• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • vanduo - gavyba ir tiekimas

Rezultatai

Vanduo - gavyba ir tiekimas - Importas–eksportas

 1. THERMOTEC PRODUKTIONSGESELLSCHAFT MBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Thermotec GmbH is a company specialising in equipment and machine manufacturing. We are involved in the heat recovery sector in particular. We focus our development and manufacturing on plate heat exchangers for heat exchange between two gas flows. The production of three-way process air valves is another of our focal points. In addition to these main fields, we also develop, design and manufacture a whole series of other products. The production process uses virtually exclusively stainless steel, preferably in the materials 1.4301, 1.4306, 1.4541, 1.4571, but also in other stainless steel qualities. With our currently available production area of 1740 m², partially equipped with machines with CNC control, PC workstations, CAD drawing stations and quality assurance implemented in accordance with ISO 9001, we are always one step ahead of the competition.

 2. MELTEM WÄRMERÜCKGEWINNUNG GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė MELTEM WÄRMERÜCKGEWINNUNG GMBH & CO. KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vanduo - gavyba ir tiekimas pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Alling, Vokietija.

 3. GUSTI D'ITALIA S.R.L.

  Italija

  Įmonė GUSTI D'ITALIA S.R.L., – tai Distributore, veikianti Šokoladiniai pyragaičiai ir grynas šokoladas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vanduo - gavyba ir tiekimas, dry pasta, wholesale coffee, Vanduo - gavyba ir tiekimas, bei wine vinegar pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Moncalieri, Italija.

 4. NEXTPROTECT PIPPI UND PEPPONE SANITÄRSYSTEME UG

  Vokietija

  Įmonė NEXTPROTECT PIPPI UND PEPPONE SANITÄRSYSTEME UG, – tai Distributore, veikianti Vanduo - gavyba ir tiekimas pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Baden-Baden, Vokietija.

 5. STÄDTLER + BECK GMBH PRÜF- UND ABSPERRTECHNIK

  Vokietija

  Įmonė STÄDTLER + BECK GMBH PRÜF- UND ABSPERRTECHNIK, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Energija ir žaliavos - paslaugos pramonei pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vanduo - gavyba ir tiekimas, Vanduo - gavyba ir tiekimas, checking pipe seals, industrial plant safety advice, bei remote control equipment for closing rolling shutters and sluice-gates pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Speyer, Vokietija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. CASTELLO SRL - ACQUA AMATA

  Italija

  Įmonė CASTELLO SRL - ACQUA AMATA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vanduo - gavyba ir tiekimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia mineral waters, carbonated water with low mineral content, bei oligo-mineral waters pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Casamassima, Italija.

 2. BRUMAZUR

  Prancūzija

  Įmonė BRUMAZUR, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vanduo - gavyba ir tiekimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia sprayers, treatment of smells, Misting for dust control, bei ecological air conditioning units pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bourgoin-Jallieu, Prancūzija.

 3. AKATJA GMBH

  Vokietija

  Įmonė AKATJA GMBH, – tai Fornitore servizi, veikianti Vanduo - gavyba ir tiekimas pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Oberhausen-Kreut, Vokietija.

 4. BEVY EXPRESS

  Italija

  Įmonė BEVY EXPRESS, – tai Fornitore servizi, veikianti Gėrimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vanduo - gavyba ir tiekimas, Nealkoholiniai gazuoti gėrimai, sparkling water, Vanduo - gavyba ir tiekimas, bei Nealkoholiniai gazuoti gėrimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Milano, Italija.

 5. LPW SERVICES GMBH

  Vokietija

  Įmonė LPW SERVICES GMBH, – tai Fornitore servizi, veikianti Vanduo - gavyba ir tiekimas pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Erlangen, Vokietija.

 1. GALASA

  Ispanija

  Įmonė GALASA, veikianti Vanduo - gavyba ir tiekimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia waste water purification, water purifiers, urban solid waste collection, bei hardening and tempering pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Vera-Almería, Ispanija.

 2. SICIL ACQUE MINERALI SRL

  Italija

  Įmonė SICIL ACQUE MINERALI SRL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vandens gavyba pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vanduo - gavyba ir tiekimas, Angliarūgšte prisotintas vanduo, Mineralinis vanduo, Natūralus mineralinis vanduo, Vanduo - gavyba ir tiekimas, Angliarūgšte prisotintas vanduo, Mineralinis vanduo, bei Natūralus mineralinis vanduo pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Modica, Italija.

 1. ECOFINCONCEPT GMBH

  Vokietija

  Įmonė ECOFINCONCEPT GMBH, – tai Fornitore servizi, veikianti Elektra - gamyba ir tiekimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dujos ir nafta - gavyba, Vanduo - gavyba ir tiekimas, Santechninė armatūra, Alternatyvieji energijos šaltiniai - įrengimai ir sistemos, Dujos ir nafta - gavyba, Vanduo - gavyba ir tiekimas, Santechninė armatūra, bei Alternatyvieji energijos šaltiniai - įrengimai ir sistemos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Hückelhoven, Vokietija.

 2. DANISH BOTTLING COMPANY A/S

  Danija

  Įmonė DANISH BOTTLING COMPANY A/S, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Įvairūs vandens produktai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vanduo - gavyba ir tiekimas, Vanduo - gavyba ir tiekimas, bei drinking water supply pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Brande, Danija.

 3. INTERCOMMUNALE D'ETUDE ET DE GESTION

  Belgija

  Įmonė INTERCOMMUNALE D'ETUDE ET DE GESTION, – tai Fornitore servizi, veikianti Vanduo - gavyba ir tiekimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vadybos ir verslo organizavimo konsultantai, optimisation of financial results, recreational facility construction, scientific laboratory, bei Vadybos ir verslo organizavimo konsultantai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Mouscron, Belgija.

 4. INNOWATT24 GMBH & CO.KG

  Vokietija

  Įmonė INNOWATT24 GMBH & CO.KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Elektra - gamyba ir tiekimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dujos ir nafta - gavyba, Vanduo - gavyba ir tiekimas, Alternatyvieji energijos šaltiniai - įrengimai ir sistemos, Saulės energija - įrengimai, Dujos ir nafta - gavyba, Vanduo - gavyba ir tiekimas, Alternatyvieji energijos šaltiniai - įrengimai ir sistemos, bei Saulės energija - įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Berlin, Vokietija.

 5. FUNKE FRANCE

  Prancūzija

  Įmonė FUNKE FRANCE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vanduo - gavyba ir tiekimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vandens tiekimas, Vandens tiekimas, waterproofing, bei water pumps pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Caluire Et Cuire, Prancūzija.

 6. AQUALOGIC

  Lenkija

  Įmonė AQUALOGIC, – tai Multi-Category, veikianti Vandens tiekimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Filtravimas, cheminis, Vanduo - gavyba ir tiekimas, waste water purification, Filtravimas, cheminis, Vanduo - gavyba ir tiekimas, bei coffee-makers pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Tychy, Lenkija.

 7. KRAMMER & MAHL GMBH

  Vokietija

  Įmonė KRAMMER & MAHL GMBH, – tai Fornitore servizi, veikianti Energija ir žaliavos - paslaugos pramonei pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vanduo - gavyba ir tiekimas, Dujos ir nafta - gavyba, Vanduo - gavyba ir tiekimas, bei Dujos ir nafta - gavyba pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Heidelberg, Vokietija.

 8. SMART WINS

  Vokietija

  Įmonė SMART WINS, – tai Venditore, veikianti Vanduo - gavyba ir tiekimas pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Berlin, Vokietija.

 1. SOLER ET PALAU

  Belgija

  Įmonė SOLER ET PALAU, – tai Grossista, veikianti Energija ir žaliavos - paslaugos pramonei pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vanduo - gavyba ir tiekimas, Dujos ir nafta - gavyba, Vanduo - gavyba ir tiekimas, Dujos ir nafta - gavyba, wall sconces, bei aerating pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Vilvoorde, Belgija.

 2. ORDAL

  Belgija

  Įmonė ORDAL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vandens tiekimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vaisių sultys, Vanduo - gavyba ir tiekimas, soda, Vaisių sultys, syrups, bei Vanduo - gavyba ir tiekimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ranst, Belgija.

 3. HÖLSCHER WASSERBAU GMBH

  Vokietija

  Įmonė HÖLSCHER WASSERBAU GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vanduo - gavyba ir tiekimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Šulinių kasimas, bei Šulinių kasimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Haren, Vokietija.

 4. AIRKAN

  Belgija

  Įmonė AIRKAN, – tai Fornitore servizi, veikianti Energija ir žaliavos - paslaugos pramonei pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vanduo - gavyba ir tiekimas, Dujos ir nafta - gavyba, Vanduo - gavyba ir tiekimas, Dujos ir nafta - gavyba, air ducting, bei filtering hoses for air purification pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Leupegem, Belgija.

 5. STE LEVEQUE FLUIDES

  Prancūzija

  Įmonė STE LEVEQUE FLUIDES, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Dujos ir nafta - gavyba pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vanduo - gavyba ir tiekimas, Energija ir žaliavos - paslaugos pramonei, Medicinos įranga, Lazeriai - pjovimo ir suvirinimo įrenginiai, Vanduo - gavyba ir tiekimas, Energija ir žaliavos - paslaugos pramonei, Medicinos įranga, bei Lazeriai - pjovimo ir suvirinimo įrenginiai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lille, Prancūzija.

 6. KLIMAPROFI24.DE

  Vokietija

  Įmonė KLIMAPROFI24.DE, – tai Distributore, veikianti Vanduo - gavyba ir tiekimas pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Steinebach/sieg, Vokietija.

 7. SCHEFERLING RWA SYSTEME GMBH

  Vokietija

  Įmonė SCHEFERLING RWA SYSTEME GMBH, – tai Grossista, veikianti Dujos ir nafta - gavyba pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vanduo - gavyba ir tiekimas, Santechninė armatūra, Priešgaisriniai įrengimai, Plastmasės - pramoniniai produktai, Vanduo - gavyba ir tiekimas, Santechninė armatūra, Priešgaisriniai įrengimai, bei Plastmasės - pramoniniai produktai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Neuried, Vokietija.

 8. HYDROTEC T.P. FRANCE SAS

  Prancūzija

  Įmonė HYDROTEC T.P. FRANCE SAS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Grotelės, kretilai ir vielos tinklai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vanduo - gavyba ir tiekimas, Vanduo - gavyba ir tiekimas, bei Street furniture pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Digoin, Prancūzija.

 9. IWVA

  Belgija

  Įmonė IWVA, – tai Fornitore servizi, veikianti Vanduo - gavyba ir tiekimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vandens tiekimas, Pramoninių nuotekų valymas, Vandens tiekimas, sewer draining, Pramoninių nuotekų valymas, bei Refuse drums pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Oostduinkerke, Belgija.

 10. PIDPA

  Belgija

  Įmonė PIDPA, – tai Fornitore servizi, veikianti Vanduo - gavyba ir tiekimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pramoninių nuotekų valymas, drinking water supply, Pramoninių nuotekų valymas, Sanitation, bei groundwater purification services pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Antwerpen, Belgija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai
Filtrai

Rezultatai

Vanduo - gavyba ir tiekimas - Importas–eksportas

Rezultatų skaičius

32 036 Įmonės