• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • tekstiliniai augalai

Rezultatai

Tekstiliniai augalai - Importas–eksportas

 1. HYDRO-PROFI-LINE® BY GKR GERMANY

  Vokietija

  Verified by europages badge

  GKR Hydro GmbH develops, produces and markets Hydro Profi Line® greening systems for sustainable and functional greening on all sealed surfaces, surfaces without soil and buildings. The Hydro Profi Line® plant systems offer the following advantages: • Sustainable reduction in water consumption for greening by up to 80%.• Unique root vegetation space with air and water for perfect root ventilation.• No root compaction or decay in the floor area as there is no filling material around the pot.• Large water reservoir as there is no displacement by plant substrates.• Unique Quick Change System to quickly change plants without difficulty.• Suitable for all plants in soil and hydroponics.• Suitable for any location in rooms and open spaces.• For correct watering at any time as it is virtually impossible to pour over the pots

 2. KROM TEXTILS I RECANVIS SL

  Ispanija

  Įmonė KROM TEXTILS I RECANVIS SL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Tekstiliniai augalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia fireproof fabric pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Hostalric, Ispanija.

 3. TUINAANLEG GERT KWANTEN

  Belgija

  Įmonė TUINAANLEG GERT KWANTEN, – tai Fornitore servizi, veikianti Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Tekstiliniai augalai, Daigynai ir miškininkystė, Tekstiliniai augalai, Daigynai ir miškininkystė, bei landscape gardening consultancy pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Neerpelt, Belgija.

 4. BECAUS

  Belgija

  Įmonė BECAUS, – tai Fornitore servizi, veikianti Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Tekstiliniai augalai, Daigynai ir miškininkystė, Landšafto darbų rangovai, Tekstiliniai augalai, Daigynai ir miškininkystė, Landšafto darbų rangovai, bei private pools pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Wetteren, Belgija.

 5. JOS VAN VLIERDEN

  Belgija

  Įmonė JOS VAN VLIERDEN, – tai Fornitore servizi, veikianti Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Tekstiliniai augalai, Daigynai ir miškininkystė, Tekstiliniai augalai, bei Daigynai ir miškininkystė pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sint-Huibrechts-Lille, Belgija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. JAN JORIS TUINARCHITEKTUUR

  Belgija

  Įmonė JAN JORIS TUINARCHITEKTUUR, – tai Fornitore servizi, veikianti Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Tekstiliniai augalai, Daigynai ir miškininkystė, Tekstiliniai augalai, Daigynai ir miškininkystė, bei vegetable plants pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Kapellen, Belgija.

 2. ARNAUD ESPACES VERTS

  Prancūzija

  Įmonė ARNAUD ESPACES VERTS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Tekstiliniai augalai, Daigynai ir miškininkystė, Tekstiliniai augalai, Daigynai ir miškininkystė, grass for sports facilities, bei sports ground turf regeneration pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Garidech, Prancūzija.

 3. WILLY REYNDERS TUINARCHITECTUUR

  Belgija

  Įmonė WILLY REYNDERS TUINARCHITECTUUR, – tai Fornitore servizi, veikianti Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Tekstiliniai augalai, Daigynai ir miškininkystė, Landšafto architektūra - projektavimo - konstravimo biurai, Sodo reikmenys, Tekstiliniai augalai, Daigynai ir miškininkystė, Landšafto architektūra - projektavimo - konstravimo biurai, bei Sodo reikmenys pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Beringen, Belgija.

 4. NIRP INTERNATIONAL

  Prancūzija

  Įmonė NIRP INTERNATIONAL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Tekstiliniai augalai, Daigynai ir miškininkystė, Tekstiliniai augalai, bei Daigynai ir miškininkystė pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Cuers, Prancūzija.

 5. VIRIDEE

  Belgija

  Įmonė VIRIDEE, – tai Fornitore servizi, veikianti Daigynai ir miškininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Tekstiliniai augalai, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Tekstiliniai augalai, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, garden work, bei vegetable growing pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Hoeilaart, Belgija.

 1. VOLKER TIMPE

  Vokietija

  Įmonė VOLKER TIMPE, – tai Fornitore servizi, veikianti Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Daigynai ir miškininkystė, Tekstiliniai augalai, Konstrukciniai statybos darbai, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Daigynai ir miškininkystė, Tekstiliniai augalai, bei Konstrukciniai statybos darbai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bielefeld, Vokietija.

 2. HANS-JOACHIM FAISST

  Vokietija

  Įmonė HANS-JOACHIM FAISST, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Daigynai ir miškininkystė, Tekstiliniai augalai, Konstrukciniai statybos darbai, Apdailos darbai, Daigynai ir miškininkystė, Tekstiliniai augalai, Konstrukciniai statybos darbai, bei Apdailos darbai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Loxstedt, Vokietija.

 1. JUNGPFLANZEN CLAUS UND TORSTEN KÜHNE GBR

  Vokietija

  Įmonė JUNGPFLANZEN CLAUS UND TORSTEN KÜHNE GBR, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sodinukai, svogūnėliai ir sėklos, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Daigynai ir miškininkystė, Tekstiliniai augalai, Sodinukai, svogūnėliai ir sėklos, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Daigynai ir miškininkystė, bei Tekstiliniai augalai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Dresden, Vokietija.

 2. ODERMATT GMBH LOHNUNTERNEHMEN

  Šveicarija

  Įmonė ODERMATT GMBH LOHNUNTERNEHMEN, – tai Fornitore servizi, veikianti Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Daigynai ir miškininkystė, Tekstiliniai augalai, Viešųjų darbų rangovai, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Daigynai ir miškininkystė, Tekstiliniai augalai, bei Viešųjų darbų rangovai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Obbürgen, Šveicarija.

 3. SYRINGA GMBH

  Vokietija

  Įmonė SYRINGA GMBH, – tai Distributore, veikianti Javai ir grūdai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Daigynai ir miškininkystė, Tekstiliniai augalai, Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Daigynai ir miškininkystė, bei Tekstiliniai augalai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Angermünde, Vokietija.

 4. SBL GARTEN UND LANDSCHAFTSBAU GMBH

  Vokietija

  Įmonė SBL GARTEN UND LANDSCHAFTSBAU GMBH, – tai Fornitore servizi, veikianti Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Daigynai ir miškininkystė, Tekstiliniai augalai, Konstrukciniai statybos darbai, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Daigynai ir miškininkystė, Tekstiliniai augalai, bei Konstrukciniai statybos darbai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Brunsbek, Vokietija.

 5. RENE COVINI

  Vokietija

  Įmonė RENE COVINI, – tai Fornitore servizi, veikianti Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Daigynai ir miškininkystė, Tekstiliniai augalai, Konstrukciniai statybos darbai, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Daigynai ir miškininkystė, Tekstiliniai augalai, bei Konstrukciniai statybos darbai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lörrach, Vokietija.

 6. FLORIAN GMBH GARTENBAU UND HANDEL

  Šveicarija

  Įmonė FLORIAN GMBH GARTENBAU UND HANDEL, – tai Distributore, veikianti Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Daigynai ir miškininkystė, Tekstiliniai augalai, Marmuras ir natūralus akmuo, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Daigynai ir miškininkystė, Tekstiliniai augalai, bei Marmuras ir natūralus akmuo pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Etzgen, Šveicarija.

 7. ABEDINI DIENSTLEISTUNGEN GMBH - HAUSMEISTERSERVICE KÖLN

  Vokietija

  Įmonė ABEDINI DIENSTLEISTUNGEN GMBH - HAUSMEISTERSERVICE KÖLN, – tai Fornitore servizi, veikianti Daigynai ir miškininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Tekstiliniai augalai, Apsaugos paslaugos, Komercinio ir pramoninio nekilnojamo turto vystymo agentūros, Aplinkosaugos paslaugos, Tekstiliniai augalai, Apsaugos paslaugos, Komercinio ir pramoninio nekilnojamo turto vystymo agentūros, bei Aplinkosaugos paslaugos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Köln, Vokietija.

 8. ROLAND BURGER

  Vokietija

  Įmonė ROLAND BURGER, – tai Fornitore servizi, veikianti Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Daigynai ir miškininkystė, Tekstiliniai augalai, Konstrukciniai statybos darbai, Apdailos darbai, Daigynai ir miškininkystė, Tekstiliniai augalai, Konstrukciniai statybos darbai, bei Apdailos darbai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Blumberg, Vokietija.

 1. WREDE GESUNDHEITSBAU PLUS GMBH

  Vokietija

  Įmonė WREDE GESUNDHEITSBAU PLUS GMBH, – tai Distributore, veikianti Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Daigynai ir miškininkystė, Tekstiliniai augalai, Konstrukciniai statybos darbai, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Daigynai ir miškininkystė, Tekstiliniai augalai, bei Konstrukciniai statybos darbai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ense, Vokietija.

 2. KONZEPTGRÜN MARKO WEISSBACH

  Vokietija

  Įmonė KONZEPTGRÜN MARKO WEISSBACH, – tai Fornitore servizi, veikianti Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Daigynai ir miškininkystė, Tekstiliniai augalai, Konstrukciniai statybos darbai, Apdailos darbai, Daigynai ir miškininkystė, Tekstiliniai augalai, Konstrukciniai statybos darbai, bei Apdailos darbai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Mannheim, Vokietija.

 3. GARTENBAU RÜLCKER GMBH

  Vokietija

  Įmonė GARTENBAU RÜLCKER GMBH, – tai Fornitore servizi, veikianti Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sodinukai, svogūnėliai ir sėklos, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Daigynai ir miškininkystė, Tekstiliniai augalai, Sodinukai, svogūnėliai ir sėklos, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Daigynai ir miškininkystė, bei Tekstiliniai augalai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Dresden, Vokietija.

 4. EBERHARD & MANFRED KUCH GARTENGESTALTUNG

  Vokietija

  Įmonė EBERHARD & MANFRED KUCH GARTENGESTALTUNG, – tai Fornitore servizi, veikianti Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Daigynai ir miškininkystė, Tekstiliniai augalai, Viešųjų darbų rangovai, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Daigynai ir miškininkystė, Tekstiliniai augalai, bei Viešųjų darbų rangovai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ludwigsburg, Vokietija.

 5. GAIA GARTEN- UND LANDSCHAFTSBAU GMBH

  Vokietija

  Įmonė GAIA GARTEN- UND LANDSCHAFTSBAU GMBH, – tai Fornitore servizi, veikianti Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Daigynai ir miškininkystė, Tekstiliniai augalai, Konstrukciniai statybos darbai, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Daigynai ir miškininkystė, Tekstiliniai augalai, bei Konstrukciniai statybos darbai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Berlin, Vokietija.

 6. MOBILER-HAUSMEISTER

  Austrija

  Įmonė MOBILER-HAUSMEISTER, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Daigynai ir miškininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Tekstiliniai augalai, Apsaugos paslaugos, Komercinio ir pramoninio nekilnojamo turto vystymo agentūros, Aplinkosaugos paslaugos, Tekstiliniai augalai, Apsaugos paslaugos, Komercinio ir pramoninio nekilnojamo turto vystymo agentūros, bei Aplinkosaugos paslaugos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Alpbach, Austrija.

 7. KIESLINGER BAU- UND DIENSTLEISTUNGS GMBH

  Vokietija

  Įmonė KIESLINGER BAU- UND DIENSTLEISTUNGS GMBH, – tai Fornitore servizi, veikianti Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Daigynai ir miškininkystė, Tekstiliniai augalai, Konstrukciniai statybos darbai, Apdailos darbai, Daigynai ir miškininkystė, Tekstiliniai augalai, Konstrukciniai statybos darbai, bei Apdailos darbai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Cottbus, Vokietija.

 8. BIGLER GARTENBAU

  Šveicarija

  Įmonė BIGLER GARTENBAU, – tai Distributore, veikianti Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Daigynai ir miškininkystė, Tekstiliniai augalai, Mediena, neapdirbta, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Daigynai ir miškininkystė, Tekstiliniai augalai, bei Mediena, neapdirbta pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Rüfenacht, Šveicarija.

 9. GARTEN3PUNKT AG

  Šveicarija

  Įmonė GARTEN3PUNKT AG, – tai Fornitore servizi, veikianti Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Daigynai ir miškininkystė, Tekstiliniai augalai, Viešųjų darbų rangovai, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Daigynai ir miškininkystė, Tekstiliniai augalai, bei Viešųjų darbų rangovai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Hermetschwil-Staffeln, Šveicarija.

 10. WWFA

  Austrija

  Įmonė WWFA, – tai Fornitore servizi, veikianti Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Daigynai ir miškininkystė, Tekstiliniai augalai, Lubos, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Daigynai ir miškininkystė, Tekstiliniai augalai, bei Lubos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Pottenbrunn, Austrija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai