• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • vandens gavybos sistemos ir įrengimai

Rezultatai

Vandens gavybos sistemos ir įrengimai - Importas–eksportas

 1. ETERTEC GMBH & CO KG

  Austrija

  Verified by europages badge

  Įmonė ETERTEC GMBH & CO KG, – tai Grossista, veikianti Vandens gavybos sistemos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Klausen-Leopoldsdorf, Austrija.

 2. ACAR KARDEŞLER SONDAJ

  Turkija

  Įmonė ACAR KARDEŞLER SONDAJ, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vandens gavybos sistemos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Gręžimo platformos, bei Gręžimo platformos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Konya, Turkija.

 3. IST-EDELSTAHL-ANLAGENBAU AG

  Šveicarija

  Įmonė IST-EDELSTAHL-ANLAGENBAU AG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vandens gavybos sistemos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Thun-Gwatt, Šveicarija.

 4. MAGIC DEINAV

  Ispanija

  Įmonė MAGIC DEINAV, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vandens gėlinimo įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vandens gavybos sistemos ir įrengimai, Vandens gavybos sistemos ir įrengimai, water treatment, Sea water desalinators, bei inverse osmosis pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Santa Ponsa-Calviá-Mallorca (baleares), Ispanija.

 5. AIGUAPRES

  Ispanija

  Įmonė AIGUAPRES, – tai Distributore, veikianti Vandens gavybos sistemos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Aldaia, Ispanija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. CASA BULL

  Belgija

  Įmonė CASA BULL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vandens gavybos sistemos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dųjų gamybos įrengimai, Vamzdynai, Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų, Vamzdžiai iš nerūdijančio plieno, Dųjų gamybos įrengimai, Vamzdynai, Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų, bei Vamzdžiai iš nerūdijančio plieno pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Izegem, Belgija.

 2. WATER WORLD SOLUTION (WWS) SA

  Prancūzija

  Įmonė WATER WORLD SOLUTION (WWS) SA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Natūralus mineralinis vanduo pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vandens gavyba, Vandens gavybos sistemos ir įrengimai, research and development in the water supply and transport sector, drinking water supply, Vandens gavyba, bei Vandens gavybos sistemos ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Aix En Provence, Prancūzija.

 3. DIRNINGER ROHRLEITUNGSBAU UND MONTAGE GMBH

  Austrija

  Įmonė DIRNINGER ROHRLEITUNGSBAU UND MONTAGE GMBH, – tai Fornitore servizi, veikianti Vandens gavybos sistemos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi St. Gallen, Austrija.

 4. CAPRARI PORTUGAL LDA.

  Portugalija

  Įmonė CAPRARI PORTUGAL LDA., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vandens gavybos sistemos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia drinking water supply, samples of supply water and waste water, bei water cooler pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Zona Industrial De Santarém, Portugalija.

 5. SONDEOS PLASENCIA

  Ispanija

  Įmonė SONDEOS PLASENCIA, – tai Fornitore servizi, veikianti Vandens gavybos sistemos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Cáceres, Ispanija.

 1. CHROMSTAHLIDEE GMBH

  Šveicarija

  Įmonė CHROMSTAHLIDEE GMBH, – tai Fornitore servizi, veikianti Vandens gavybos sistemos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Marthalen, Šveicarija.

 2. AQUAMOR SP. Z O.O. PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT PODWODNYCH

  Lenkija

  Įmonė AQUAMOR SP. Z O.O. PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT PODWODNYCH, – tai Multi-Category, veikianti Vandens gavybos sistemos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia underwater welding and cutting pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Gdańsk, Lenkija.

 1. PUTBORINGEN VERHEYDEN

  Belgija

  Įmonė PUTBORINGEN VERHEYDEN, – tai Multi-Category, veikianti Kasimas ir gręžinių gręžimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vandens gavybos sistemos ir įrengimai, drilling for water sources, Geothermics, bei Vandens gavybos sistemos ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sint-Katelijne-Waver, Belgija.

 2. ZIRNGIBL GMBH ROHRLEITUNGS- UND ANLAGENBAU

  Vokietija

  Įmonė ZIRNGIBL GMBH ROHRLEITUNGS- UND ANLAGENBAU, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vamzdžiai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Konstrukcijos iš vamzdžių, Vandens gavybos sistemos ir įrengimai, Priešatominės slėptuvės, statyba, Kasimo darbai, Konstrukcijos iš vamzdžių, Vandens gavybos sistemos ir įrengimai, Priešatominės slėptuvės, statyba, bei Kasimo darbai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Regensburg, Vokietija.

 3. THYSSENKRUPP PLASTICS GMBH

  Vokietija

  Įmonė THYSSENKRUPP PLASTICS GMBH, – tai Grossista, veikianti Vamzdžiai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vamzdynai, Vandens gavybos sistemos ir įrengimai, Medžio lakštai, Priešatominės slėptuvės, statyba, Vamzdynai, Vandens gavybos sistemos ir įrengimai, Medžio lakštai, bei Priešatominės slėptuvės, statyba pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bad Homberg, Vokietija.

 4. OXIDINE WATER TECHNOLOGY SL

  Ispanija

  Įmonė OXIDINE WATER TECHNOLOGY SL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vandens gavybos sistemos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia sodium hyplochlorite, swimming pool accessories, filters, bei Chlorine dioxide pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bergondo, Ispanija.

 5. INSITUFORM ESPAÑA

  Ispanija

  Įmonė INSITUFORM ESPAÑA, – tai Fornitore servizi, veikianti Vandens gavybos sistemos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Valdemoro, Ispanija.

 6. TECNILAMP DEL BERGUEDA SL

  Ispanija

  Įmonė TECNILAMP DEL BERGUEDA SL, – tai Fornitore servizi, veikianti Krosnys, šildymo pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vandens gavybos sistemos ir įrengimai, lighting layout, laying gas pipelines, Vandens gavybos sistemos ir įrengimai, bei installation of air conditioners pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Guardiola De Berguedà, Ispanija.

 7. PRACE PODWODNE EVERSUB

  Lenkija

  Įmonė PRACE PODWODNE EVERSUB, – tai Fornitore servizi, veikianti Vandens gavybos sistemos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Żary, Poland, Lenkija.

 8. RAIN OF LIFE

  Ispanija

  Įmonė RAIN OF LIFE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vandens gavybos sistemos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia drinking water supply pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Villaviciosa De Odon, Ispanija.

 1. HYDROSPHERE

  Prancūzija

  Įmonė HYDROSPHERE, – tai Grossista, veikianti Vandens gavybos sistemos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Aix En Provence, Prancūzija.

 2. JULIO CORVIS LDA.

  Portugalija

  Įmonė JULIO CORVIS LDA., – tai Distributore, veikianti Vandens gavybos sistemos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Hidraulinė įranga, tractor, Hidraulinė įranga, bei agri-food product machinery pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Penafiel, Portugalija.

 3. GIUSTO AMILCARE S.R.L.

  Italija

  Įmonė GIUSTO AMILCARE S.R.L., – tai Fornitore servizi, veikianti Vandens gavybos sistemos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dujų gavybos sistemos ir įrengimai, Dųjų gamybos įrengimai, Dujų gavybos sistemos ir įrengimai, bei Dųjų gamybos įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Marnate, Italija.

 4. MENEGHELLI

  Italija

  Įmonė MENEGHELLI, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Viešųjų darbų rangovai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Ardymo darbų rangovai, Vandens gavybos sistemos ir įrengimai, Ardymo darbų rangovai, bei Vandens gavybos sistemos ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bovolone, Italija.

 5. T.A.G. S.R.L.

  Italija

  Įmonė T.A.G. S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Apdailos darbai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dujos, suspaustos ir suskystintos, Vandens gavybos sistemos ir įrengimai, Dujos, suspaustos ir suskystintos, bei Vandens gavybos sistemos ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Rovolon, Italija.

 6. WANRENOV

  Prancūzija

  Įmonė WANRENOV, – tai Fornitore servizi, veikianti Santechninės armatūros instaliavimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vandens gavybos sistemos ir įrengimai, electricity, bei Vandens gavybos sistemos ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Allonnes, Prancūzija.

 7. MONTAGNA 2000 S.P.A.

  Italija

  Įmonė MONTAGNA 2000 S.P.A., – tai Fornitore servizi, veikianti Vanduo - gavyba ir tiekimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vandens gavybos sistemos ir įrengimai, Vandens gavyba, Vandens gavybos sistemos ir įrengimai, bei Vandens gavyba pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Borgo Val Di Taro, Italija.

 8. TEKNOIMPIANTI F.LLI TAMBONE S.R.L.

  Italija

  Įmonė TEKNOIMPIANTI F.LLI TAMBONE S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vandens gavybos sistemos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Hidroelektrinės gamyklos, Dujų gavybos sistemos ir įrengimai, Hidroelektrinės gamyklos, bei Dujų gavybos sistemos ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lenta, Italija.

 9. ECO PISCINAS DE ARENA

  Ispanija

  Įmonė ECO PISCINAS DE ARENA, – tai Agente/ Rappresentante, veikianti Vandens gavybos sistemos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Madrid, Ispanija.

 10. S.I.O.T. S.P.A.

  Italija

  Įmonė S.I.O.T. S.P.A., – tai Fornitore servizi, veikianti Vandens gavybos sistemos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dujų gavybos sistemos ir įrengimai, Dųjų gamybos įrengimai, Dujų gavybos sistemos ir įrengimai, bei Dųjų gamybos įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Paluzza, Italija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai
Filtrai

Rezultatai

Vandens gavybos sistemos ir įrengimai - Importas–eksportas

Rezultatų skaičius

680 Įmonės