• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • tufas

Rezultatai

Tufas - Importas–eksportas

 1. MARMI CARRARA S.R.L.

  Italija

  Įmonė MARMI CARRARA S.R.L., – tai Grossista, veikianti Marmuras ir natūralus akmuo pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Marmuras, Tufas, Marmuras, bei Tufas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Carrara, Italija.

 2. IDEAMARMO S.R.L.

  Italija

  Įmonė IDEAMARMO S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Marmuras ir natūralus akmuo pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Marmuras, Tufas, Marmuras, bei Tufas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sant'ambrogio Di Valpolicella, Italija.

 3. TERZI GROUP S.R.L.

  Italija

  Įmonė TERZI GROUP S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Marmuras ir natūralus akmuo pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Marmuras, Tufas, Marmuras, bei Tufas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Trescore Balneario, Italija.

 4. F.LLI SIANO S.R.L.

  Italija

  Įmonė F.LLI SIANO S.R.L., veikianti Marmuras ir natūralus akmuo pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Marmuras, Tufas, Marmuras, bei Tufas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Venafro, Italija.

 5. A. MADINELLI

  Italija

  Įmonė A. MADINELLI, – tai Subfornitore, veikianti Marmuras ir natūralus akmuo pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Marmuras, Tufas, Marmuras, bei Tufas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Caprino Veronese, Italija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. GHIDETTI MARMI E GRANITI S.N.C. DI GHIDETTI GEOM. MAURO E RAG. MARCO

  Italija

  Įmonė GHIDETTI MARMI E GRANITI S.N.C. DI GHIDETTI GEOM. MAURO E RAG. MARCO, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Marmuras ir natūralus akmuo pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Marmuras, Tufas, Marmuras, bei Tufas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Cremona, Italija.

 2. MEDITERRANEAN STONE S.R.L.

  Italija

  Įmonė MEDITERRANEAN STONE S.R.L., – tai Grossista, veikianti Marmuras ir natūralus akmuo pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Marmuras, Tufas, Marmuras, bei Tufas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Pietrasanta, Italija.

 3. IACCHETTI

  Italija

  Įmonė IACCHETTI, – tai Subfornitore, veikianti Marmuras ir natūralus akmuo pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Marmuras, Tufas, Marmuras, bei Tufas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Castelleone, Italija.

 4. MARMI CORTI ALESSANDRO DI CORTI ALESSANDRO E FIGLI

  Italija

  Įmonė MARMI CORTI ALESSANDRO DI CORTI ALESSANDRO E FIGLI, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Marmuras ir natūralus akmuo pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Marmuras, Tufas, Marmuras, bei Tufas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bergamo, Italija.

 5. CATENA MARMI S.N.C. DI CATENA SAVERIO E GRASSI MORENO

  Italija

  Įmonė CATENA MARMI S.N.C. DI CATENA SAVERIO E GRASSI MORENO, veikianti Marmuras ir natūralus akmuo pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Marmuras, Tufas, Marmuras, bei Tufas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Besano, Italija.

 1. GRANITEX S.P.A.

  Italija

  Įmonė GRANITEX S.P.A., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Marmuras ir natūralus akmuo pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Marmuras, Tufas, Marmuras, bei Tufas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Grezzana, Italija.

 2. SOCIETA' ARTIGIANI DEL MARMO S.R.L.

  Italija

  Įmonė SOCIETA' ARTIGIANI DEL MARMO S.R.L., veikianti Marmuras ir natūralus akmuo pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Marmuras, Tufas, Marmuras, bei Tufas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Modena, Italija.

 1. ATHENA S.R.L.

  Italija

  Įmonė ATHENA S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Marmuras ir natūralus akmuo pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Marmuras, Tufas, Marmuras, bei Tufas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Arzignano, Italija.

 2. SPADA STEFANO

  Italija

  Įmonė SPADA STEFANO, – tai Subfornitore, veikianti Marmuras ir natūralus akmuo pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Marmuras, Tufas, Marmuras, bei Tufas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bolzano, Italija.

 3. LABORATORIO MORSELETTO S.R.L.

  Italija

  Įmonė LABORATORIO MORSELETTO S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Marmuras ir natūralus akmuo pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Marmuras, Tufas, Marmuras, bei Tufas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Vicenza, Italija.

 4. L'ARTE DEL MARMO E DEL GRANITO

  Italija

  Įmonė L'ARTE DEL MARMO E DEL GRANITO, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Marmuras ir natūralus akmuo pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Marmuras, Tufas, Marmuras, bei Tufas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Predaia, Italija.

 5. F.R. MARMI DI FLAVIO RONCHETTI S.R.L.

  Italija

  Įmonė F.R. MARMI DI FLAVIO RONCHETTI S.R.L., – tai Fornitore servizi, veikianti Marmuras ir natūralus akmuo pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Marmuras, Tufas, Marmuras, bei Tufas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Alzate Brianza, Italija.

 6. TICCIATI TOSCO E C.

  Italija

  Įmonė TICCIATI TOSCO E C., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Marmuras ir natūralus akmuo pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Marmuras, Tufas, Marmuras, bei Tufas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Montaione, Italija.

 7. TEBALDI GIUSEPPE S.R.L.

  Italija

  Įmonė TEBALDI GIUSEPPE S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Marmuras ir natūralus akmuo pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Marmuras, Tufas, Marmuras, bei Tufas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Zandobbio, Italija.

 8. ERA S.P.A.

  Italija

  Įmonė ERA S.P.A., – tai Grossista, veikianti Marmuras ir natūralus akmuo pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Marmuras, Tufas, Marmuras, bei Tufas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Moncalieri, Italija.

 1. SCOTTI DI BERGAMINI LUCIANO E CATENACCI MASSIMO S.N.C.

  Italija

  Įmonė SCOTTI DI BERGAMINI LUCIANO E CATENACCI MASSIMO S.N.C., veikianti Marmuras ir natūralus akmuo pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Marmuras, Tufas, Marmuras, bei Tufas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Varzi, Italija.

 2. NICOSCIA GIUSEPPE

  Italija

  Įmonė NICOSCIA GIUSEPPE, – tai Fornitore servizi, veikianti Marmuras ir natūralus akmuo pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Marmuras, Tufas, Marmuras, bei Tufas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Scicli, Italija.

 3. VICARI DANIO

  Italija

  Įmonė VICARI DANIO, veikianti Marmuras ir natūralus akmuo pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Marmuras, Tufas, Marmuras, bei Tufas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Cremona, Italija.

 4. PASSALACQUA MARMI S.R.L.

  Italija

  Įmonė PASSALACQUA MARMI S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Marmuras ir natūralus akmuo pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Marmuras, Tufas, Marmuras, bei Tufas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Poggio Imperiale, Italija.

 5. CRAGLIA MARMI S.R.L.

  Italija

  Įmonė CRAGLIA MARMI S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Marmuras ir natūralus akmuo pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Marmuras, Tufas, Marmuras, bei Tufas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Tolentino, Italija.

 6. SAXUM S.A.S.

  Italija

  Įmonė SAXUM S.A.S., veikianti Marmuras ir natūralus akmuo pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Marmuras, Tufas, Marmuras, bei Tufas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Aprilia, Italija.

 7. INDUSTRIA MARMI FERRARI S.R.L.

  Italija

  Įmonė INDUSTRIA MARMI FERRARI S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Marmuras ir natūralus akmuo pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Marmuras, Tufas, Marmuras, bei Tufas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Chiampo, Italija.

 8. CRAMA S.R.L.

  Italija

  Įmonė CRAMA S.R.L., – tai Grossista, veikianti Marmuras ir natūralus akmuo pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Marmuras, Tufas, Marmuras, bei Tufas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Tolentino, Italija.

 9. GRANULATI CARRARA S.R.L.

  Italija

  Įmonė GRANULATI CARRARA S.R.L., – tai Subfornitore, veikianti Marmuras ir natūralus akmuo pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Marmuras, Tufas, Marmuras, bei Tufas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Carrara, Italija.

 10. SAVOIA MARMI S.R.L.

  Italija

  Įmonė SAVOIA MARMI S.R.L., – tai Subfornitore, veikianti Marmuras ir natūralus akmuo pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Marmuras, Tufas, Marmuras, bei Tufas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sant'ambrogio Di Valpolicella, Italija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai