• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • vandens tiekimas

Rezultatai

Vandens tiekimas - Importas–eksportas

 1. NEW TRADE CENTER

  Prancūzija

  Verified by europages badge

  Įmonė NEW TRADE CENTER, – tai Grossista, veikianti Maisto produktai - importas-eksportas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kvapusis vanduo, Kosmetiniai produktai, Kvepalai ir kosmetikos prekės, Dietiniai ir naturalūs maisto produktai, Vandens tiekimas, chromium ores, food - import/export, Import-export of cosmetic accessories, bei import-export of perfumes pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Morvillars, Prancūzija.

 2. FLUIDTEC FLÜSSIGKEITSTECHNOLOGIE JAN PETER KIEL

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė FLUIDTEC FLÜSSIGKEITSTECHNOLOGIE JAN PETER KIEL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vandens antrinio apdorojimo įrenginiai ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vandens tiekimas, Siurbliai, Vandens gerinimas, pramoninė įranga ir įrengimai, Drenažo sistemos ir įrengimai, Filtravimo įrengimai ir reikmenys, Ultrafiltration plants, Microfiltration systems, Nanofiltration systems, bei Demineralisation systems pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Kempenich, Vokietija.

 3. UWO-WATER GMBH

  Vokietija

  Įmonė UWO-WATER GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vandens tiekimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vandens antrinio apdorojimo įrenginiai ir įrengimai, bei Vandens antrinio apdorojimo įrenginiai ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Mannheim, Vokietija.

 4. W & S VERPFLEGUNGSWELT GMBH

  Vokietija

  Įmonė W & S VERPFLEGUNGSWELT GMBH, – tai Grossista, veikianti Vandens tiekimas pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Horrheim, Vokietija.

 5. 1RDESIGN

  Prancūzija

  Įmonė 1RDESIGN, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vandens tiekimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia glass bottles, water cooler fountains for institutions, bei plastic bottles pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Chambéry, Prancūzija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. BOMBAS BALLESTER SL

  Ispanija

  Įmonė BOMBAS BALLESTER SL, – tai Fornitore servizi, veikianti Vandens tiekimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Siurbliai, Atsinaujinantys energijos šaltiniai, water pumps, decalcifiers, Siurbliai, bei Atsinaujinantys energijos šaltiniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Murcia, Ispanija.

 2. BWS ANLAGENBAU & SERVICE GMBH

  Vokietija

  Įmonė BWS ANLAGENBAU & SERVICE GMBH, – tai Distributore, veikianti Vandens tiekimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pramoninių nuotekų valymas, process water treatment and recycling, Effluent and wastewater treatment, Pramoninių nuotekų valymas, bei manufacturers of water purification plants pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Oberndorf A.n., Vokietija.

 3. APK WALLONIE

  Belgija

  Įmonė APK WALLONIE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Viešųjų darbų rangovai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Požeminiai darbai - rangovai, Vandens tiekimas, Elektros tiekimas, Požeminiai darbai - rangovai, sewers, Vandens tiekimas, bei Elektros tiekimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Saive, Belgija.

 4. YDROFORES NEROU

  Graikija

  Įmonė YDROFORES NEROU, – tai Distributore, veikianti Vandens tiekimas pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Koropi, Graikija.

 5. AQUALOGIC

  Lenkija

  Įmonė AQUALOGIC, – tai Multi-Category, veikianti Vandens tiekimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Filtravimas, cheminis, Vanduo - gavyba ir tiekimas, waste water purification, Filtravimas, cheminis, Vanduo - gavyba ir tiekimas, bei coffee-makers pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Tychy, Lenkija.

 1. AVK BELGIUM

  Belgija

  Įmonė AVK BELGIUM, – tai Fornitore servizi, veikianti Čiaupai ir vožtuvai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vandens tiekimas, design of gas supply pipe networks, bei Vandens tiekimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lokeren, Belgija.

 2. KALIMBA

  Belgija

  Įmonė KALIMBA, – tai Grossista, veikianti Vandens tiekimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vandens šaldymo įrengimai, Bealkoholinių gėrimu gamybos mašinos ir įrengimai, Vandens šaldymo įrengimai, automatic hot drink dispensers, Bealkoholinių gėrimu gamybos mašinos ir įrengimai, bei Chocolate pots pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lanaken, Belgija.

 1. MFK MASCHINENBAU GMBH

  Vokietija

  Įmonė MFK MASCHINENBAU GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vandens tiekimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Frezavimas - plieno ir metalų, Metalų liejimo mašinos, centrifuginės, Grafikos reprodukcijos mašinos ir įrengimai, Frezavimas - plieno ir metalų, Metalų liejimo mašinos, centrifuginės, bei Grafikos reprodukcijos mašinos ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Albstadt, Vokietija.

 2. DACOSTA-ARTUR VALENTE DA COSTA

  Portugalija

  Įmonė DACOSTA-ARTUR VALENTE DA COSTA, – tai Distributore, veikianti Vandens tiekimas pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Gondomar, Portugalija.

 3. OPTIM QUALITY, S.L

  Ispanija

  Įmonė OPTIM QUALITY, S.L, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vandens tiekimas pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Barcelona, Ispanija.

 4. LRT INFRASTRUCTURE CONSTRUCTION LTD. STI.

  Turkija

  Įmonė LRT INFRASTRUCTURE CONSTRUCTION LTD. STI., – tai Distributore, veikianti Nuotekų perdirbimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vandens tiekimas, Vandens tiekimas, irrigation equipment, cast iron valves, bei pipes pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ankara, Turkija.

 5. STAR HOLDING

  Ispanija

  Įmonė STAR HOLDING, – tai Fornitore servizi, veikianti Vandens tiekimas pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Mataró, Ispanija.

 6. RAMUS INDUSTRIE SA

  Prancūzija

  Įmonė RAMUS INDUSTRIE SA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vanduo - gavyba ir tiekimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vandens tiekimas, Santechninė armatūra, pramoninė, Vandens tiekimas, taps and fittings, plumbing fittings for the building industry, bei Santechninė armatūra, pramoninė pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi La Motte Servolex, Prancūzija.

 7. IWVA

  Belgija

  Įmonė IWVA, – tai Fornitore servizi, veikianti Vanduo - gavyba ir tiekimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vandens tiekimas, Pramoninių nuotekų valymas, Vandens tiekimas, sewer draining, Pramoninių nuotekų valymas, bei Refuse drums pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Oostduinkerke, Belgija.

 8. APEL OZON- UND WASSERTECHNIK GMBH

  Vokietija

  Įmonė APEL OZON- UND WASSERTECHNIK GMBH, – tai Grossista, veikianti Vandens tiekimas pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Kassel, Vokietija.

 1. FLOWSERVE POMPES SAS

  Prancūzija

  Įmonė FLOWSERVE POMPES SAS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Siurbliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vandens tiekimas, Vandens tiekimas, water softeners, accessories, spares for boilers, bei pumping stations pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Arnage, Prancūzija.

 2. KALLENBACH TW-ANLAGENSERVICE

  Vokietija

  Įmonė KALLENBACH TW-ANLAGENSERVICE, – tai Fornitore servizi, veikianti Vandens tiekimas pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Dessau, Vokietija.

 3. ZWECKVERBAND OSTHOLSTEIN - ZVO

  Vokietija

  Įmonė ZWECKVERBAND OSTHOLSTEIN - ZVO, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Aplinkosaugos paslaugos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vandens tiekimas, Perdirbimas ir išsaugojimas - įvairios medžiagos, Vandens tiekimas, Perdirbimas ir išsaugojimas - įvairios medžiagos, bei waste management pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sierksdorf, Vokietija.

 4. GLOBAL WATER SP. Z O.O.

  Lenkija

  Įmonė GLOBAL WATER SP. Z O.O., – tai Multi-Category, veikianti Filtravimas, cheminis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Filtrai, skysčiams, Vandens tiekimas, ionisers, Filtrai, skysčiams, Vandens tiekimas, bei automatic water softeners pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Czeladź, Lenkija.

 5. ORDAL

  Belgija

  Įmonė ORDAL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vandens tiekimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vaisių sultys, Vanduo - gavyba ir tiekimas, soda, Vaisių sultys, syrups, bei Vanduo - gavyba ir tiekimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ranst, Belgija.

 6. CEM WATER METERS

  Turkija

  Įmonė CEM WATER METERS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vandens tiekimas pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Trabzon, Turkija.

 7. FUNKE FRANCE

  Prancūzija

  Įmonė FUNKE FRANCE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vanduo - gavyba ir tiekimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vandens tiekimas, Vandens tiekimas, waterproofing, bei water pumps pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Caluire Et Cuire, Prancūzija.

 8. CUP LABORATORIEN DR. FREITAG GMBH

  Vokietija

  Įmonė CUP LABORATORIEN DR. FREITAG GMBH, – tai Fornitore servizi, veikianti Vanduo - gavyba ir tiekimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vandens tiekimas, Architektai - projektavimo - konstravimo biurai, Radarai ir radijo navigaciniai įrenginiai, Biurų nuomos (su įranga) ir gamybinių patalpų nuomos paslaugos, Vandens tiekimas, Architektai - projektavimo - konstravimo biurai, Radarai ir radijo navigaciniai įrenginiai, bei Biurų nuomos (su įranga) ir gamybinių patalpų nuomos paslaugos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Radeberg, Vokietija.

 9. KOMPOMO GMBH

  Šveicarija

  Įmonė KOMPOMO GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Elektra - gamyba ir tiekimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vandens tiekimas, Žaliavos statyboms ir viešiesiems darbams, Aplinkosaugos paslaugos, Perdirbimas ir išsaugojimas - įvairios medžiagos, Vandens tiekimas, Žaliavos statyboms ir viešiesiems darbams, Aplinkosaugos paslaugos, bei Perdirbimas ir išsaugojimas - įvairios medžiagos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Neuenegg, Šveicarija.

 10. HP TREND S.R.O.

  Čekijos Respublika

  Įmonė HP TREND S.R.O., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žarnos, vamzdžiai ir vamzdeliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vamzdžių fasoninės dalys iš spalvuotųjų metalų, Vandens tiekimas, Vamzdžių fasoninės dalys iš spalvuotųjų metalų, bei Vandens tiekimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ludgerovice, Čekijos Respublika.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai