts pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Velbert, Vokietija.

 4. KAISER SPEZIALARTIKEL GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė KAISER SPEZIALARTIKEL GMBH, – tai Grossista, veikianti Strypai su sriegiu pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Arnsberg, Vokietija.

 5. ERNST THOMAS GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė ERNST THOMAS GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Tvirtinimas - medžiagos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Skėtimo varžtai ir sąvaržos, Strypai su sriegiu, Veržlės su sriegiu, Varžtai, Skėtimo varžtai ir sąvaržos, Strypai su sriegiu, Veržlės su sriegiu, Varžtai, bei Hammerhead bolts pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Hemer, Vokietija.

 1. BENE INOX - VISSERIE & BOULONNERIE

  Prancūzija

  Verified by europages badge

  Įmonė BENE INOX - VISSERIE & BOULONNERIE, – tai Distributore, veikianti Tvirtinimas - medžiagos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pramoniniai gaminiai iš metalo, Kaiščiai ir varžtai, tvirtinimo, Strypai su sriegiu, Veržlės su sriegiu, Denių statyba, Metal screws, Wood screws, self-tapping screw, bei Stainless steel screw products pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Saint Priest, Prancūzija.

 2. SCHRAUBEN UND DRAHT UNION GMBH & CO KG

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė SCHRAUBEN UND DRAHT UNION GMBH & CO KG, – tai Grossista, veikianti Plieno ir metalų tekinimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Strypai su sriegiu, screws, Special parts, tailor-made, CNC turned parts made from special materials, CNC turned steel parts, Extension bolts, Strypai su sriegiu, Oil-drain screws, bei Screws made of special materials pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bochum, Vokietija.

 1. HANS-PETER SCHARWATH E. K. INH. OLIVER MÜNCH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė HANS-PETER SCHARWATH E. K. INH. OLIVER MÜNCH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Strypai su sriegiu pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Lüdenscheid, Vokietija.

 2. 4FASTENING GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė 4FASTENING GMBH, – tai Grossista, veikianti Strypai su sriegiu pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Blind rivets, Blind rivet nuts, Flat head screws, HV screws, High-strength screws, Alu screws, Aluminium screws, IATF certification, bei Combination screw pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Pohlheim, Vokietija.

 3. IAV DREHTEILE GMBH

  Vokietija

  Įmonė IAV DREHTEILE GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Strypai su sriegiu pramonės šakoje. Ji taip pat veikia CNC turned parts, Threaded spindles, bei Part cleaning pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Iserlohn, Vokietija.

 4. DAVREUX NOIZET

  Prancūzija

  Įmonė DAVREUX NOIZET, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kabliai metaliniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Skėtimo varžtai ir sąvaržos, Strypai su sriegiu, steel flanges, Skėtimo varžtai ir sąvaržos, hose fastening collars, bei Strypai su sriegiu pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Thilay, Prancūzija.

 5. INTENFA GROUP LIMITED COMPANY

  Turkija

  Įmonė INTENFA GROUP LIMITED COMPANY, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Veržlės ir varžtai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Strypai su sriegiu, Hexagonal nuts, headless screws, self-tapping screws, bei Strypai su sriegiu pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Konya, Turkija.

 6. HENSEN GMBH

  Vokietija

  Įmonė HENSEN GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Strypai su sriegiu pramonės šakoje. Ji taip pat veikia threaded stays, Threaded spindles, threaded parts, bei CNC turned parts pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Mönchengladbach, Vokietija.

 7. LAMINADOS ASENSIO SL

  Ispanija

  Įmonė LAMINADOS ASENSIO SL, veikianti Strypai su sriegiu pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Veržlės ir varžtai, anchorage, threaded bars, bei Veržlės ir varžtai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Pedrola-Zaragoza, Ispanija.

 8. EWG EDELSTAHLSCHRAUBENFABRIK WINTERBERG GMBH

  Vokietija

  Įmonė EWG EDELSTAHLSCHRAUBENFABRIK WINTERBERG GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Strypai su sriegiu pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Varžtai, threaded stays, Stainless steel screws, bushings, bei Varžtai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Wuppertal, Vokietija.

 1. INOX BOUTS FILETES (IBF)

  Prancūzija

  Įmonė INOX BOUTS FILETES (IBF), – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Strypai su sriegiu pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Veržlės ir varžtai, Veržlės ir varžtai, threaded dowels, rods, bei metal attachment rods pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Belley, Prancūzija.

 2. GTM (LA GTM FRANCE)

  Vokietija

  Įmonė GTM (LA GTM FRANCE), – tai Distributore, veikianti Plienas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Strypai su sriegiu, Bright steel, stainless steel, spring steel, bei Strypai su sriegiu pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Witten, Vokietija.

 3. NSG CELIK

  Turkija

  Įmonė NSG CELIK, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Statybinės medžiagos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Strypai su sriegiu, Veržlės su sriegiu, stays, Strypai su sriegiu, bei Veržlės su sriegiu pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Seyhan/adana, Turkija.

 4. GROW TRADE FASTENER

  Turkija

  Įmonė GROW TRADE FASTENER, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Strypai su sriegiu pramonės šakoje. Ji taip pat veikia valves and couplings pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Mugla, Turkija.

 5. LENZ STAHLHANDEL GMBH

  Vokietija

  Įmonė LENZ STAHLHANDEL GMBH, – tai Grossista, veikianti Tvirtinimas - medžiagos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Strypai su sriegiu, Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų, Plienas konstrukcinis, Strypai su sriegiu, Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų, Plienas konstrukcinis, bei rolled steel traders pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Vogelsdorf, Vokietija.

 6. ETABLISSEMENTS PAUL DEFLANDRE

  Prancūzija

  Įmonė ETABLISSEMENTS PAUL DEFLANDRE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Tvirtinimas - medžiagos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Veržlės ir varžtai, Strypai su sriegiu, Pakavimas, Veržlės ir varžtai, Strypai su sriegiu, Pakavimas, bei knick-knacks pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bogny-Sur-Meuse, Prancūzija.

 7. SOCIETE EUROPÉENNE DE CONSTRUCTION (S.E.C.)

  Prancūzija

  Įmonė SOCIETE EUROPÉENNE DE CONSTRUCTION (S.E.C.), – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Strypai su sriegiu pramonės šakoje. Ji taip pat veikia nuts, washers, sleeves, bei pitons pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi La Longine, Prancūzija.

 8. ISG-SCHÄFER GMBH

  Vokietija

  Įmonė ISG-SCHÄFER GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Strypai su sriegiu pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Ratingen, Vokietija.

 9. DEMARMETAL

  Belgija

  Įmonė DEMARMETAL, – tai Multi-Category, veikianti Veržlės ir varžtai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Strypai su sriegiu, Tvirtinimas - medžiagos, screws, caps for nuts and bolts, Strypai su sriegiu, bei Tvirtinimas - medžiagos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Charleroi, Belgija.

 10. I+F ANTRIEBS- UND MASCHINENTECHNIK GMBH

  Vokietija

  Įmonė I+F ANTRIEBS- UND MASCHINENTECHNIK GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Strypai su sriegiu pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Hattingen, Vokietija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai