• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • varpai - liejimas

Rezultatai

Varpai - liejimas - Importas–eksportas

 1. HEW HERFORDER ELEKTROMOTOREN-WERKE GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė HEW HERFORDER ELEKTROMOTOREN-WERKE GMBH & CO. KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Varpai - liejimas pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Herford, Vokietija.

 2. J. A. HUCK METALLWARENFABRIK GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė J. A. HUCK METALLWARENFABRIK GMBH & CO. KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Varpai - liejimas pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Nürnberg, Vokietija.

 3. BREVETTI GIANNATTASIO SAS

  Italija

  Įmonė BREVETTI GIANNATTASIO SAS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Varpai - liejimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia bell electrification, bei tower clocks pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Pontecagnano Faiano, Italija.

 4. BB-STANZ- UND UMFORMTECHNIK GMBH

  Vokietija

  Įmonė BB-STANZ- UND UMFORMTECHNIK GMBH, – tai Fornitore servizi, veikianti Lengvosios metalo konstrukcijos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pramoninių pastatų statyba, Varis ir vario lydiniai, Varpai - liejimas, Pramoninių pastatų statyba, Varis ir vario lydiniai, cast iron foundry, bei Varpai - liejimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Berga, Vokietija.

 5. BEIAARDEN & TORENUURWERKEN MICHIELS

  Belgija

  Įmonė BEIAARDEN & TORENUURWERKEN MICHIELS, – tai Fornitore servizi, veikianti Varpai - liejimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Restauravimas ir atnaujinimas - rangovai, tower clocks, Restauravimas ir atnaujinimas - rangovai, bei minor renovations pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Mechelen, Belgija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. FONDERIE CORNILLE HAVARD

  Prancūzija

  Įmonė FONDERIE CORNILLE HAVARD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Varis ir vario lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Varpai - liejimas, bei Varpai - liejimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Villedieu-Les-Poêles, Prancūzija.

 2. FUNDIDORA SAN JUAN

  Meksika

  Įmonė FUNDIDORA SAN JUAN, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Varpai - liejimas pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Tlaquepaque, Meksika.

 3. CANONICO MICHELANGELO

  Italija

  Įmonė CANONICO MICHELANGELO, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Varpai - liejimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Laikrodžiai ir laiko kontrolė, pramoniniai, clocks for belltowers, churches and public buildings, tower clocks, Laikrodžiai ir laiko kontrolė, pramoniniai, bei bell service pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lagonegro, Italija.

 4. FACHFIRMA DÜRR GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Įmonė FACHFIRMA DÜRR GMBH & CO. KG, – tai Fornitore servizi, veikianti Varpai - liejimas pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Rothenburg, Vokietija.

 5. JEAN OBERTINO & FILS - FONDERIE DE CLOCHES EN BRONZE

  Prancūzija

  Įmonė JEAN OBERTINO & FILS - FONDERIE DE CLOCHES EN BRONZE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Varis ir vario lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Varpai - liejimas, bei Varpai - liejimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Morteau, Prancūzija.

 1. FRANCKOWIAK TURMUHREN & GLOCKENTECHNIK

  Vokietija

  Įmonė FRANCKOWIAK TURMUHREN & GLOCKENTECHNIK, – tai Distributore, veikianti Varis ir vario lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Varpai - liejimas, Buitiniai reikmenys, metaliniai, Laikrodžių gamyba, Laikrodžiai ir laiko kontrolė, pramoniniai, Varpai - liejimas, Buitiniai reikmenys, metaliniai, Laikrodžių gamyba, bei Laikrodžiai ir laiko kontrolė, pramoniniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Wittstock, Vokietija.

 2. JAKOB HÖCKEL TURMUHREN- UND APPARATEBAU GMBH

  Vokietija

  Įmonė JAKOB HÖCKEL TURMUHREN- UND APPARATEBAU GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Varis ir vario lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Varpai - liejimas, Buitiniai reikmenys, metaliniai, Optiniai prietaisai, Laikrodžių gamyba, Varpai - liejimas, Buitiniai reikmenys, metaliniai, Optiniai prietaisai, bei Laikrodžių gamyba pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Flörsheim, Vokietija.

 1. MURIBAER

  Šveicarija

  Įmonė MURIBAER, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Varis ir vario lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Varpai - liejimas, Buitiniai reikmenys, metaliniai, Laikrodžių gamyba, Laikrodžiai ir laiko kontrolė, pramoniniai, Varpai - liejimas, Buitiniai reikmenys, metaliniai, Laikrodžių gamyba, bei Laikrodžiai ir laiko kontrolė, pramoniniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Büron, Šveicarija.

 2. MUFF KIRCHTURMTECHNIK AG

  Šveicarija

  Įmonė MUFF KIRCHTURMTECHNIK AG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Varis ir vario lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Varpai - liejimas, Buitiniai reikmenys, metaliniai, Optiniai prietaisai, Laikrodžių gamyba, Varpai - liejimas, Buitiniai reikmenys, metaliniai, Optiniai prietaisai, bei Laikrodžių gamyba pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Triengen, Šveicarija.

 3. SQUADRITO

  Italija

  Įmonė SQUADRITO, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Laikrodžių gamyba pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Varpai - liejimas, programmable bell systems for tower clocks, bell electrification, bei Varpai - liejimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Pedara, Italija.

 4. RICHARDT RESTAURIERUNGEN

  Vokietija

  Įmonė RICHARDT RESTAURIERUNGEN, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Marmuras ir natūralus akmuo pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Varis ir vario lydiniai, Varpai - liejimas, Lubos, Konstrukciniai statybos darbai, Varis ir vario lydiniai, Varpai - liejimas, Lubos, bei Konstrukciniai statybos darbai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Rodeberg, Vokietija.

 5. MIKE SCHOLZE UHRENTECHNIK

  Vokietija

  Įmonė MIKE SCHOLZE UHRENTECHNIK, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Varis ir vario lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Varpai - liejimas, Buitiniai reikmenys, metaliniai, Laikrodžių gamyba, Laikrodžiai ir laiko kontrolė, pramoniniai, Varpai - liejimas, Buitiniai reikmenys, metaliniai, Laikrodžių gamyba, bei Laikrodžiai ir laiko kontrolė, pramoniniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Parthenstein, Vokietija.

 6. THOMAS BERGER

  Austrija

  Įmonė THOMAS BERGER, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Varis ir vario lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Varpai - liejimas, Buitiniai reikmenys, metaliniai, Optiniai prietaisai, Laikrodžių gamyba, Varpai - liejimas, Buitiniai reikmenys, metaliniai, Optiniai prietaisai, bei Laikrodžių gamyba pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Virgen, Austrija.

 7. TURMUHREN- UND GLOCKENSERVICE STEFFEN WILLING

  Vokietija

  Įmonė TURMUHREN- UND GLOCKENSERVICE STEFFEN WILLING, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Varis ir vario lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Varpai - liejimas, Buitiniai reikmenys, metaliniai, Optiniai prietaisai, Laikrodžių gamyba, Varpai - liejimas, Buitiniai reikmenys, metaliniai, Optiniai prietaisai, bei Laikrodžių gamyba pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Gräfenhain, Vokietija.

 8. RUDOLF PERNER

  Austrija

  Įmonė RUDOLF PERNER, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Varis ir vario lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Varpai - liejimas, Buitiniai reikmenys, metaliniai, Laikrodžių gamyba, Laikrodžiai ir laiko kontrolė, pramoniniai, Varpai - liejimas, Buitiniai reikmenys, metaliniai, Laikrodžių gamyba, bei Laikrodžiai ir laiko kontrolė, pramoniniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Schärding, Austrija.

 1. ING.WOLFGANG OLIVER KEG

  Austrija

  Įmonė ING.WOLFGANG OLIVER KEG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plienas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Aliuminis ir aliuminio lydiniai, Aliuminio liejyklos, Varis ir vario lydiniai, Varpai - liejimas, Aliuminis ir aliuminio lydiniai, Aliuminio liejyklos, Varis ir vario lydiniai, bei Varpai - liejimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Waidring, Austrija.

 2. UWE EISENHART

  Vokietija

  Įmonė UWE EISENHART, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Varis ir vario lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Varpai - liejimas, Rutuliniai, adatiniai ir ritininiai guoliai, Buitiniai reikmenys, metaliniai, Laikrodžių gamyba, Varpai - liejimas, Rutuliniai, adatiniai ir ritininiai guoliai, Buitiniai reikmenys, metaliniai, bei Laikrodžių gamyba pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Möglingen, Vokietija.

 3. OTTO-BUER GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Įmonė OTTO-BUER GMBH & CO. KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Varis ir vario lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Varpai - liejimas, Buitiniai reikmenys, metaliniai, Optiniai prietaisai, Laikrodžių gamyba, Varpai - liejimas, Buitiniai reikmenys, metaliniai, Optiniai prietaisai, bei Laikrodžių gamyba pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Neustadt, Vokietija.

 4. GERD-GÜNTHER KISSELBACH

  Vokietija

  Įmonė GERD-GÜNTHER KISSELBACH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Varis ir vario lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Varpai - liejimas, Buitiniai reikmenys, metaliniai, Laikrodžių gamyba, Laikrodžiai ir laiko kontrolė, pramoniniai, Varpai - liejimas, Buitiniai reikmenys, metaliniai, Laikrodžių gamyba, bei Laikrodžiai ir laiko kontrolė, pramoniniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Baunatal, Vokietija.

 5. GUSSET AG, GLOCKENGIESSEREI, UETENDORF

  Šveicarija

  Įmonė GUSSET AG, GLOCKENGIESSEREI, UETENDORF, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plienas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Varis ir vario lydiniai, Vario, bronzos ir žalvario liejyklos, Varpai - liejimas, Ratai, ratukai ir ritinėliai - metaliniai, Varis ir vario lydiniai, Vario, bronzos ir žalvario liejyklos, Varpai - liejimas, bei Ratai, ratukai ir ritinėliai - metaliniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Uetendorf, Šveicarija.

 6. ABSAMER LÄUTEANLAGEN KARL MUNTER E.U.

  Austrija

  Įmonė ABSAMER LÄUTEANLAGEN KARL MUNTER E.U., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Varis ir vario lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Varpai - liejimas, Buitiniai reikmenys, metaliniai, Peiliai, buitiniai, Laikrodžių gamyba, Varpai - liejimas, Buitiniai reikmenys, metaliniai, Peiliai, buitiniai, bei Laikrodžių gamyba pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Absam, Austrija.

 7. GLOCKEN & KIRCHENTECHNIK HALLE/SAALEKREIS

  Vokietija

  Įmonė GLOCKEN & KIRCHENTECHNIK HALLE/SAALEKREIS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Varis ir vario lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Varpai - liejimas, Buitiniai reikmenys, metaliniai, Laikrodžių gamyba, Laikrodžių priedai ir detalės, Varpai - liejimas, Buitiniai reikmenys, metaliniai, Laikrodžių gamyba, bei Laikrodžių priedai ir detalės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Salzatal, Vokietija.

 8. CHANGSHA DINGXUN NEW MATERIAL CO.,LTD.

  Kinija

  Įmonė CHANGSHA DINGXUN NEW MATERIAL CO.,LTD., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Varpai - liejimas pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Changsha, Kinija.

 9. CLOCK-O-MATIC

  Belgija

  Įmonė CLOCK-O-MATIC, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Varpai - liejimas pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Holsbeek, Belgija.

 10. MERIDIAAN

  Belgija

  Įmonė MERIDIAAN, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Varpai - liejimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia tower clocks pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Menen, Belgija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai