• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • užšaldyta džiovinta žuvis

Rezultatai

Užšaldyta džiovinta žuvis - Importas–eksportas

 1. GROUP SAGUN

  Turkija

  Įmonė GROUP SAGUN, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žuvys pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Užšaldyta džiovinta žuvis, tuna, marinated anchovy fillets, frozen fish, bei Užšaldyta džiovinta žuvis pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Istanbul, Turkija.

 2. ÖYKÜM SU ÜRÜNLERI A.Ş

  Turkija

  Įmonė ÖYKÜM SU ÜRÜNLERI A.Ş, – tai Distributore, veikianti Užšaldyta džiovinta žuvis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia trout, office stationery, bei perch pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Izmir, Turkija.

 3. LUGRADE - BACALHAU DE COIMBRA, SA

  Portugalija

  Įmonė LUGRADE - BACALHAU DE COIMBRA, SA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Užšaldyta džiovinta žuvis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia dry salted cod pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Coimbra, Portugalija.

 4. ATLANTIC BOOM FOOD

  Jungtinės Amerikos Valstijos

  Įmonė ATLANTIC BOOM FOOD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Užšaldyta džiovinta žuvis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia cashew nuts, bei ground peanuts pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi New York, Jungtinės Amerikos Valstijos.

 5. AMZIL SEAFOOD SARL

  Marokas

  Įmonė AMZIL SEAFOOD SARL, – tai Grossista, veikianti Užšaldyta džiovinta žuvis pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Agadir, Marokas.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. ICELAND FREEZE DRY

  Islandija

  Įmonė ICELAND FREEZE DRY, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Daržovės, šaldytos ir sušaldytos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Užšaldyta džiovinta žuvis, Mėsa, užšaldyta džiovinta, Daržovės, užšaldytos, džiovintos, Užšaldyta džiovinta žuvis, Mėsa, užšaldyta džiovinta, bei Daržovės, užšaldytos, džiovintos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Þorlákshöfn, Islandija.

 2. ZHOUSHAN PENGLAI AQUATIC PRODUCT

  Kinija

  Įmonė ZHOUSHAN PENGLAI AQUATIC PRODUCT, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Užšaldyta džiovinta žuvis pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Zhoushan Zhejiang, Kinija.

 3. YAYÇET SU ÜRÜNLERI LTD ŞTI.

  Turkija

  Įmonė YAYÇET SU ÜRÜNLERI LTD ŞTI., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Užšaldyta džiovinta žuvis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia import-export of horses pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Konya, Turkija.

 4. CETUSSAC -PERU

  Peru

  Įmonė CETUSSAC -PERU, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Užšaldyta džiovinta žuvis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia frozen seafood, bei scallops pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Paita, Peru.

 5. SETRACO NV

  Belgija

  Įmonė SETRACO NV, – tai Grossista, veikianti Užšaldyta džiovinta žuvis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia frozen fish products, bei frozen fish pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Gistel, Belgija.

 1. RONGCHENG RENHUA AQUATIC CO., LTD.

  Kinija

  Įmonė RONGCHENG RENHUA AQUATIC CO., LTD., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Užšaldyta džiovinta žuvis pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi rongcheng, Kinija.

 2. INTERAGROPROD

  Ukraina

  Įmonė INTERAGROPROD, – tai Grossista, veikianti Užšaldyta džiovinta žuvis pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Kyiv, Ukraina.

 1. BRODOKOMERC NOVA D.O.O.

  Kroatija

  Įmonė BRODOKOMERC NOVA D.O.O., – tai Fornitore servizi, veikianti Mažmeninė prekyba pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Mėsa, džiovinta, Užšaldyta džiovinta žuvis, Mėsa, džiovinta, bei Užšaldyta džiovinta žuvis pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Rijeka, Kroatija.

 2. OCEANS AND SEAS LTD

  Bulgarija

  Įmonė OCEANS AND SEAS LTD, – tai Venditore, veikianti Užšaldyta džiovinta žuvis pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Sofia, Bulgarija.

 3. FISCHEN LADEN RONDILLA

  Ispanija

  Įmonė FISCHEN LADEN RONDILLA, – tai Venditore, veikianti Užšaldyta džiovinta žuvis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia fish shops pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Valladolid, Ispanija.

 4. SIRENA COLDSTORES A/S

  Danija

  Įmonė SIRENA COLDSTORES A/S, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žuvies, juros gėrybių ir sraigių konservai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Užšaldyta džiovinta žuvis, bei Užšaldyta džiovinta žuvis pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Esbjerg, Danija.

 5. EIRANOVA FISHERIES LTD

  Airija

  Įmonė EIRANOVA FISHERIES LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Užšaldyta džiovinta žuvis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žuvies, juros gėrybių ir sraigių konservai, Rūkyta ir sūdyta žuvis, Žuvies, juros gėrybių ir sraigių konservai, bei Rūkyta ir sūdyta žuvis pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bantry, Airija.

 6. KIMBEX, S.R.O.

  Čekijos Respublika

  Įmonė KIMBEX, S.R.O., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Užšaldyta džiovinta žuvis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žuvis, šaldyta ir sušaldyta, bei Žuvis, šaldyta ir sušaldyta pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ostrava, Čekijos Respublika.

 7. TAIZHOU HUATONG AQUATIC CO., LTD

  Kinija

  Įmonė TAIZHOU HUATONG AQUATIC CO., LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Užšaldyta džiovinta žuvis pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Taizhou, Kinija.

 8. TANDIS PERSIAN GOLF

  Iranas

  Įmonė TANDIS PERSIAN GOLF, – tai Grossista, veikianti Užšaldyta džiovinta žuvis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia shrimp, bei tuna pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bushehr, Iranas.

 1. FOODS TRADING SRL

  Italija

  Įmonė FOODS TRADING SRL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žuvies, juros gėrybių ir sraigių konservai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Užšaldyta džiovinta žuvis, bei Užšaldyta džiovinta žuvis pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Fontanellato (PR), Italija.

 2. HAFNARFELL HF

  Islandija

  Įmonė HAFNARFELL HF, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žuvies, juros gėrybių ir sraigių konservai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Užšaldyta džiovinta žuvis, bei Užšaldyta džiovinta žuvis pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Hafnarfirði, Islandija.

 3. LOFOTKOMPANIET AS

  Norvegija

  Įmonė LOFOTKOMPANIET AS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Rūkyta ir sūdyta žuvis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žuvies, juros gėrybių ir sraigių konservai, Užšaldyta džiovinta žuvis, Žuvies, juros gėrybių ir sraigių konservai, bei Užšaldyta džiovinta žuvis pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Kristiansund N, Norvegija.

 4. VICIUNAI BALTIC O U

  Estija

  Įmonė VICIUNAI BALTIC O U, veikianti Maisto produktai, šaldyti ir sušaldyti pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Užšaldyta džiovinta žuvis, Žuvis, šaldyta ir sušaldyta, Užšaldyta džiovinta žuvis, bei Žuvis, šaldyta ir sušaldyta pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Tallinn, Estija.

 5. TECHNO KILL

  Pakistanas

  Įmonė TECHNO KILL, – tai Grossista, veikianti Užšaldyta džiovinta žuvis pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Karachi, Pakistanas.

 6. LOWESTOFT COLD STORE LTD

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė LOWESTOFT COLD STORE LTD, veikianti Žuvies, juros gėrybių ir sraigių konservai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Užšaldyta džiovinta žuvis, bei Užšaldyta džiovinta žuvis pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lowestoft, Jungtinė Karalystė.

 7. SANYO CORPORATION

  Japonija

  Įmonė SANYO CORPORATION, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Užšaldyta džiovinta žuvis pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Fukukoa, Japonija.

 8. ANGE AQUA MARINE INTERNATIONAL

  Šri Lanka

  Įmonė ANGE AQUA MARINE INTERNATIONAL, – tai Grossista, veikianti Užšaldyta džiovinta žuvis pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi ANGODA, Šri Lanka.

 9. HANLON PROPERTIES LTD

  Airija

  Įmonė HANLON PROPERTIES LTD, – tai Grossista, veikianti Žuvies, juros gėrybių ir sraigių konservai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Užšaldyta džiovinta žuvis, bei Užšaldyta džiovinta žuvis pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Dublin, Airija.

 10. NORDKYN SEAFOOD AS

  Norvegija

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai