• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • vamzdžiai iš spalvotųjų metalų

Rezultatai

Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų - Importas–eksportas

 1. EUGEN GEYER GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė EUGEN GEYER GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Königsbach-Stein, Vokietija.

 2. ID ALLOYS - DISTRIBUTEUR ALLIAGES DE NICKEL ET COBALT

  Prancūzija

  Verified by europages badge

  Įmonė ID ALLOYS - DISTRIBUTEUR ALLIAGES DE NICKEL ET COBALT, – tai Distributore, veikianti Valcuoti lakštai - spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Strypai iš spalvotųjų metalų, Metalo lakštai ir vamzdžiai, Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų, Inconel, Strypai iš spalvotųjų metalų, Hastelloy, nickel alloys bars, nickel alloys, bei cobalt alloys pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Amblainville, Prancūzija.

 3. BALTIC TUBE SERVICE, UAB

  Lietuva

  Įmonė BALTIC TUBE SERVICE, UAB, – tai Grossista, veikianti Žarnos (lankstūs vamzdžiai) iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų, Vamzdžiai iš nerūdijančio plieno, Metalo lakštai ir vamzdžiai, Vamzdžiai (be siūlių) iš juodųjų metalų, Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų, Vamzdžiai iš nerūdijančio plieno, Metalo lakštai ir vamzdžiai, bei Vamzdžiai (be siūlių) iš juodųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Vilnius, Lietuva.

 4. NIKIFOROV PE

  Ukraina

  Įmonė NIKIFOROV PE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Santechninė armatūra, bei Santechninė armatūra pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Kharkov, Ukraina.

 5. NUOVA SGUASSERO

  Italija

  Įmonė NUOVA SGUASSERO, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi San Giorgio Di Nogaro, Italija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. ETABLISSEMENTS BERNARD GREZES SARL

  Prancūzija

  Įmonė ETABLISSEMENTS BERNARD GREZES SARL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Bendroji mechanika - specialieji darbai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pramoniniai vamzdynai, Pramoninis lakštinio metalo apdorojimas, Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų, Pramoniniai vamzdynai, Pramoninis lakštinio metalo apdorojimas, Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų, bei laser cutting units pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Carmaux, Prancūzija.

 2. CASA BULL

  Belgija

  Įmonė CASA BULL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vandens gavybos sistemos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dųjų gamybos įrengimai, Vamzdynai, Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų, Vamzdžiai iš nerūdijančio plieno, Dųjų gamybos įrengimai, Vamzdynai, Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų, bei Vamzdžiai iš nerūdijančio plieno pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Izegem, Belgija.

 3. ETS NOVEL INDUSTRIE

  Prancūzija

  Įmonė ETS NOVEL INDUSTRIE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pramoninis lakštinio metalo apdorojimas, Pramoniniai vamzdynai, Pramoninis lakštinio metalo apdorojimas, bei Pramoniniai vamzdynai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Boege, Prancūzija.

 4. CASTEX SOTECOM

  Prancūzija

  Įmonė CASTEX SOTECOM, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pramoniniai vamzdynai, Pramoninis lakštinio metalo apdorojimas, Pramoniniai vamzdynai, Pramoninis lakštinio metalo apdorojimas, stainless steel, bei Stainless steel beads pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Joue Les Tours, Prancūzija.

 5. JACOB DOSATEC

  Prancūzija

  Įmonė JACOB DOSATEC, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pramoniniai vamzdynai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų, bei Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Eaubonne, Prancūzija.

 1. UKF STAINLESS LTD (THE UKF GROUP)

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė UKF STAINLESS LTD (THE UKF GROUP), – tai Grossista, veikianti Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Aliuminis ir aliuminio lydiniai, stainless steel, Aliuminis ir aliuminio lydiniai, bei laser cutting for stainless steel pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bromsgrove, Jungtinė Karalystė.

 2. SARL CHAUDRONNERIE PORT SUD

  Prancūzija

  Įmonė SARL CHAUDRONNERIE PORT SUD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Katilų gamyba, Pramoniniai vamzdynai, Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis, Katilų gamyba, Pramoniniai vamzdynai, stainless steel tanks, bei Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ramonville-Saint-Agne, Prancūzija.

 1. TRONCY

  Prancūzija

  Įmonė TRONCY, – tai Fornitore servizi, veikianti Vamzdžiai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų, Pramoniniai vamzdynai, Katilų gamyba, Katilų gamyba, precizinė, Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų, Pramoniniai vamzdynai, Katilų gamyba, bei Katilų gamyba, precizinė pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Genelard, Prancūzija.

 2. COSNE CINTRAGE

  Prancūzija

  Įmonė COSNE CINTRAGE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vamzdžiai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Katilų gamyba, Pramoniniai vamzdynai, Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų, Katilų gamyba, Pramoniniai vamzdynai, Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų, bei bending pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Cosne-Sur-Loire, Prancūzija.

 3. SCHMITZ METALL- UND ROHRLEITUNGSBAU GMBH

  Vokietija

  Įmonė SCHMITZ METALL- UND ROHRLEITUNGSBAU GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vamzdžiai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų, Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų, bei Pipeline construction pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Niederzier, Vokietija.

 4. CONSTRUCTIONS INOXYDABLES PASCAL BADET SA

  Prancūzija

  Įmonė CONSTRUCTIONS INOXYDABLES PASCAL BADET SA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pramoniniai vamzdynai, Buitiniai reikmenys, metaliniai, Pramoniniai vamzdynai, Buitiniai reikmenys, metaliniai, Engineering - pipework, bei construction of pipes and tubing pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Laiz, Prancūzija.

 5. CONCEPT METAL

  Prancūzija

  Įmonė CONCEPT METAL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pramoniniai vamzdynai, Katilų gamyba, Pramoninis lakštinio metalo apdorojimas, Pramoniniai vamzdynai, Katilų gamyba, Pramoninis lakštinio metalo apdorojimas, bei laser cutting units pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Louey, Prancūzija.

 6. METAL INDUSTRIEL

  Prancūzija

  Įmonė METAL INDUSTRIEL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vario, bronzos ir žalvario liejyklos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų, Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų, bei High strength brass pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Chauny, Prancūzija.

 7. DAMSTAHL FRANKFURT

  Vokietija

  Įmonė DAMSTAHL FRANKFURT, – tai Grossista, veikianti Geležies ir mineralinės rūdos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Specialusis plienas, Vamzdžiai iš juodųjų metalų, Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų, Veržlės ir varžtai, Specialusis plienas, Vamzdžiai iš juodųjų metalų, Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų, bei Veržlės ir varžtai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Frankfurt, Vokietija.

 8. WESTAFLEX BATIMENT

  Prancūzija

  Įmonė WESTAFLEX BATIMENT, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žarnos (lankstūs vamzdžiai) iš spalvotųjų metalų, Žarnos (lankstūs vamzdžiai) iš spalvotųjų metalų, pipes, rubber tubes, bei compressor lines pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Tourcoing, Prancūzija.

 1. EURL JOSSE STEPHANE

  Prancūzija

  Įmonė EURL JOSSE STEPHANE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Katilų gamyba, Pramoniniai vamzdynai, Katilų gamyba, bei Pramoniniai vamzdynai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Saint-Gilles, Prancūzija.

 2. M.C.I.

  Prancūzija

  Įmonė M.C.I., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Katilų gamyba, Pramoniniai vamzdynai, Plienas ir metalai - formavimas ir štampavimas, Katilų gamyba, Pramoniniai vamzdynai, metal curving, bei Plienas ir metalai - formavimas ir štampavimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Chambly, Prancūzija.

 3. MACPLUS

  Prancūzija

  Įmonė MACPLUS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis, Katilų gamyba, Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis, Katilų gamyba, bei coatings pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lachapelle-Sous-Rougemont, Prancūzija.

 4. DI SANTE SUD EST SARL

  Prancūzija

  Įmonė DI SANTE SUD EST SARL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Katilų gamyba, Pramoniniai vamzdynai, Katilų gamyba, Pramoniniai vamzdynai, industrial mechanics, bei Mechanized welding pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Gravelines, Prancūzija.

 5. MIDI PYRENEES MAINTENANCE INDUSTRIES

  Prancūzija

  Įmonė MIDI PYRENEES MAINTENANCE INDUSTRIES, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vamzdžiai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Katilų gamyba, Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų, Pramoniniai vamzdynai, Katilų gamyba, Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų, bei Pramoniniai vamzdynai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi L´union, Prancūzija.

 6. ACALIN

  Belgija

  Įmonė ACALIN, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vamzdžiai, plieno pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų, Nerūdijantis plienas, Strypai iš spalvotųjų metalų, Lakštai ir juostos - spalvotųjų metalų, Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų, Nerūdijantis plienas, Strypai iš spalvotųjų metalų, bei Lakštai ir juostos - spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ans, Belgija.

 7. ETABLISSEMENTS PULCINI SA

  Prancūzija

  Įmonė ETABLISSEMENTS PULCINI SA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pramoniniai vamzdynai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų, Katilų gamyba, Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų, Katilų gamyba, clothing supplies, bei rolling pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Vénissieux Cedex, Prancūzija.

 8. EUROPIPE GMBH

  Vokietija

  Įmonė EUROPIPE GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vamzdžiai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų, Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų, bei special tubular sections pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Mülheim, Vokietija.

 9. SYSTEM

  Prancūzija

  Įmonė SYSTEM, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Saint-Lin, Prancūzija.

 10. A SIMARD METALINOX

  Prancūzija

  Įmonė A SIMARD METALINOX, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vamzdžiai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Katilų gamyba, Pramoniniai vamzdynai, Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų, Katilų gamyba, Pramoniniai vamzdynai, Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų, bei stainless steel pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Foucherans, Prancūzija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai
Filtrai

Rezultatai

Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų - Importas–eksportas

Rezultatų skaičius

4 190 Įmonės