• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • valcuoti lakštai - spalvotųjų metalų

Rezultatai

Valcuoti lakštai - spalvotųjų metalų - Importas–eksportas

 1. ID ALLOYS - DISTRIBUTEUR ALLIAGES DE NICKEL ET COBALT

  Prancūzija

  Verified by europages badge

  Įmonė ID ALLOYS - DISTRIBUTEUR ALLIAGES DE NICKEL ET COBALT, – tai Distributore, veikianti Valcuoti lakštai - spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Strypai iš spalvotųjų metalų, Metalo lakštai ir vamzdžiai, Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų, Inconel, Strypai iš spalvotųjų metalų, Hastelloy, nickel alloys bars, nickel alloys, bei cobalt alloys pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Amblainville, Prancūzija.

 2. GEORG SCHRÖDER MASCHINENBAU GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė GEORG SCHRÖDER MASCHINENBAU GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Valcuoti lakštai - spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Wickede, Vokietija.

 3. A. MANNESMANN MASCHINENFABRIK GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė A. MANNESMANN MASCHINENFABRIK GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Valcuoti lakštai - spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Remscheid, Vokietija.

 4. RITEBO GMBH RICHTAPPARATE

  Vokietija

  Įmonė RITEBO GMBH RICHTAPPARATE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Valcuoti lakštai - spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Iserlohn, Vokietija.

 5. GEDE DRAHTRICHTTECHNOLOGIE GMBH

  Vokietija

  Įmonė GEDE DRAHTRICHTTECHNOLOGIE GMBH, – tai Grossista, veikianti Valcuoti lakštai - spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Hemer, Vokietija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. STAALHANDEL STERNOTTE CH

  Belgija

  Įmonė STAALHANDEL STERNOTTE CH, – tai Grossista, veikianti Lakštai ir juostos - spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Valcuoti lakštai - spalvotųjų metalų, Valcuoti lakštai - spalvotųjų metalų, Trading in steel, iron products, bei steel sheet pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Hasselt, Belgija.

 2. OCHOA-LÁCAR, HNOS.

  Ispanija

  Įmonė OCHOA-LÁCAR, HNOS., – tai Distributore, veikianti Valcuoti lakštai - spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plienas ir metalai, Plienas ir metalai, steel beams, steel tubes, bei steel plates pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Pamplona, Ispanija.

 3. TRANSFER HANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Vokietija

  Įmonė TRANSFER HANDELSGESELLSCHAFT MBH, – tai Grossista, veikianti Valcuoti lakštai - spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia steel sheet, cold rolled sheets, galvanized sheet metal, bei hot-rolled sheet metal pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Konstanz, Vokietija.

 4. CONDUTOS METALICOS GAMAT S.L

  Ispanija

  Įmonė CONDUTOS METALICOS GAMAT S.L, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Valcuoti lakštai - spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Granada, Ispanija.

 5. PETR GRACLIK-SERVICES OF TRADE

  Čekijos Respublika

  Įmonė PETR GRACLIK-SERVICES OF TRADE, veikianti Profiliai ir strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Izoliacinės plokštės iš spalvotųjų metalų, Banguoti lakštai - spalvotųjų metalų, Valcuoti lakštai - spalvotųjų metalų, Lakštai ir juostos - spalvotųjų metalų, Izoliacinės plokštės iš spalvotųjų metalų, Banguoti lakštai - spalvotųjų metalų, Valcuoti lakštai - spalvotųjų metalų, bei Lakštai ir juostos - spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lipnik Nad Becvou, Čekijos Respublika.

 1. CHAPAS PERONA S.L.

  Ispanija

  Įmonė CHAPAS PERONA S.L., – tai Grossista, veikianti Valcuoti lakštai - spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Silla, Ispanija.

 2. EMET SP. Z O.O.

  Lenkija

  Įmonė EMET SP. Z O.O., – tai Fornitore servizi, veikianti Valcuoti lakštai - spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Lakštai ir juostos - spalvotųjų metalų, Plienas ir metalai - formavimas ir štampavimas, Pramoninių pastatų statyba, Lakštai ir juostos - spalvotųjų metalų, Plienas ir metalai - formavimas ir štampavimas, bei Pramoninių pastatų statyba pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Szczecinek, Lenkija.

 1. PESSINA ACCIAI METALLURGICA SPA

  Italija

  Įmonė PESSINA ACCIAI METALLURGICA SPA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Valcuoti lakštai - spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Caronno Pertusella, Italija.

 2. STAR MET S A

  Rumunija

  Įmonė STAR MET S A, veikianti Lakštai ir juostos - spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Valcuoti lakštai - spalvotųjų metalų, Geležies ir mineralinės rūdos, Valcuoti lakštai - spalvotųjų metalų, bei Geležies ir mineralinės rūdos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Comuna Dumbrava Rosie, Rumunija.

 3. WEMOTEC - WALZEN GMBH

  Vokietija

  Įmonė WEMOTEC - WALZEN GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Valcuoti lakštai - spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Valcuoti gaminiai iš juodųjų metalų, bei Valcuoti gaminiai iš juodųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Kempen, Vokietija.

 4. WALZENGIESSEREI & HARTGUSSWERK QUEDLINBURG GMBH

  Vokietija

  Įmonė WALZENGIESSEREI & HARTGUSSWERK QUEDLINBURG GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Lakštai ir juostos - spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Valcuoti gaminiai iš juodųjų metalų, Valcuoti lakštai - spalvotųjų metalų, Valcuoti gaminiai iš juodųjų metalų, bei Valcuoti lakštai - spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Quedlinburg, Vokietija.

 5. CONFORMADOS FACME SOCIEDAD ANONIMA.

  Ispanija

  Įmonė CONFORMADOS FACME SOCIEDAD ANONIMA., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plokštės, medienos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Valcuoti lakštai - spalvotųjų metalų, Plieno ir metalų tempimas, Valcuoti lakštai - spalvotųjų metalų, bei Plieno ir metalų tempimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Arrigorriaga, Ispanija.

 6. WALZEN IRLE GMBH

  Vokietija

  Įmonė WALZEN IRLE GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Lakštai ir juostos - spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Grubūs ir specialieji lydiniai, Valcuoti lakštai - spalvotųjų metalų, Grubūs ir specialieji lydiniai, bei Valcuoti lakštai - spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Netphen, Vokietija.

 7. WILHELM BAUER GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Įmonė WILHELM BAUER GMBH & CO. KG, – tai Fornitore servizi, veikianti Valcuoti gaminiai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Valcuoti lakštai - spalvotųjų metalų, bei Valcuoti lakštai - spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Hannover, Vokietija.

 8. SEM DIS TICARET A S

  Turkija

  Įmonė SEM DIS TICARET A S, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Lakštai ir juostos - spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Valcuoti lakštai - spalvotųjų metalų, bei Valcuoti lakštai - spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Istanbul, Turkija.

 1. KAHRAMANLAR ORMAN URUNLERI SANAYI VE TICARET A S

  Turkija

  Įmonė KAHRAMANLAR ORMAN URUNLERI SANAYI VE TICARET A S, – tai Grossista, veikianti Lakštai ir juostos - spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Valcuoti lakštai - spalvotųjų metalų, bei Valcuoti lakštai - spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ankara, Turkija.

 2. EISENWERK SULZAU-WERFEN R. & E. WEINBERGER AKTIENGESELLSCHAFT

  Austrija

  Įmonė EISENWERK SULZAU-WERFEN R. & E. WEINBERGER AKTIENGESELLSCHAFT, veikianti Lakštai ir juostos - spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Valcuoti lakštai - spalvotųjų metalų, bei Valcuoti lakštai - spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Tenneck, Austrija.

 3. COKPARLAMIS YAPI TEKNIK

  Turkija

  Įmonė COKPARLAMIS YAPI TEKNIK, – tai Venditore, veikianti Valcuoti lakštai - spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Kahramanamraş, Turkija.

 4. COMERCIAL DE LAMINADOS S.A.

  Ispanija

  Įmonė COMERCIAL DE LAMINADOS S.A., – tai Grossista, veikianti Lakštai ir juostos - spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Valcuoti lakštai - spalvotųjų metalų, bei Valcuoti lakštai - spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Barcelona, Ispanija.

 5. KISS-EXCENTER LEMEZ-ES FEMMEGMUNKALO KFT

  Vengrija

  Įmonė KISS-EXCENTER LEMEZ-ES FEMMEGMUNKALO KFT, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Lakštai ir juostos - spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Valcuoti lakštai - spalvotųjų metalų, bei Valcuoti lakštai - spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Nagytarcsa, Vengrija.

 6. PERESTRELO & CUNHA, LDA

  Portugalija

  Įmonė PERESTRELO & CUNHA, LDA, veikianti Valcuoti gaminiai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Valcuoti lakštai - spalvotųjų metalų, bei Valcuoti lakštai - spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Guimaraes, Portugalija.

 7. PMB ROLLERS GMBH

  Vokietija

  Įmonė PMB ROLLERS GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Lakštai ir juostos - spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Valcuoti lakštai - spalvotųjų metalų, bei Valcuoti lakštai - spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Goch, Vokietija.

 8. ACERALIA TRANSFORMADOS S.A.

  Ispanija

 9. VETCHBERRY

  Jungtinė Karalystė

 10. RI INOX SL

  Ispanija

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai