• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • vamzdžiai (be siūlių) iš juodųjų metalų

Rezultatai

Vamzdžiai (be siūlių) iš juodųjų metalų - Importas–eksportas

 1. BUHLMANN ROHR-FITTINGS-STAHLHANDEL GMBH + CO KG

  Vokietija

  Įmonė BUHLMANN ROHR-FITTINGS-STAHLHANDEL GMBH + CO KG, – tai Grossista, veikianti Vamzdžiai (be siūlių) iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Stainless-steel pipe bends, stainless-steel pipes, Pipes made from stainless steel sheeting, bei Stainless steel unions pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bremen, Vokietija.

 2. BALTIC TUBE SERVICE, UAB

  Lietuva

  Įmonė BALTIC TUBE SERVICE, UAB, – tai Grossista, veikianti Žarnos (lankstūs vamzdžiai) iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų, Vamzdžiai iš nerūdijančio plieno, Metalo lakštai ir vamzdžiai, Vamzdžiai (be siūlių) iš juodųjų metalų, Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų, Vamzdžiai iš nerūdijančio plieno, Metalo lakštai ir vamzdžiai, bei Vamzdžiai (be siūlių) iš juodųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Vilnius, Lietuva.

 3. CYBERSTEEL

  Krievija

  Įmonė CYBERSTEEL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vamzdžiai iš nerūdijančio plieno pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vamzdžiai (be siūlių) iš juodųjų metalų, Pramoniniai vamzdynai, Vamzdžių fasoninės dalys iš juodųjų metalų, Vamzdžiai (be siūlių) iš juodųjų metalų, Pramoniniai vamzdynai, stainless steel, bei Vamzdžių fasoninės dalys iš juodųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Pervouralsk, Krievija.

 4. DYLAN BELGIE

  Belgija

  Įmonė DYLAN BELGIE, – tai Distributore, veikianti Vamzdžių fasoninės dalys iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vamzdžiai, plieno, Vamzdžiai iš nerūdijančio plieno, Vamzdžiai (be siūlių) iš juodųjų metalų, Vamzdžiai, plieno, stainless steel valves, Vamzdžiai iš nerūdijančio plieno, bei Vamzdžiai (be siūlių) iš juodųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lint, Belgija.

 5. OOO KRANMETIZ

  Ukraina

  Įmonė OOO KRANMETIZ, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vamzdžiai (be siūlių) iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia manufacture of made-to-measure steel pipes, rainwater downpipes, cold-drawn steel pipes, bei precision steel pipes pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Nikopol, Ukraina.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. STEEL GATE

  Rumunija

  Įmonė STEEL GATE, – tai Distributore, veikianti Vamzdžiai, plieno pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kabelių kanalai iš juodųjų metalų, Vamzdžiai (be siūlių) iš juodųjų metalų, Importas - eksportas, plieno ir metalų, Kabelių kanalai iš juodųjų metalų, Vamzdžiai (be siūlių) iš juodųjų metalų, bei Importas - eksportas, plieno ir metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bucuresti, Rumunija.

 2. OTRISH GMBH

  Austrija

  Įmonė OTRISH GMBH, – tai Agente/ Rappresentante, veikianti Vamzdžiai (be siūlių) iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Linz, Austrija.

 3. VAN LEEUWEN GMBH

  Vokietija

  Įmonė VAN LEEUWEN GMBH, – tai Agente/ Rappresentante, veikianti Vamzdžiai (be siūlių) iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Moers, Vokietija.

 4. TRANSMESA - TRANSFORMACIONES METALÚRGICAS SAU

  Ispanija

  Įmonė TRANSMESA - TRANSFORMACIONES METALÚRGICAS SAU, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vamzdžiai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vamzdžiai (be siūlių) iš juodųjų metalų, steel pipes without welds, precision steel pipes, bei Vamzdžiai (be siūlių) iš juodųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Arenys De Mar, Barcelona, Ispanija.

 5. DEXTRA GMBH TUBE AND PIPES

  Vokietija

  Įmonė DEXTRA GMBH TUBE AND PIPES, – tai Grossista, veikianti Vamzdžiai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vamzdžiai, plieno, Vamzdžiai iš nerūdijančio plieno, Metalo lakštai ir vamzdžiai, Vamzdžiai (be siūlių) iš juodųjų metalų, Vamzdžiai, plieno, Vamzdžiai iš nerūdijančio plieno, Metalo lakštai ir vamzdžiai, bei Vamzdžiai (be siūlių) iš juodųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Grevenbroich, Vokietija.

 1. UGTRANSSTROYKOMPLEKT

  Ukraina

  Įmonė UGTRANSSTROYKOMPLEKT, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vamzdžiai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vamzdžiai (be siūlių) iš juodųjų metalų, steel pipes without welds, Vamzdžiai (be siūlių) iš juodųjų metalų, steel tubes, bei tubes without metal welding pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Dnipropetrovsk, Ukraina.

 2. BSH PRÄZISIONS-STAHLROHR-HANDEL GMBH

  Vokietija

  Įmonė BSH PRÄZISIONS-STAHLROHR-HANDEL GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vamzdžiai (be siūlių) iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia bushings, stainless-steel pipes, precision steel pipes, bei Pipe processing pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Solingen, Vokietija.

 1. ODO BELAUTOZAPCHAST

  Baltarusija

  Įmonė ODO BELAUTOZAPCHAST, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vamzdžiai (be siūlių) iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia seamless pipes, bei cold-drawn steel pipes pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Zhodino, Baltarusija.

 2. ARUP ALU-ROHR UND PROFIL GMBH

  Vokietija

  Įmonė ARUP ALU-ROHR UND PROFIL GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Aliuminio vamzdžiai ir vamzdeliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vamzdžiai (be siūlių) iš juodųjų metalų, Aluminium tubes, welded, brass pipes, Vamzdžiai (be siūlių) iš juodųjų metalų, bei working of brass pipes pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Dortmund, Vokietija.

 3. SWS EDELSTAHL GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Įmonė SWS EDELSTAHL GMBH & CO. KG, – tai Grossista, veikianti Vamzdžiai iš nerūdijančio plieno pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vamzdžiai (be siūlių) iš juodųjų metalų, Stainless steel wires, precision steel pipes, steel tubes, bei Vamzdžiai (be siūlių) iš juodųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Emmingen-Liptingen, Vokietija.

 4. ABEXA BUILDING PRODUCTS GMBH

  Austrija

  Įmonė ABEXA BUILDING PRODUCTS GMBH, – tai Grossista, veikianti Vamzdžiai (be siūlių) iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia wood cut, Metallurgy, iron and steel - import-export, bei import-export assistance pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi St. Georgen Im Attergau, Austrija.

 5. HONE ALL PRECISION LTD.

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė HONE ALL PRECISION LTD., – tai Fornitore servizi, veikianti Gręžimas - plieno ir metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Gręžimo paslaugos, Bendroji mechanika - specialieji darbai, Vamzdžiai (be siūlių) iš juodųjų metalų, Gręžimo paslaugos, machining jobs to drawing, Bendroji mechanika - specialieji darbai, bei Vamzdžiai (be siūlių) iš juodųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Leighton Buzzard, Jungtinė Karalystė.

 6. STEEL GATE

  Rumunija

  Įmonė STEEL GATE, – tai Grossista, veikianti Vamzdžiai (be siūlių) iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Bucharest, Rumunija.

 7. RBR INTERNATIONAL

  Italija

  Įmonė RBR INTERNATIONAL, – tai Grossista, veikianti Vamzdžiai (be siūlių) iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Naftos cheminio perdirbimo pramonės įranga ir įrengimai, flanges, Naftos cheminio perdirbimo pramonės įranga ir įrengimai, bei valves pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Arese, Italija.

 8. CRON METALS

  Ukraina

  Įmonė CRON METALS, – tai Distributore, veikianti Strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vamzdžiai (be siūlių) iš juodųjų metalų, Vamzdžiai (be siūlių) iš juodųjų metalų, bei Forged steel bars pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Dnipropetrovsk, Ukraina.

 1. TEHNOSTEEL INDUSTRY SRL

  Rumunija

  Įmonė TEHNOSTEEL INDUSTRY SRL, – tai Grossista, veikianti Vamzdžiai iš nerūdijančio plieno pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Nerūdijantis plienas, Vamzdžiai (be siūlių) iš juodųjų metalų, Nerūdijantis plienas, bei Vamzdžiai (be siūlių) iš juodųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bucuresti, Rumunija.

 2. SUMINISTROS PEÑARANDA S.A.

  Ispanija

  Įmonė SUMINISTROS PEÑARANDA S.A., – tai Fornitore servizi, veikianti Vamzdžiai (be siūlių) iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Vitoria, Ispanija.

 3. SC SENAL-COM SRL

  Rumunija

  Įmonė SC SENAL-COM SRL, – tai Distributore, veikianti Vamzdžiai (be siūlių) iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia pipes for mechanical applications, bei cold drawn pipes pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bacau, Rumunija.

 4. WALCOWNIA RUR SILESIA SA

  Lenkija

  Įmonė WALCOWNIA RUR SILESIA SA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vamzdžiai (be siūlių) iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia seamless pipes, Pipes and tubes, precision - ferrous metal, tubes for hydraulic equipment, bei cold drawn pipes pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Siemianowice Slaskie, Lenkija.

 5. INTERPIPE

  Ukraina

  Įmonė INTERPIPE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vamzdžiai (be siūlių) iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia seamless pipes, bei welded pipes pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Dnepropetrovsk, Ukraina.

 6. MEEVER & MEEVER

  Nyderlandai

  Įmonė MEEVER & MEEVER, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vamzdžiai (be siūlių) iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia seamless pipes, pipes, bei Metal tubes pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Meerkerk, Nyderlandai.

 7. NORDISKA SKORSTENSPRODUKTER AB

  Švedija

  Įmonė NORDISKA SKORSTENSPRODUKTER AB, veikianti Vamzdžiai (be siūlių) iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vamzdžiai iš juodųjų metalų, bei Vamzdžiai iš juodųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi VARGON, Švedija.

 8. INTERPIPE EUROPE SA

  Šveicarija

  Įmonė INTERPIPE EUROPE SA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vamzdžiai (be siūlių) iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia welded pipes, bei seamless pipes pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Paradiso, Šveicarija.

 9. STEEL INDUSTRIAL COMPANY

  Ukraina

  Įmonė STEEL INDUSTRIAL COMPANY, – tai Grossista, veikianti Vamzdžiai (be siūlių) iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia steel pipes without welds, bei electrowelded pipes pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Nikopol, Ukraina.

 10. EFFE GROUP S.R.L.

  Italija

  Įmonė EFFE GROUP S.R.L., veikianti Vamzdžiai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų, Vamzdžiai (be siūlių) iš juodųjų metalų, Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų, bei Vamzdžiai (be siūlių) iš juodųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Castelnuovo Del Garda, Italija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai