• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • valgomosios mielės ir fermentai

Rezultatai

Valgomosios mielės ir fermentai - Importas–eksportas

 1. TOMEGA SA

  Belgija

  Verified by europages badge

  TOMEGA S.A. Constructor of processing and conversion machinery for dairy products. Your milk processing partner. Our machines are custom-designed and made to your needs and requirements. Highest quality materials (exclusively European components). We distribute products such as fruits on sugar for yoghurt, fermenting agents, rennet, cheese drainers, cheese cloth, cheese-making accessories, measuring instruments, etc.

 2. SPL INTERNATIONAL LIMITED

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė SPL INTERNATIONAL LIMITED, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Valgomosios mielės ir fermentai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Ellesmere Port, Jungtinė Karalystė.

 3. PROENOL INDUSTRIA BIOTECNOLOGICA LDA.

  Portugalija

  Įmonė PROENOL INDUSTRIA BIOTECNOLOGICA LDA., – tai Fornitore servizi, veikianti Maisto produktai - importas-eksportas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Maistas ir gėrimai - ingredientai, Valgomosios mielės ir fermentai, Maistas ir gėrimai - ingredientai, bei Valgomosios mielės ir fermentai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Canelas, Portugalija.

 4. MACHLOG FOREIGN TRADE CO. LTD.

  Turkija

  Įmonė MACHLOG FOREIGN TRADE CO. LTD., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Valgomosios mielės ir fermentai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Istanbul, Turkija.

 5. FALA GMBH

  Vokietija

  Įmonė FALA GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Valgomosios mielės ir fermentai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pyragai - ruošiniai, Pyragai - ruošiniai, bakery products, leaven, bei patisserie and pasta products pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bühl, Vokietija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. PATISFRANCE - PURATOS

  Prancūzija

  Įmonė PATISFRANCE - PURATOS, – tai Grossista, veikianti Džiovinti vaisiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Valgomosios mielės ir fermentai, wholesale organic foods, baking powder, Valgomosios mielės ir fermentai, bei flour pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Rungis, Prancūzija.

 2. F.X. WIENINGER GMBH

  Vokietija

  Įmonė F.X. WIENINGER GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Valgomosios mielės ir fermentai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia bread yeasts, leaven, chemical and natural yeasts, bei yeasts for the food and canning industry pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Passau, Vokietija.

 3. BIOAGRO SRL

  Italija

  Įmonė BIOAGRO SRL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Valgomosios mielės ir fermentai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Thiene, Italija.

 4. SACCO SYSTEM

  Italija

  Įmonė SACCO SYSTEM, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Valgomosios mielės ir fermentai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia milk enzymes, milk enzymes for the food and canning industry, natural rennet in powder form, bei household fermentation device pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Cadorago, Italija.

 5. BIOTEC FERMENTI S.R.L.

  Italija

  Įmonė BIOTEC FERMENTI S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Valgomosios mielės ir fermentai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia milk enzymes, bei natural rennet pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Cornegliano Laudense, Italija.

 1. LAFFORT ITALIA S.R.L.

  Italija

  Įmonė LAFFORT ITALIA S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Valgomosios mielės ir fermentai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia wine-making coadjuvants, products for wine-making, wine-making tannins, bei enzymes pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Tortona, Italija.

 2. NATUREGE

  Prancūzija

  Įmonė NATUREGE, veikianti Pieno produktai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pusfabrikačiai ir gurmanų maistas, Maistas ir gėrimai - ingredientai, Valgomosios mielės ir fermentai, Pusfabrikačiai ir gurmanų maistas, Maistas ir gėrimai - ingredientai, bei Valgomosios mielės ir fermentai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Jassans Riottier, Prancūzija.

 1. MIELLERIE ESTIVAMIELS

  Prancūzija

  Įmonė MIELLERIE ESTIVAMIELS, veikianti Pieno produktai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pusfabrikačiai ir gurmanų maistas, Maistas ir gėrimai - ingredientai, Valgomosios mielės ir fermentai, Pusfabrikačiai ir gurmanų maistas, Maistas ir gėrimai - ingredientai, bei Valgomosios mielės ir fermentai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Estivareilles, Prancūzija.

 2. PE "SLAVUTYCH-TARA"

  Ukraina

  Įmonė PE "SLAVUTYCH-TARA", – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Valgomosios mielės ir fermentai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Zaporozhye, Ukraina.

 3. PEYRE

  Prancūzija

  Įmonė PEYRE, veikianti Pieno produktai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pusfabrikačiai ir gurmanų maistas, Maistas ir gėrimai - ingredientai, Valgomosios mielės ir fermentai, Pusfabrikačiai ir gurmanų maistas, Maistas ir gėrimai - ingredientai, bei Valgomosios mielės ir fermentai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Aumont Aubrac, Prancūzija.

 4. BESTFOODS FRANCE INDUSTRIES

  Prancūzija

  Įmonė BESTFOODS FRANCE INDUSTRIES, veikianti Pieno produktai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pusfabrikačiai ir gurmanų maistas, Maistas ir gėrimai - ingredientai, Valgomosios mielės ir fermentai, Pusfabrikačiai ir gurmanų maistas, Maistas ir gėrimai - ingredientai, bei Valgomosios mielės ir fermentai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Rueil Malmaison, Prancūzija.

 5. YEAST PLANT OJSC

  Baltarusija

  Įmonė YEAST PLANT OJSC, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Valgomosios mielės ir fermentai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Minsk, Baltarusija.

 6. ISERNHÄGER GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Įmonė ISERNHÄGER GMBH & CO. KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kepyklų ir konditerijos pramonės mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Valgomosios mielės ir fermentai, Automation of production sites, flavourings for the confectionery industry, bei Valgomosios mielės ir fermentai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Isernhagen, Vokietija.

 7. BIOCEANE

  Prancūzija

  Įmonė BIOCEANE, veikianti Pieno produktai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pusfabrikačiai ir gurmanų maistas, Maistas ir gėrimai - ingredientai, Valgomosios mielės ir fermentai, Pusfabrikačiai ir gurmanų maistas, Maistas ir gėrimai - ingredientai, bei Valgomosios mielės ir fermentai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi St Herblain, Prancūzija.

 8. LA FERME VIGNECOISE

  Prancūzija

  Įmonė LA FERME VIGNECOISE, veikianti Pieno produktai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pusfabrikačiai ir gurmanų maistas, Maistas ir gėrimai - ingredientai, Valgomosios mielės ir fermentai, Pusfabrikačiai ir gurmanų maistas, Maistas ir gėrimai - ingredientai, bei Valgomosios mielės ir fermentai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Vignec, Prancūzija.

 1. ACTIDIET

  Prancūzija

  Įmonė ACTIDIET, veikianti Pieno produktai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pusfabrikačiai ir gurmanų maistas, Maistas ir gėrimai - ingredientai, Valgomosios mielės ir fermentai, Pusfabrikačiai ir gurmanų maistas, Maistas ir gėrimai - ingredientai, bei Valgomosios mielės ir fermentai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi La Broque, Prancūzija.

 2. ALGIST BRUGGEMAN

  Belgija

  Įmonė ALGIST BRUGGEMAN, – tai Grossista, veikianti Valgomosios mielės ir fermentai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Gent, Belgija.

 3. HABRE GMBH

  Vokietija

  Įmonė HABRE GMBH, – tai Grossista, veikianti Valgomosios mielės ir fermentai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia bread yeasts, bei leaven pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Düsseldorf, Vokietija.

 4. ATECNOS

  Italija

  Įmonė ATECNOS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Valgomosios mielės ir fermentai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Oderzo, Italija.

 5. VORONEZHSKIE YEAST LLC

  Turkija

  Įmonė VORONEZHSKIE YEAST LLC, veikianti Valgomosios mielės ir fermentai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi ISTANBUL, Turkija.

 6. CROP IBERICA SA

  Ispanija

  Įmonė CROP IBERICA SA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Maistiniai konservantai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Esencijos ir aromatinės medžiagos, nemaistinės, Maistas ir gėrimai - ingredientai, Valgomosios mielės ir fermentai, Esencijos ir aromatinės medžiagos, nemaistinės, Maistas ir gėrimai - ingredientai, bei Valgomosios mielės ir fermentai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Arganda, Ispanija.

 7. LA PRIMAVERA S.R.L.

  Italija

  Įmonė LA PRIMAVERA S.R.L., – tai Grossista, veikianti Valgomosios mielės ir fermentai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia baking powder pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ragusa, Italija.

 8. HISTOIRE D'OEUF

  Prancūzija

  Įmonė HISTOIRE D'OEUF, veikianti Pieno produktai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pusfabrikačiai ir gurmanų maistas, Maistas ir gėrimai - ingredientai, Valgomosios mielės ir fermentai, Pusfabrikačiai ir gurmanų maistas, Maistas ir gėrimai - ingredientai, bei Valgomosios mielės ir fermentai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Gennes Sur Seiche, Prancūzija.

 9. MADRAS

  Prancūzija

  Įmonė MADRAS, veikianti Pieno produktai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pusfabrikačiai ir gurmanų maistas, Maistas ir gėrimai - ingredientai, Valgomosios mielės ir fermentai, Pusfabrikačiai ir gurmanų maistas, Maistas ir gėrimai - ingredientai, bei Valgomosios mielės ir fermentai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Pertuis, Prancūzija.

 10. JOINT VENTURE " ODESSA YEAST "

  Ukraina

  Įmonė JOINT VENTURE " ODESSA YEAST ", – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Valgomosios mielės ir fermentai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia bread yeasts, bei foreign exports pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Odessa, Ukraina.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai