• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • užšaldyta džiovinta žuvis

Rezultatai

Užšaldyta džiovinta žuvis - Importas–eksportas

 1. GROUP SAGUN

  Turkija

  Įmonė GROUP SAGUN, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žuvys pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Užšaldyta džiovinta žuvis, tuna, marinated anchovy fillets, frozen fish, bei Užšaldyta džiovinta žuvis pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Istanbul, Turkija.

 2. ÖYKÜM SU ÜRÜNLERI A.Ş

  Turkija

  Įmonė ÖYKÜM SU ÜRÜNLERI A.Ş, – tai Distributore, veikianti Užšaldyta džiovinta žuvis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia trout, office stationery, bei perch pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Izmir, Turkija.

 3. LUGRADE - BACALHAU DE COIMBRA, SA

  Portugalija

  Įmonė LUGRADE - BACALHAU DE COIMBRA, SA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Užšaldyta džiovinta žuvis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia dry salted cod pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Coimbra, Portugalija.

 4. ICELAND FREEZE DRY

  Islandija

  Įmonė ICELAND FREEZE DRY, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Daržovės, džiovintos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Užšaldyta džiovinta žuvis, Daržovės, užšaldytos, džiovintos, Užšaldyta džiovinta žuvis, Daržovės, užšaldytos, džiovintos, bei freeze-dried food products pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Þorlákshöfn, Islandija.

 5. YAYÇET SU ÜRÜNLERI LTD ŞTI.

  Turkija

  Įmonė YAYÇET SU ÜRÜNLERI LTD ŞTI., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Užšaldyta džiovinta žuvis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia import-export of horses pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Konya, Turkija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. OCEANS AND SEAS LTD

  Bulgarija

  Įmonė OCEANS AND SEAS LTD, – tai Venditore, veikianti Užšaldyta džiovinta žuvis pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Sofia, Bulgarija.

 2. FISCHEN LADEN RONDILLA

  Ispanija

  Įmonė FISCHEN LADEN RONDILLA, – tai Venditore, veikianti Užšaldyta džiovinta žuvis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia fish shops pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Valladolid, Ispanija.

 3. INTERAGROPROD

  Ukraina

  Įmonė INTERAGROPROD, – tai Grossista, veikianti Užšaldyta džiovinta žuvis pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Kyiv, Ukraina.

 4. SETRACO NV

  Belgija

  Įmonė SETRACO NV, – tai Grossista, veikianti Užšaldyta džiovinta žuvis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia frozen fish products, bei frozen fish pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Gistel, Belgija.

 5. BRODOKOMERC NOVA D.O.O.

  Kroatija

  Įmonė BRODOKOMERC NOVA D.O.O., – tai Fornitore servizi, veikianti Mažmeninė prekyba pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Mėsa, džiovinta, Užšaldyta džiovinta žuvis, Mėsa, džiovinta, bei Užšaldyta džiovinta žuvis pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Rijeka, Kroatija.

 1. EIRANOVA FISHERIES LTD

  Airija

  Įmonė EIRANOVA FISHERIES LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Užšaldyta džiovinta žuvis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žuvies, juros gėrybių ir sraigių konservai, Rūkyta ir sūdyta žuvis, Žuvies, juros gėrybių ir sraigių konservai, bei Rūkyta ir sūdyta žuvis pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bantry, Airija.

 2. LOFOTKOMPANIET AS

  Norvegija

  Įmonė LOFOTKOMPANIET AS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Rūkyta ir sūdyta žuvis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žuvies, juros gėrybių ir sraigių konservai, Užšaldyta džiovinta žuvis, Žuvies, juros gėrybių ir sraigių konservai, bei Užšaldyta džiovinta žuvis pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Kristiansund N, Norvegija.

 1. LOWESTOFT COLD STORE LTD

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė LOWESTOFT COLD STORE LTD, veikianti Žuvies, juros gėrybių ir sraigių konservai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Užšaldyta džiovinta žuvis, bei Užšaldyta džiovinta žuvis pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lowestoft, Jungtinė Karalystė.

 2. SIRENA COLDSTORES A/S

  Danija

  Įmonė SIRENA COLDSTORES A/S, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žuvies, juros gėrybių ir sraigių konservai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Užšaldyta džiovinta žuvis, bei Užšaldyta džiovinta žuvis pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Esbjerg, Danija.

 3. KIMBEX, S.R.O.

  Čekijos Respublika

  Įmonė KIMBEX, S.R.O., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Užšaldyta džiovinta žuvis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žuvis, šaldyta ir sušaldyta, bei Žuvis, šaldyta ir sušaldyta pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ostrava, Čekijos Respublika.

 4. FOODS TRADING SRL

  Italija

  Įmonė FOODS TRADING SRL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žuvies, juros gėrybių ir sraigių konservai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Užšaldyta džiovinta žuvis, bei Užšaldyta džiovinta žuvis pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Fontanellato (PR), Italija.

 5. VICIUNAI BALTIC O U

  Estija

  Įmonė VICIUNAI BALTIC O U, veikianti Maisto produktai, šaldyti ir sušaldyti pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Užšaldyta džiovinta žuvis, Žuvis, šaldyta ir sušaldyta, Užšaldyta džiovinta žuvis, bei Žuvis, šaldyta ir sušaldyta pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Tallinn, Estija.

 6. HANLON PROPERTIES LTD

  Airija

  Įmonė HANLON PROPERTIES LTD, – tai Grossista, veikianti Žuvies, juros gėrybių ir sraigių konservai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Užšaldyta džiovinta žuvis, bei Užšaldyta džiovinta žuvis pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Dublin, Airija.

 7. HAFNARFELL HF

  Islandija

  Įmonė HAFNARFELL HF, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žuvies, juros gėrybių ir sraigių konservai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Užšaldyta džiovinta žuvis, bei Užšaldyta džiovinta žuvis pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Hafnarfirði, Islandija.

 8. NORDKYN SEAFOOD AS

  Norvegija

 1. POLTAVAHOLODPROM

  Ukraina

 2. KÄLID

  Estija

 3. JANGAARD EXPORT AS

  Norvegija

 4. FISKERNES FILETFABRIK A/S

  Danija

 5. LOFOTEN SJØPRODUKTER AS

  Norvegija

 6. DELFI A/S

  Danija

 7. FIRST FIMEX FISCH- IM- UND EXPORT GMBH

  Vokietija

 8. GARJUSAN 2000 S.L.

  Ispanija

 9. J L DISTRIBUTION SERVICES LIMITED

  Jungtinė Karalystė

 10. ØSTLANDSKE FORMIDLING AS

  Norvegija

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai