• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • tufas

Rezultatai

Tufas - Importas–eksportas

 1. MARMI CARRARA S.R.L.

  Italija

  Įmonė MARMI CARRARA S.R.L., – tai Grossista, veikianti Marmuras ir natūralus akmuo pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Marmuras, Tufas, Marmuras, bei Tufas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Carrara, Italija.

 2. IDEAMARMO S.R.L.

  Italija

  Įmonė IDEAMARMO S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Marmuras ir natūralus akmuo pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Marmuras, Tufas, Marmuras, bei Tufas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sant'ambrogio Di Valpolicella, Italija.

 3. BONCODDO MARMI S.N.C.

  Italija

  Įmonė BONCODDO MARMI S.N.C., veikianti Marmuras ir natūralus akmuo pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Marmuras, Tufas, Marmuras, bei Tufas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Messina, Italija.

 4. MARMO ART 2010 S.R.L.

  Italija

  Įmonė MARMO ART 2010 S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Marmuras ir natūralus akmuo pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Marmuras, Tufas, Marmuras, bei Tufas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Roma, Italija.

 5. LA SFINGE DI LIBERA VALENTINO & C. S.N.C.

  Italija

  Įmonė LA SFINGE DI LIBERA VALENTINO & C. S.N.C., – tai Subfornitore, veikianti Marmuras ir natūralus akmuo pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Marmuras, Tufas, Marmuras, bei Tufas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Novate Mezzola, Italija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. G.R. MARMI S.R.L.

  Italija

  Įmonė G.R. MARMI S.R.L., – tai Grossista, veikianti Marmuras ir natūralus akmuo pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Marmuras, Tufas, Marmuras, bei Tufas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Carrara, Italija.

 2. MARMI VANTI S.R.L.

  Italija

  Įmonė MARMI VANTI S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Marmuras ir natūralus akmuo pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Marmuras, Tufas, Marmuras, bei Tufas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Grezzana, Italija.

 3. LA MARMOTECNICA DI LIDIA SCAGLIONI S.N.C.

  Italija

  Įmonė LA MARMOTECNICA DI LIDIA SCAGLIONI S.N.C., – tai Subfornitore, veikianti Marmuras ir natūralus akmuo pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Marmuras, Tufas, Marmuras, bei Tufas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Mantova, Italija.

 4. CUBI MARMI E GRANITI

  Italija

  Įmonė CUBI MARMI E GRANITI, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Marmuras ir natūralus akmuo pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Marmuras, Tufas, Marmuras, bei Tufas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Dolce', Italija.

 5. MANERA MARMI DI FRANCO & ROBERTO MANERA S.N.C.

  Italija

  Įmonė MANERA MARMI DI FRANCO & ROBERTO MANERA S.N.C., – tai Venditore, veikianti Marmuras ir natūralus akmuo pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Marmuras, Tufas, Marmuras, bei Tufas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Malnate, Italija.

 1. CUFALO MARMI

  Italija

  Įmonė CUFALO MARMI, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Marmuras ir natūralus akmuo pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Marmuras, Tufas, Marmuras, bei Tufas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ribera, Italija.

 2. ROSSI CELSO S.R.L.

  Italija

  Įmonė ROSSI CELSO S.R.L., – tai Grossista, veikianti Marmuras ir natūralus akmuo pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Marmuras, Tufas, Marmuras, bei Tufas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Pietrasanta, Italija.

 1. NUOVA LIM S.N.C.

  Italija

  Įmonė NUOVA LIM S.N.C., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Marmuras ir natūralus akmuo pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Marmuras, Tufas, Marmuras, bei Tufas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Luni, Italija.

 2. SAVIO DOMENICO

  Italija

  Įmonė SAVIO DOMENICO, – tai Grossista, veikianti Marmuras ir natūralus akmuo pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Marmuras, Tufas, Marmuras, bei Tufas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Brescia, Italija.

 3. GRANULATI CARRARA S.R.L.

  Italija

  Įmonė GRANULATI CARRARA S.R.L., – tai Subfornitore, veikianti Marmuras ir natūralus akmuo pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Marmuras, Tufas, Marmuras, bei Tufas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Carrara, Italija.

 4. MARMO PIU' DI ARDUINI MARA

  Italija

  Įmonė MARMO PIU' DI ARDUINI MARA, – tai Fornitore servizi, veikianti Marmuras ir natūralus akmuo pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Marmuras, Tufas, Marmuras, bei Tufas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Urbino, Italija.

 5. STEMI DI SPINACE' MICHELE & C. S.A.S.

  Italija

  Įmonė STEMI DI SPINACE' MICHELE & C. S.A.S., – tai Subfornitore, veikianti Marmuras ir natūralus akmuo pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Marmuras, Tufas, Marmuras, bei Tufas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Oderzo, Italija.

 6. DE LORENZIS GENNARO

  Italija

  Įmonė DE LORENZIS GENNARO, veikianti Marmuras ir natūralus akmuo pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Marmuras, Tufas, Marmuras, bei Tufas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Racale, Italija.

 7. MARMO ARREDO S.P.A.

  Italija

  Įmonė MARMO ARREDO S.P.A., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Marmuras ir natūralus akmuo pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Marmuras, Tufas, Marmuras, bei Tufas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Fontaniva, Italija.

 8. LA FORNASA S.R.L.

  Italija

  Įmonė LA FORNASA S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Marmuras ir natūralus akmuo pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Marmuras, Tufas, Marmuras, bei Tufas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Pieve Di Soligo, Italija.

 1. BAZZOFFI ENZO

  Italija

  Įmonė BAZZOFFI ENZO, – tai Subfornitore, veikianti Marmuras ir natūralus akmuo pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Marmuras, Tufas, Marmuras, bei Tufas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Zagarolo, Italija.

 2. LA PALLADIANA S.R.L.

  Italija

  Įmonė LA PALLADIANA S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Marmuras ir natūralus akmuo pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Marmuras, Tufas, Marmuras, bei Tufas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Grezzana, Italija.

 3. LUMINI ANGELO

  Italija

  Įmonė LUMINI ANGELO, – tai Grossista, veikianti Marmuras ir natūralus akmuo pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Marmuras, Tufas, Marmuras, bei Tufas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Rodengo Saiano, Italija.

 4. MARMI SCALA S.R.L.

  Italija

  Įmonė MARMI SCALA S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Marmuras ir natūralus akmuo pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Marmuras, Tufas, Marmuras, bei Tufas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Grezzana, Italija.

 5. PUGLISI MARMI S.R.L.

  Italija

  Įmonė PUGLISI MARMI S.R.L., veikianti Marmuras ir natūralus akmuo pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Marmuras, Tufas, Marmuras, bei Tufas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Pedara, Italija.

 6. GLD MARMI S.R.L. LAVORAZIONE MARMI CONTO TERZI SEGAGIONE LUCIDATURA VENDITA LASTRE.

  Italija

  Įmonė GLD MARMI S.R.L. LAVORAZIONE MARMI CONTO TERZI SEGAGIONE LUCIDATURA VENDITA LASTRE., veikianti Marmuras ir natūralus akmuo pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Marmuras, Tufas, Marmuras, bei Tufas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Carrara, Italija.

 7. SAXUM S.A.S.

  Italija

  Įmonė SAXUM S.A.S., veikianti Marmuras ir natūralus akmuo pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Marmuras, Tufas, Marmuras, bei Tufas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Aprilia, Italija.

 8. LMG

  Italija

  Įmonė LMG, – tai Fornitore servizi, veikianti Marmuras ir natūralus akmuo pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Marmuras, Tufas, Marmuras, bei Tufas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Settimo San Pietro, Italija.

 9. CERESER MARMI S.P.A.

  Italija

  Įmonė CERESER MARMI S.P.A., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Marmuras ir natūralus akmuo pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Marmuras, Tufas, Marmuras, bei Tufas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Rivoli Veronese, Italija.

 10. CRAGLIA MARMI S.R.L.

  Italija

  Įmonė CRAGLIA MARMI S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Marmuras ir natūralus akmuo pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Marmuras, Tufas, Marmuras, bei Tufas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Tolentino, Italija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai