• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • vamzdžiai (be siūlių) iš juodųjų metalų

Rezultatai

Vamzdžiai (be siūlių) iš juodųjų metalų - Importas–eksportas

 1. ARUP ALU-ROHR UND PROFIL GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Production of thin-walled HF welded tubes made of aluminium, flat oval tubes, profiles made of aluminium for the automotive sector. Our products: Aluminium tubes, welded aluminium tubes, brass tubes, seamless brass tubes, cooling tubes made of aluminium, welded brass tubes.

 2. SWS EDELSTAHL GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė SWS EDELSTAHL GMBH & CO. KG, – tai Grossista, veikianti Vamzdžiai iš nerūdijančio plieno pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vamzdžiai (be siūlių) iš juodųjų metalų, Niro bright steel, Stainless steel wires, Square tubes, Stainless steel medical equipment, stainless steel for medical technology, Stainless steel tubes, Fine stainless steel tubes, bei Stainless steel capillary tubes pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Emmingen-Liptingen, Vokietija.

 3. BALTIC TUBE SERVICE, UAB

  Lietuva

  Įmonė BALTIC TUBE SERVICE, UAB, – tai Grossista, veikianti Žarnos (lankstūs vamzdžiai) iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų, Vamzdžiai iš nerūdijančio plieno, Metalo lakštai ir vamzdžiai, Vamzdžiai (be siūlių) iš juodųjų metalų, Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų, Vamzdžiai iš nerūdijančio plieno, Metalo lakštai ir vamzdžiai, bei Vamzdžiai (be siūlių) iš juodųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Vilnius, Lietuva.

 4. BUHLMANN ROHR-FITTINGS-STAHLHANDEL GMBH + CO KG

  Vokietija

  Įmonė BUHLMANN ROHR-FITTINGS-STAHLHANDEL GMBH + CO KG, – tai Grossista, veikianti Vamzdžiai (be siūlių) iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Stainless-steel pipe bends, stainless-steel pipes, Pipes made from stainless steel sheeting, bei Stainless steel unions pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bremen, Vokietija.

 5. CYBERSTEEL

  Krievija

  Įmonė CYBERSTEEL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vamzdžiai iš nerūdijančio plieno pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vamzdžiai (be siūlių) iš juodųjų metalų, Pramoniniai vamzdynai, Vamzdžių fasoninės dalys iš juodųjų metalų, Vamzdžiai (be siūlių) iš juodųjų metalų, Pramoniniai vamzdynai, stainless steel, bei Vamzdžių fasoninės dalys iš juodųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Pervouralsk, Krievija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. OOO KRANMETIZ

  Ukraina

  Įmonė OOO KRANMETIZ, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vamzdžiai (be siūlių) iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia manufacture of made-to-measure steel pipes, rainwater downpipes, cold-drawn steel pipes, bei precision steel pipes pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Nikopol, Ukraina.

 2. DYLAN BELGIE

  Belgija

  Įmonė DYLAN BELGIE, – tai Distributore, veikianti Vamzdžių fasoninės dalys iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vamzdžiai, plieno, Vamzdžiai iš nerūdijančio plieno, Vamzdžiai (be siūlių) iš juodųjų metalų, Vamzdžiai, plieno, stainless steel valves, Vamzdžiai iš nerūdijančio plieno, bei Vamzdžiai (be siūlių) iš juodųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lint, Belgija.

 3. STEEL GATE

  Rumunija

  Įmonė STEEL GATE, – tai Distributore, veikianti Vamzdžiai, plieno pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kabelių kanalai iš juodųjų metalų, Vamzdžiai (be siūlių) iš juodųjų metalų, Importas - eksportas, plieno ir metalų, Kabelių kanalai iš juodųjų metalų, Vamzdžiai (be siūlių) iš juodųjų metalų, bei Importas - eksportas, plieno ir metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bucuresti, Rumunija.

 4. NINGBO YINZHOU CHAOMEI MACHINERY PARTS CO.,LTD

  Kinija

  Įmonė NINGBO YINZHOU CHAOMEI MACHINERY PARTS CO.,LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vamzdžiai (be siūlių) iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Yinzhou, Ningbo, Kinija.

 5. OTRISH GMBH

  Austrija

  Įmonė OTRISH GMBH, – tai Agente/ Rappresentante, veikianti Vamzdžiai (be siūlių) iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Linz, Austrija.

 1. VAN LEEUWEN GMBH

  Vokietija

  Įmonė VAN LEEUWEN GMBH, – tai Agente/ Rappresentante, veikianti Vamzdžiai (be siūlių) iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Moers, Vokietija.

 2. TRANSMESA - TRANSFORMACIONES METALÚRGICAS SAU

  Ispanija

  Įmonė TRANSMESA - TRANSFORMACIONES METALÚRGICAS SAU, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vamzdžiai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vamzdžiai (be siūlių) iš juodųjų metalų, steel pipes without welds, precision steel pipes, bei Vamzdžiai (be siūlių) iš juodųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Arenys De Mar, Barcelona, Ispanija.

 1. UGTRANSSTROYKOMPLEKT

  Ukraina

  Įmonė UGTRANSSTROYKOMPLEKT, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vamzdžiai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vamzdžiai (be siūlių) iš juodųjų metalų, steel pipes without welds, Vamzdžiai (be siūlių) iš juodųjų metalų, steel tubes, bei tubes without metal welding pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Dnipropetrovsk, Ukraina.

