• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • vanduo - gavyba ir tiekimas

Rezultatai

Vanduo - gavyba ir tiekimas - Importas–eksportas

 1. THERMOTEC PRODUKTIONSGESELLSCHAFT MBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Thermotec GmbH is a company specialising in equipment and machine manufacturing. We are involved in the heat recovery sector in particular. We focus our development and manufacturing on plate heat exchangers for heat exchange between two gas flows. The production of three-way process air valves is another of our focal points. In addition to these main fields, we also develop, design and manufacture a whole series of other products. The production process uses virtually exclusively stainless steel, preferably in the materials 1.4301, 1.4306, 1.4541, 1.4571, but also in other stainless steel qualities. With our currently available production area of 1740 m², partially equipped with machines with CNC control, PC workstations, CAD drawing stations and quality assurance implemented in accordance with ISO 9001, we are always one step ahead of the competition.

 2. MELTEM WÄRMERÜCKGEWINNUNG GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė MELTEM WÄRMERÜCKGEWINNUNG GMBH & CO. KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vanduo - gavyba ir tiekimas pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Alling, Vokietija.

 3. BRUMAZUR

  Prancūzija

  Įmonė BRUMAZUR, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vanduo - gavyba ir tiekimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia sprayers, treatment of smells, Misting for dust control, bei ecological air conditioning units pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bourgoin-Jallieu, Prancūzija.

 4. CASTELLO SRL - ACQUA AMATA

  Italija

  Įmonė CASTELLO SRL - ACQUA AMATA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vanduo - gavyba ir tiekimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia mineral waters, carbonated water with low mineral content, bei oligo-mineral waters pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Casamassima, Italija.

 5. GUSTI D'ITALIA S.R.L.

  Italija

  Įmonė GUSTI D'ITALIA S.R.L., – tai Distributore, veikianti Šokoladiniai pyragaičiai ir grynas šokoladas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vanduo - gavyba ir tiekimas, dry pasta, wholesale coffee, Vanduo - gavyba ir tiekimas, bei wine vinegar pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Moncalieri, Italija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. NEXTPROTECT PIPPI UND PEPPONE SANITÄRSYSTEME UG

  Vokietija

  Įmonė NEXTPROTECT PIPPI UND PEPPONE SANITÄRSYSTEME UG, – tai Distributore, veikianti Vanduo - gavyba ir tiekimas pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Baden-Baden, Vokietija.

 2. STÄDTLER + BECK GMBH PRÜF- UND ABSPERRTECHNIK

  Vokietija

  Įmonė STÄDTLER + BECK GMBH PRÜF- UND ABSPERRTECHNIK, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Energija ir žaliavos - paslaugos pramonei pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vanduo - gavyba ir tiekimas, Vanduo - gavyba ir tiekimas, checking pipe seals, industrial plant safety advice, bei remote control equipment for closing rolling shutters and sluice-gates pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Speyer, Vokietija.

 3. AKATJA GMBH

  Vokietija

  Įmonė AKATJA GMBH, – tai Fornitore servizi, veikianti Vanduo - gavyba ir tiekimas pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Oberhausen-Kreut, Vokietija.

 4. BEVY EXPRESS

  Italija

  Įmonė BEVY EXPRESS, – tai Fornitore servizi, veikianti Gėrimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vanduo - gavyba ir tiekimas, Nealkoholiniai gazuoti gėrimai, sparkling water, Vanduo - gavyba ir tiekimas, bei Nealkoholiniai gazuoti gėrimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Milano, Italija.

 5. LPW SERVICES GMBH

  Vokietija

  Įmonė LPW SERVICES GMBH, – tai Fornitore servizi, veikianti Vanduo - gavyba ir tiekimas pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Erlangen, Vokietija.

 1. GALASA

  Ispanija

  Įmonė GALASA, veikianti Vanduo - gavyba ir tiekimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia waste water purification, water purifiers, urban solid waste collection, bei hardening and tempering pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Vera-Almería, Ispanija.

 2. SICIL ACQUE MINERALI SRL

  Italija

  Įmonė SICIL ACQUE MINERALI SRL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vandens gavyba pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vanduo - gavyba ir tiekimas, Angliarūgšte prisotintas vanduo, Mineralinis vanduo, Natūralus mineralinis vanduo, Vanduo - gavyba ir tiekimas, Angliarūgšte prisotintas vanduo, Mineralinis vanduo, bei Natūralus mineralinis vanduo pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Modica, Italija.

 1. ECOFINCONCEPT GMBH

  Vokietija

  Įmonė ECOFINCONCEPT GMBH, – tai Fornitore servizi, veikianti Elektra - gamyba ir tiekimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dujos ir nafta - gavyba, Vanduo - gavyba ir tiekimas, Santechninė armatūra, Alternatyvieji energijos šaltiniai - įrengimai ir sistemos, Dujos ir nafta - gavyba, Vanduo - gavyba ir tiekimas, Santechninė armatūra, bei Alternatyvieji energijos šaltiniai - įrengimai ir sistemos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Hückelhoven, Vokietija.

 2. TUBEX

  Belgija

  Įmonė TUBEX, – tai Fornitore servizi, veikianti Energija ir žaliavos - paslaugos pramonei pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vanduo - gavyba ir tiekimas, Dujos ir nafta - gavyba, Vanduo - gavyba ir tiekimas, Dujos ir nafta - gavyba, heating, bei bathroom fixtures pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Machelen (Bt.), Belgija.

 3. DRIESMANS

  Belgija

  Įmonė DRIESMANS, – tai Fornitore servizi, veikianti Energija ir žaliavos - paslaugos pramonei pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dujos ir nafta - gavyba, Vanduo - gavyba ir tiekimas, Dujos ir nafta - gavyba, Vanduo - gavyba ir tiekimas, bathroom fixtures, bei household cookers pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Kessel-Lo, Belgija.

 4. AIRKAN

  Belgija

  Įmonė AIRKAN, – tai Fornitore servizi, veikianti Energija ir žaliavos - paslaugos pramonei pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vanduo - gavyba ir tiekimas, Dujos ir nafta - gavyba, Vanduo - gavyba ir tiekimas, Dujos ir nafta - gavyba, air ducting, bei filtering hoses for air purification pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Leupegem, Belgija.

 5. RIOKA DEL CANTÁBRICO S.L.

  Ispanija

  Įmonė RIOKA DEL CANTÁBRICO S.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vanduo - gavyba ir tiekimas pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Gernika, Ispanija.

 6. CROWDER & CO LIMITED

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė CROWDER & CO LIMITED, – tai Fornitore servizi, veikianti Projektavimo - konstravimo biurai - statybos darbai ir civilinė statyba pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vanduo - gavyba ir tiekimas, bei Vanduo - gavyba ir tiekimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Birkenhead, Jungtinė Karalystė.

 7. SCHEFERLING RWA SYSTEME GMBH

  Vokietija

  Įmonė SCHEFERLING RWA SYSTEME GMBH, – tai Grossista, veikianti Dujos ir nafta - gavyba pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vanduo - gavyba ir tiekimas, Santechninė armatūra, Priešgaisriniai įrengimai, Plastmasės - pramoniniai produktai, Vanduo - gavyba ir tiekimas, Santechninė armatūra, Priešgaisriniai įrengimai, bei Plastmasės - pramoniniai produktai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Neuried, Vokietija.

 8. ZORKO GMBH

  Vokietija

  Įmonė ZORKO GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Energija ir žaliavos - paslaugos pramonei pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vanduo - gavyba ir tiekimas, Dujos ir nafta - gavyba, Vanduo - gavyba ir tiekimas, Dujos ir nafta - gavyba, heating components, bei Renewable energies pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Pforzheim, Vokietija.

 1. MOBIL IN TIME GMBH

  Austrija

  Įmonė MOBIL IN TIME GMBH, – tai Distributore, veikianti Dujos ir nafta - gavyba pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vanduo - gavyba ir tiekimas, Santechninė armatūra, Santechninės armatūros instaliavimas, Šilumokaičiai, Vanduo - gavyba ir tiekimas, Santechninė armatūra, Santechninės armatūros instaliavimas, bei Šilumokaičiai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Wals-Siezenheim, Austrija.

 2. ZOLLFRANK SOLAR- UND HAUSTECHNIK GMBH

  Vokietija

  Įmonė ZOLLFRANK SOLAR- UND HAUSTECHNIK GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Energija ir žaliavos - paslaugos pramonei pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vanduo - gavyba ir tiekimas, Dujos ir nafta - gavyba, Vanduo - gavyba ir tiekimas, bei Dujos ir nafta - gavyba pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Veitsbronn, Vokietija.

 3. ARSTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Lenkija

  Įmonė ARSTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, – tai Distributore, veikianti Vanduo - gavyba ir tiekimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia product for athletes pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lowicz, Lenkija.

 4. AIR AMBIANCE

  Belgija

  Įmonė AIR AMBIANCE, – tai Fornitore servizi, veikianti Šiluminiai siurbliai, pramoniniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Šaldymo įranga ir įrengimai, prekybiniai ir pramoniniai, Vanduo - gavyba ir tiekimas, Šaldymo įranga ir įrengimai, prekybiniai ir pramoniniai, Vanduo - gavyba ir tiekimas, cold room ventilation, bei heat pump installation pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Battice, Belgija.

 5. HYDROTEC T.P. FRANCE SAS

  Prancūzija

  Įmonė HYDROTEC T.P. FRANCE SAS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Grotelės, kretilai ir vielos tinklai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vanduo - gavyba ir tiekimas, Vanduo - gavyba ir tiekimas, bei Street furniture pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Digoin, Prancūzija.

 6. STE LEVEQUE FLUIDES

  Prancūzija

  Įmonė STE LEVEQUE FLUIDES, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Dujos ir nafta - gavyba pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vanduo - gavyba ir tiekimas, Energija ir žaliavos - paslaugos pramonei, Medicinos įranga, Lazeriai - pjovimo ir suvirinimo įrenginiai, Vanduo - gavyba ir tiekimas, Energija ir žaliavos - paslaugos pramonei, Medicinos įranga, bei Lazeriai - pjovimo ir suvirinimo įrenginiai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lille, Prancūzija.

 7. IDEA

  Belgija

  Įmonė IDEA, – tai Fornitore servizi, veikianti Ekonomika ir politika - tyrimai ir tyrinėjimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vanduo - gavyba ir tiekimas, environmental and territory surveillance systems, Vanduo - gavyba ir tiekimas, water purification, bei water purification and treatment consulting pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Mons, Belgija.

 8. FARMAKAS WATER

  Kipras

  Įmonė FARMAKAS WATER, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vanduo - gavyba ir tiekimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia spring water pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Nicosia, Kipras.

 9. DANISH BOTTLING COMPANY A/S

  Danija

  Įmonė DANISH BOTTLING COMPANY A/S, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Įvairūs vandens produktai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vanduo - gavyba ir tiekimas, Vanduo - gavyba ir tiekimas, bei drinking water supply pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Brande, Danija.

 10. GREEN-ECOPOWER GMBH

  Vokietija

  Įmonė GREEN-ECOPOWER GMBH, – tai Grossista, veikianti Dujos ir nafta - gavyba pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vanduo - gavyba ir tiekimas, Veržlės ir varžtai, Santechninė armatūra, Metalo gaminiai statybos pramonei, Vanduo - gavyba ir tiekimas, Veržlės ir varžtai, Santechninė armatūra, bei Metalo gaminiai statybos pramonei pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Balingen, Vokietija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai
Filtrai

Rezultatai

Vanduo - gavyba ir tiekimas - Importas–eksportas

Rezultatų skaičius

32 040 Įmonės