• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • vamzdynai

Rezultatai

Vamzdynai - Importas–eksportas

 1. KAYADERELI CONSTRUCTION

  Turkija

  Verified by europages badge

  Įmonė KAYADERELI CONSTRUCTION, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Statybinės medžiagos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Maisto produktai - importas-eksportas, Inertinės statybinės medžiagos, Vamzdynai, Pramoniniai vamzdynai, Dujotiekių ir naftotiekių įrengimai, Priedai, cementui ir skiediniui, Džiovinti vaisiai, fresh fruit, bei fresh vegetables pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Adana, Turkija.

 2. PTEC PRESSURE TECHNOLOGY GMBH

  Vokietija

  Įmonė PTEC PRESSURE TECHNOLOGY GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vamzdynai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vožtuvai pneumatiniams įrengimams, Aerozolių vožtuvai, Valves, customised special valves, Vožtuvai pneumatiniams įrengimams, bei Aerozolių vožtuvai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Burscheid, Vokietija.

 3. ENERGOP SP. Z O.O.

  Lenkija

  Įmonė ENERGOP SP. Z O.O., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vamzdynai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Sochaczew, Lenkija.

 4. ASOTEP

  Belgija

  Įmonė ASOTEP, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Projektavimo - konstravimo biurai - statybos darbai ir civilinė statyba pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pramoniniai statiniai - projektavimas, Vamzdynai, Pramoniniai statiniai - projektavimas, Vamzdynai, metal warping, bei Engineering - pipework pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Genk, Belgija.

 5. CASA BULL

  Belgija

  Įmonė CASA BULL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vandens gavybos sistemos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dųjų gamybos įrengimai, Vamzdynai, Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų, Vamzdžiai iš nerūdijančio plieno, Dųjų gamybos įrengimai, Vamzdynai, Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų, bei Vamzdžiai iš nerūdijančio plieno pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Izegem, Belgija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. TOTAL PIPELINE SYSTEMS

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė TOTAL PIPELINE SYSTEMS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vamzdynai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Accrington, Jungtinė Karalystė.

 2. METALSET OÜ

  Estija

  Įmonė METALSET OÜ, – tai Subfornitore, veikianti Vamzdynai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Tallinn, Estija.

 3. UTS CABLE LTD

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė UTS CABLE LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vamzdynai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Norwich, Jungtinė Karalystė.

 4. BAYGOK INSAAT.TIC.LTD.STI

  Turkija

  Įmonė BAYGOK INSAAT.TIC.LTD.STI, – tai Grossista, veikianti Vamzdynai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vožtuvai santechninės armatūros, pvc, sanitaryware, heads, bei Vožtuvai santechninės armatūros pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Mersin, Turkija.

 5. GODDEERIS NV

  Belgija

  Įmonė GODDEERIS NV, – tai Fornitore servizi, veikianti Vamzdynai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pramoniniai vamzdynai, sprinkler, industrial ventilation, Pramoniniai vamzdynai, bei HVAC ventilation system pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Roeselare, Belgija.

 1. THYSSENKRUPP PLASTICS GMBH

  Vokietija

  Įmonė THYSSENKRUPP PLASTICS GMBH, – tai Grossista, veikianti Vamzdžiai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vamzdynai, Vandens gavybos sistemos ir įrengimai, Medžio lakštai, Priešatominės slėptuvės, statyba, Vamzdynai, Vandens gavybos sistemos ir įrengimai, Medžio lakštai, bei Priešatominės slėptuvės, statyba pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bad Homberg, Vokietija.

 2. DEKOTEC GMBH

  Vokietija

  Įmonė DEKOTEC GMBH, veikianti Pramoninių pastatų statyba pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vamzdynai, Antikoroziniai produktai, cheminiai produktai, Vamzdynai, Equipment for public roads, bei Antikoroziniai produktai, cheminiai produktai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Leverkusen, Vokietija.

 1. INDINOX

  Belgija

  Įmonė INDINOX, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vamzdynai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia systems and equipment for oil pipelines, bei systems and equipment for gas pipelines pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lokeren, Belgija.

 2. INDUSTRIE KONTOR GMBH

  Vokietija

  Įmonė INDUSTRIE KONTOR GMBH, – tai Distributore, veikianti Vamzdynai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia ball valves, bei gas pipes pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Malsch, Vokietija.

 3. PICOTEC

  Belgija

  Įmonė PICOTEC, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vamzdynai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Aliuminio vamzdžiai ir vamzdeliai, Aliuminio vamzdžiai ir vamzdeliai, bei Engineering - pipework pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Starbroek, Belgija.

 4. LIDER MAKINA SAN.TIC.LTD.ŞTI.

  Turkija

  Įmonė LIDER MAKINA SAN.TIC.LTD.ŞTI., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vamzdynai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia pvc profiles, bei granulators pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Istanbul, Turkija.

 5. LME

  Belgija

  Įmonė LME, – tai Fornitore servizi, veikianti Vamzdynai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Herentals, Belgija.

 6. BILFINGER ROB

  Belgija

  Įmonė BILFINGER ROB, – tai Fornitore servizi, veikianti Pramoninių pastatų statyba pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Lengvosios metalo konstrukcijos, Vamzdynai, Plieno ir metalų - suvirinimas ir litavimas, Lengvosios metalo konstrukcijos, Vamzdynai, bei Plieno ir metalų - suvirinimas ir litavimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Zwjindrecht, Belgija.

 7. INPIPE PRODUCTS

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė INPIPE PRODUCTS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vamzdynai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Brompton On Swale, Jungtinė Karalystė.

 8. IGEA S.R.O.

  Čekijos Respublika

  Įmonė IGEA S.R.O., – tai Multi-Category, veikianti Dujos ir nafta - gavyba pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Projektavimo - konstravimo biurai - statybos darbai ir civilinė statyba, Viešųjų darbų rangovai, Vamzdynai, Projektavimo - konstravimo biurai - statybos darbai ir civilinė statyba, Viešųjų darbų rangovai, bei Vamzdynai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Moravská Ostrava A Prívoz , Čekijos Respublika.

 1. GILLAIN & CO N.V.

  Belgija

  Įmonė GILLAIN & CO N.V., – tai Grossista, veikianti Vamzdynai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Aartselaar, Belgija.

 2. IMPACT SOLUTIONS

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė IMPACT SOLUTIONS, – tai Multi-Category, veikianti Produkcijos ir medžiagų testavimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vamzdynai, bei Vamzdynai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Grangemouth, Jungtinė Karalystė.

 3. A. HAK RIJNMOND B.V.

  Nyderlandai

  Įmonė A. HAK RIJNMOND B.V., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Remontas - pramonės įranga pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kabeliai ir laidai, elektros ir telefoniniai, Vamzdynai, Pramonės įmonių eksploatavimas, Kabeliai ir laidai, elektros ir telefoniniai, Vamzdynai, bei Pramonės įmonių eksploatavimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Heerjansdam, Nyderlandai.

 4. SERIMETAL

  Prancūzija

  Įmonė SERIMETAL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pramoninių pastatų statyba pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vamzdynai, bei Vamzdynai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Toussieu, Prancūzija.

 5. ENERGETICKÉ OPRAVNY, A.S.

  Čekijos Respublika

  Įmonė ENERGETICKÉ OPRAVNY, A.S., – tai Multi-Category, veikianti Gabenimas - sunkūs kroviniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Garų turbinos, Vamzdynai, Garų turbinos, bei Vamzdynai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Kadan, Čekijos Respublika.

 6. CONSTRUCTIEBEDRIJF WILLEMS B.V.

  Nyderlandai

  Įmonė CONSTRUCTIEBEDRIJF WILLEMS B.V., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pramoninių pastatų statyba pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vamzdynai, Pilonai, metaliniai, Vamzdynai, bei Pilonai, metaliniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Boven-Leeuwen, Nyderlandai.

 7. BP BAU, S.R.O.

  Slovakija

  Įmonė BP BAU, S.R.O., – tai Multi-Category, veikianti Kasimo darbai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vamzdynai, Projektavimo - konstravimo biurai - statybos darbai ir civilinė statyba, Viešųjų darbų rangovai, Vamzdynai, Projektavimo - konstravimo biurai - statybos darbai ir civilinė statyba, bei Viešųjų darbų rangovai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Nitra , Slovakija.

 8. TUBOSIDER (UNITED KINGDOM) LTD

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė TUBOSIDER (UNITED KINGDOM) LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pramoniniai vamzdynai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Talpos, metalinės, Vamzdynai, Talpos, metalinės, bei Vamzdynai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi St. Helens, Jungtinė Karalystė.

 9. B.S.S. (IRELAND) LTD

  Airija

  Įmonė B.S.S. (IRELAND) LTD, – tai Grossista, veikianti Pramoninių pastatų statyba pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Šildymo pramoniniai įrengimai, Vamzdynai, Šildymo pramoniniai įrengimai, bei Vamzdynai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Dublin, Airija.

 10. REDOX WATER TECHNOLOGY B.V.

  Nyderlandai

  Įmonė REDOX WATER TECHNOLOGY B.V., – tai Grossista, veikianti Pramoninių pastatų statyba pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vamzdynai, bei Vamzdynai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Winterswijk, Nyderlandai.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai
Filtrai

Rezultatai

Vamzdynai - Importas–eksportas

Rezultatų skaičius

1 512 Įmonės