• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • traktoriai- vynuogininkystės

Rezultatai

Traktoriai- vynuogininkystės - Importas–eksportas

 1. AGROMEHANIKA D.D.

  Slovėnija

  Įmonė AGROMEHANIKA D.D., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žemės ūkio mašinos ir jų reikmenys pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Traktoriai, vynuogininkystės, Purškimo įrengimai, žemės ūkio, Žemės ūkio traktoriai ir priekabos, Traktoriai, vynuogininkystės, Purškimo įrengimai, žemės ūkio, bei Žemės ūkio traktoriai ir priekabos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Kranj, Slovėnija.

 2. MTD FRANCE

  Prancūzija

  Įmonė MTD FRANCE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sodininkystė ir daržininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Traktoriai, vynuogininkystės, Traktoriai, sodininkystės, Traktoriai, vynuogininkystės, Traktoriai, sodininkystės, bei forestry tractors pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi St Etienne Du Rouvray, Prancūzija.

 3. KLG GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Įmonė KLG GMBH & CO. KG, – tai Grossista, veikianti Drėkinimo sistemos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žemės ūkio traktoriai ir priekabos, Traktoriai, vynuogininkystės, Gatvių valymo mašinos, Sniego valymo mašinos, Žemės ūkio traktoriai ir priekabos, Traktoriai, vynuogininkystės, Gatvių valymo mašinos, bei Sniego valymo mašinos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Stein, Vokietija.

 4. BOURGOGNE VITI SERVICE

  Prancūzija

  Įmonė BOURGOGNE VITI SERVICE, – tai Distributore, veikianti Traktoriai, vynuogininkystės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia fertilisation pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Beaune Cedex, Prancūzija.

 5. AASE LANDBRUK AS

  Norvegija

  Įmonė AASE LANDBRUK AS, – tai Grossista, veikianti Traktoriai, vikšriniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Traktoriai, vynuogininkystės, Žemės ūkio ir miškininkystės mašinos ir priedai, Traktoriai, siauraeigiai, Žemės ūkio traktoriai ir priekabos, Traktoriai, vynuogininkystės, Žemės ūkio ir miškininkystės mašinos ir priedai, Traktoriai, siauraeigiai, bei Žemės ūkio traktoriai ir priekabos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sandnes, Norvegija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. MACCHINE AGRICOLE BIAGIO FIRULLO

  Italija

  Įmonė MACCHINE AGRICOLE BIAGIO FIRULLO, – tai Fornitore servizi, veikianti Traktoriai, vynuogininkystės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia export of agricultrual machinery, bei farm machinery repair shops pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Vittoria, Italija.

 2. MASCHINENFABRIK DEXHEIMER GMBH

  Vokietija

  Įmonė MASCHINENFABRIK DEXHEIMER GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Traktoriai, vynuogininkystės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Traktoriai, siauraeigiai, bei Traktoriai, siauraeigiai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Wallertheim, Vokietija.

 3. BECK-BALLUM I/S V/KARL ERIK BECK O G SOREN BECK

  Danija

  Įmonė BECK-BALLUM I/S V/KARL ERIK BECK O G SOREN BECK, – tai Grossista, veikianti Žemės ūkio traktoriai ir priekabos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Traktoriai, vynuogininkystės, bei Traktoriai, vynuogininkystės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bredebro, Danija.

 4. WESSENDORF VERWALTUNGS GMBH

  Vokietija

  Įmonė WESSENDORF VERWALTUNGS GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Traktoriai, vynuogininkystės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žemės ūkio traktoriai ir priekabos, bei Žemės ūkio traktoriai ir priekabos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ochtrup, Vokietija.

 5. AGROKER ES LOGISZTIKAI KFT

  Vengrija

  Įmonė AGROKER ES LOGISZTIKAI KFT, – tai Grossista, veikianti Traktoriai, vynuogininkystės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žemės ūkio traktoriai ir priekabos, bei Žemės ūkio traktoriai ir priekabos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Kecskemet, Vengrija.

 1. MT - MAQUINAS E TRACTORES, S.A.

  Portugalija

 2. TRACTO MARCHE CHATELLERAUDAIS ETS BEJENNE

  Prancūzija