 2. DEXTRA GMBH TUBE AND PIPES

  Vokietija

  Įmonė DEXTRA GMBH TUBE AND PIPES, – tai Grossista, veikianti Vamzdžiai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vamzdžiai, plieno, Vamzdžiai iš nerūdijančio plieno, Metalo lakštai ir vamzdžiai, Vamzdžiai (be siūlių) iš juodųjų metalų, Vamzdžiai, plieno, Vamzdžiai iš nerūdijančio plieno, Metalo lakštai ir vamzdžiai, bei Vamzdžiai (be siūlių) iš juodųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Grevenbroich, Vokietija.

 3. EL SALAM FOR TRADING & SUPPLY

  Egiptas

  Įmonė EL SALAM FOR TRADING & SUPPLY, – tai Distributore, veikianti Vamzdžių fasoninės dalys iš spalvuotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vamzdžiai (be siūlių) iš juodųjų metalų, metal pipe fittings, bei Vamzdžiai (be siūlių) iš juodųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Cairo, Egiptas.

 4. HONE ALL PRECISION LTD.

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė HONE ALL PRECISION LTD., – tai Fornitore servizi, veikianti Gręžimas - plieno ir metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Gręžimo paslaugos, Bendroji mechanika - specialieji darbai, Vamzdžiai (be siūlių) iš juodųjų metalų, Gręžimo paslaugos, machining jobs to drawing, Bendroji mechanika - specialieji darbai, bei Vamzdžiai (be siūlių) iš juodųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Leighton Buzzard, Jungtinė Karalystė.

 5. ABEXA BUILDING PRODUCTS GMBH

  Austrija

  Įmonė ABEXA BUILDING PRODUCTS GMBH, – tai Grossista, veikianti Vamzdžiai (be siūlių) iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia wood cut, Metallurgy, iron and steel - import-export, bei import-export assistance pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi St. Georgen Im Attergau, Austrija.

 6. BSH PRÄZISIONS-STAHLROHR-HANDEL GMBH

  Vokietija

  Įmonė BSH PRÄZISIONS-STAHLROHR-HANDEL GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vamzdžiai (be siūlių) iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia bushings, stainless-steel pipes, precision steel pipes, bei Pipe processing pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Solingen, Vokietija.

 7. ODO BELAUTOZAPCHAST

  Baltarusija

  Įmonė ODO BELAUTOZAPCHAST, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vamzdžiai (be siūlių) iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia seamless pipes, bei cold-drawn steel pipes pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Zhodino, Baltarusija.

 8. XINGHUA SUYUAN JINGWEI PIPE CO,.LTD

  Kinija

  Įmonė XINGHUA SUYUAN JINGWEI PIPE CO,.LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vamzdžiai (be siūlių) iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Dainan, Kinija.

 1. MAHARASHTRA SEAMLESS LIMITED

  Indija

  Įmonė MAHARASHTRA SEAMLESS LIMITED, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vamzdžiai (be siūlių) iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Gurgaon, Indija.

 2. ZHEJIANG DINGXIN STEEL TUBE MANUFACTURING CO., LTD.

  Kinija

  Įmonė ZHEJIANG DINGXIN STEEL TUBE MANUFACTURING CO., LTD., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vamzdžiai (be siūlių) iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Jiaxing, Kinija.

 3. STEEL GATE

  Rumunija

  Įmonė STEEL GATE, – tai Grossista, veikianti Vamzdžiai (be siūlių) iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Bucharest, Rumunija.

 4. PETRO-INDUSTRIE SARL

  Alžyras

  Įmonė PETRO-INDUSTRIE SARL, – tai Distributore, veikianti Vamzdžiai (be siūlių) iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Tarpinės, check valve, butterfly valves, bei Tarpinės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Oran, Alžyras.

 5. ST.LOUIS PIPE AND SUPPLY

  Jungtinės Amerikos Valstijos

  Įmonė ST.LOUIS PIPE AND SUPPLY, – tai Distributore, veikianti Vamzdžiai (be siūlių) iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia gas pipes, bei forged fittings pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Chesterfield, Jungtinės Amerikos Valstijos.

 6. RBR INTERNATIONAL

  Italija

  Įmonė RBR INTERNATIONAL, – tai Grossista, veikianti Vamzdžiai (be siūlių) iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Naftos cheminio perdirbimo pramonės įranga ir įrengimai, flanges, Naftos cheminio perdirbimo pramonės įranga ir įrengimai, bei valves pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Arese, Italija.

 7. SUNFLEX METAL INDUSTRIES

  Indija

  Įmonė SUNFLEX METAL INDUSTRIES, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vamzdžiai (be siūlių) iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia stainless steel pipe collars, bei carbon steel flanges - tuv tectubi pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Mumbai, Indija.

 8. OTRISH GMBH - SHANGHAI REPRESENTATIVE OFFICE

  Kinija

  Įmonė OTRISH GMBH - SHANGHAI REPRESENTATIVE OFFICE, – tai Grossista, veikianti Vamzdžiai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vamzdžiai, plieno, Vamzdžiai (be siūlių) iš juodųjų metalų, steel pipes, Vamzdžiai, plieno, bei Vamzdžiai (be siūlių) iš juodųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Shanghai, Kinija.

 9. CRON METALS

  Ukraina

  Įmonė CRON METALS, – tai Distributore, veikianti Strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vamzdžiai (be siūlių) iš juodųjų metalų, Vamzdžiai (be siūlių) iš juodųjų metalų, bei Forged steel bars pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Dnipropetrovsk, Ukraina.

 10. TEHNOSTEEL INDUSTRY SRL

  Rumunija

  Įmonė TEHNOSTEEL INDUSTRY SRL, – tai Grossista, veikianti Vamzdžiai iš nerūdijančio plieno pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Nerūdijantis plienas, Vamzdžiai (be siūlių) iš juodųjų metalų, Nerūdijantis plienas, bei Vamzdžiai (be siūlių) iš juodųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bucuresti, Rumunija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai