• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • vamzdžiai iš spalvotųjų metalų

Rezultatai

Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų - Importas–eksportas

 1. EUGEN GEYER GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė EUGEN GEYER GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Königsbach-Stein, Vokietija.

 2. ID ALLOYS - DISTRIBUTEUR ALLIAGES DE NICKEL ET COBALT

  Prancūzija

  Verified by europages badge

  Įmonė ID ALLOYS - DISTRIBUTEUR ALLIAGES DE NICKEL ET COBALT, – tai Distributore, veikianti Valcuoti lakštai - spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Strypai iš spalvotųjų metalų, Metalo lakštai ir vamzdžiai, Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų, Inconel, Strypai iš spalvotųjų metalų, Hastelloy, nickel alloys bars, nickel alloys, bei cobalt alloys pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Amblainville, Prancūzija.

 3. BALTIC TUBE SERVICE, UAB

  Lietuva

  Įmonė BALTIC TUBE SERVICE, UAB, – tai Grossista, veikianti Žarnos (lankstūs vamzdžiai) iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų, Vamzdžiai iš nerūdijančio plieno, Metalo lakštai ir vamzdžiai, Vamzdžiai (be siūlių) iš juodųjų metalų, Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų, Vamzdžiai iš nerūdijančio plieno, Metalo lakštai ir vamzdžiai, bei Vamzdžiai (be siūlių) iš juodųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Vilnius, Lietuva.

 4. NIKIFOROV PE

  Ukraina

  Įmonė NIKIFOROV PE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Santechninė armatūra, Visable supports the Ukrainian companies, Santechninė armatūra, bei Visable supports the Ukrainian companies pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Kharkov, Ukraina.

 5. NUOVA SGUASSERO

  Italija

  Įmonė NUOVA SGUASSERO, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi San Giorgio Di Nogaro, Italija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. WESTAFLEX BATIMENT

  Prancūzija

  Įmonė WESTAFLEX BATIMENT, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žarnos (lankstūs vamzdžiai) iš spalvotųjų metalų, Žarnos (lankstūs vamzdžiai) iš spalvotųjų metalų, pipes, rubber tubes, bei compressor lines pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Tourcoing, Prancūzija.

 2. EURL JOSSE STEPHANE

  Prancūzija

  Įmonė EURL JOSSE STEPHANE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Katilų gamyba, Pramoniniai vamzdynai, Katilų gamyba, bei Pramoniniai vamzdynai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Saint-Gilles, Prancūzija.

 3. CASTEX SOTECOM

  Prancūzija

  Įmonė CASTEX SOTECOM, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pramoniniai vamzdynai, Pramoninis lakštinio metalo apdorojimas, Pramoniniai vamzdynai, Pramoninis lakštinio metalo apdorojimas, stainless steel, bei Stainless steel beads pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Joue Les Tours, Prancūzija.

 4. CASA BULL

  Belgija

  Įmonė CASA BULL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vandens gavybos sistemos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dųjų gamybos įrengimai, Vamzdynai, Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų, Vamzdžiai iš nerūdijančio plieno, Dųjų gamybos įrengimai, Vamzdynai, Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų, bei Vamzdžiai iš nerūdijančio plieno pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Izegem, Belgija.

 5. ETABLISSEMENTS BERNARD GREZES SARL

  Prancūzija

  Įmonė ETABLISSEMENTS BERNARD GREZES SARL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Bendroji mechanika - specialieji darbai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pramoniniai vamzdynai, Pramoninis lakštinio metalo apdorojimas, Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų, Pramoniniai vamzdynai, Pramoninis lakštinio metalo apdorojimas, Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų, bei laser cutting units pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Carmaux, Prancūzija.

 1. ACALIN

  Belgija

  Įmonė ACALIN, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vamzdžiai, plieno pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų, Nerūdijantis plienas, Strypai iš spalvotųjų metalų, Lakštai ir juostos - spalvotųjų metalų, Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų, Nerūdijantis plienas, Strypai iš spalvotųjų metalų, bei Lakštai ir juostos - spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ans, Belgija.

 2. EUROPIPE GMBH

  Vokietija

  Įmonė EUROPIPE GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vamzdžiai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų, Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų, bei special tubular sections pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Mülheim, Vokietija.

 1. SARL CHAUDRONNERIE PORT SUD

  Prancūzija

  Įmonė SARL CHAUDRONNERIE PORT SUD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Katilų gamyba, Pramoniniai vamzdynai, Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis, Katilų gamyba, Pramoniniai vamzdynai, stainless steel tanks, bei Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ramonville-Saint-Agne, Prancūzija.

 2. CONCEPT METAL

  Prancūzija

  Įmonė CONCEPT METAL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pramoniniai vamzdynai, Katilų gamyba, Pramoninis lakštinio metalo apdorojimas, Pramoniniai vamzdynai, Katilų gamyba, Pramoninis lakštinio metalo apdorojimas, bei laser cutting units pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Louey, Prancūzija.

 3. RIOU

  Prancūzija

  Įmonė RIOU, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pramoniniai vamzdynai, Katilų gamyba, Pramoniniai vamzdynai, Katilų gamyba, curving and bending plastic materials, bei Sheet metalwork pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Petit-Couronne, Prancūzija.

 4. CEFINOX

  Prancūzija

  Įmonė CEFINOX, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vamzdžiai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų, Pramoniniai vamzdynai, Katilų gamyba, Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis, Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų, Pramoniniai vamzdynai, Katilų gamyba, bei Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Auxonne, Prancūzija.

 5. SRE

  Prancūzija

  Įmonė SRE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pramoninis lakštinio metalo apdorojimas, Katilų gamyba, Pramoniniai vamzdynai, Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis, Pramoninis lakštinio metalo apdorojimas, Katilų gamyba, Pramoniniai vamzdynai, bei Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Fleville Devant Nancy, Prancūzija.

 6. ETS NOVEL INDUSTRIE

  Prancūzija

  Įmonė ETS NOVEL INDUSTRIE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pramoninis lakštinio metalo apdorojimas, Pramoniniai vamzdynai, Pramoninis lakštinio metalo apdorojimas, bei Pramoniniai vamzdynai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Boege, Prancūzija.

 7. CONSTRUCTIONS INOXYDABLES PASCAL BADET SA

  Prancūzija

  Įmonė CONSTRUCTIONS INOXYDABLES PASCAL BADET SA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pramoniniai vamzdynai, Buitiniai reikmenys, metaliniai, Pramoniniai vamzdynai, Buitiniai reikmenys, metaliniai, Engineering - pipework, bei construction of pipes and tubing pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Laiz, Prancūzija.

 8. METAL INDUSTRIEL

  Prancūzija

  Įmonė METAL INDUSTRIEL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vario, bronzos ir žalvario liejyklos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų, Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų, bei High strength brass pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Chauny, Prancūzija.

 1. EIDER INDUSTRIE

  Prancūzija

  Įmonė EIDER INDUSTRIE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Katilų gamyba, Pramoniniai vamzdynai, Pramonės įmonių eksploatavimas, Katilų gamyba, Pramoniniai vamzdynai, Pramonės įmonių eksploatavimas, bei Locksmithing pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Durtal, Prancūzija.

 2. PIPE CONSTRUCT

  Belgija

  Įmonė PIPE CONSTRUCT, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vamzdžiai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų, Aliuminio vamzdžiai ir vamzdeliai, Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų, Aliuminio vamzdžiai ir vamzdeliai, tubes for chemical systems, bei lifting appliances pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Frameries, Belgija.

 3. JACOB CINTRAGE

  Prancūzija

  Įmonė JACOB CINTRAGE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vamzdžiai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Katilų gamyba, Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų, Katilų gamyba, metal pipe bending, bei Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Chelles, Prancūzija.

 4. BART-SERVICE BOJARSCY SP.J.

  Lenkija

  Įmonė BART-SERVICE BOJARSCY SP.J., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vamzdžiai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų, Profiliai ir strypai iš spalvotųjų metalų, Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų, Lakštai ir juostos iš juodųjų metalų, Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų, Profiliai ir strypai iš spalvotųjų metalų, Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų, bei Lakštai ir juostos iš juodųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lódz, Lenkija.

 5. M.C.I.

  Prancūzija

  Įmonė M.C.I., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Katilų gamyba, Pramoniniai vamzdynai, Plienas ir metalai - formavimas ir štampavimas, Katilų gamyba, Pramoniniai vamzdynai, metal curving, bei Plienas ir metalai - formavimas ir štampavimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Chambly, Prancūzija.

 6. SARL LEFEBVRE

  Prancūzija

  Įmonė SARL LEFEBVRE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pramoniniai vamzdynai, Katilų gamyba, Pramoniniai vamzdynai, Katilų gamyba, Mechanized welding, bei laser cutting units pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Fenain, Prancūzija.

 7. LUMOX

  Prancūzija

  Įmonė LUMOX, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kompensatoriai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų, Vamzdžiai iš juodųjų metalų, Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų, Vamzdžiai iš juodųjų metalų, bei flexible stainless steel pipes pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Saint-Ouen-L'aumône, Prancūzija.

 8. ATELIER BRETON CHAUDRONNERIE INDUSTRIELLE (ABCI)

  Prancūzija

  Įmonė ATELIER BRETON CHAUDRONNERIE INDUSTRIELLE (ABCI), – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vamzdžiai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Katilų gamyba, Pramoniniai vamzdynai, Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų, Katilų gamyba, Pramoniniai vamzdynai, Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų, bei Engineering - pipework pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Arzal, Prancūzija.

 9. TUBOS CAPILARES SLU

  Ispanija

  Įmonė TUBOS CAPILARES SLU, – tai Grossista, veikianti Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia capillary tubes, bei cutting of tubes pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Rubi, Ispanija.

 10. SARL SERMOI

  Prancūzija

  Įmonė SARL SERMOI, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Katilų gamyba, Pramoniniai vamzdynai, Katilų gamyba, Pramoniniai vamzdynai, Sheet metalwork, bei Welding pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Tremblay-Les-Villages, Prancūzija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai
Filtrai

Rezultatai

Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų - Importas–eksportas

Rezultatų skaičius

4 191 Įmonės