• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • veršių ir galvijų skerdimas

Rezultatai

Veršių ir galvijų skerdimas - Importas–eksportas

 1. EXIMWELL LIVESTOCK TRADING AND LOGISTICS TURKEY

  Turkija

  Įmonė EXIMWELL LIVESTOCK TRADING AND LOGISTICS TURKEY, – tai Grossista, veikianti Veršių ir galvijų skerdimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia breeding cattle, bei Cattle import export pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Izmir, Turkija.

 2. Frigorífico Karmac Spa

  Čilė

  Įmonė Frigorífico Karmac Spa, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Veršių ir galvijų skerdimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai, Mėsa ir mėsos gaminiai, Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai, boned meat, bei Mėsa ir mėsos gaminiai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Santiago, Čilė.

 3. GREEN FIELD

  Ukraina

  Įmonė GREEN FIELD, – tai Grossista, veikianti Veršių ir galvijų skerdimas pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Nikolaev, Ukraina.

 4. PRO DESOSSA

  Portugalija

  Įmonė PRO DESOSSA, – tai Fornitore servizi, veikianti Veršių ir galvijų skerdimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia beef pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Vila Nova De Famalição, Portugalija.

 5. MIDDLE EAST AND NORTH AFRICA EXPORT S.L

  Ispanija

  Įmonė MIDDLE EAST AND NORTH AFRICA EXPORT S.L, – tai Grossista, veikianti Veršių ir galvijų skerdimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia wholesale meats, artistic stationery, chipboard, bei cattle for slaughter pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Almacellas, Ispanija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. WEGER ITALY GMBH

  Italija

  Įmonė WEGER ITALY GMBH, – tai Grossista, veikianti Veršių ir galvijų skerdimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Cattle import export pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sand In Taufers, Italija.

 2. SECANTES DEL CANTABRICO-SECAN, S. L.

  Ispanija

  Įmonė SECANTES DEL CANTABRICO-SECAN, S. L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Veršių ir galvijų skerdimas pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Barros, Ispanija.

 3. MAESTRO SALES SRL - EUROPEENNE SIBIU SRL

  Rumunija

  Įmonė MAESTRO SALES SRL - EUROPEENNE SIBIU SRL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Veršių ir galvijų skerdimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia cattle for slaughter pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Apoldu De Sus, Rumunija.

 4. IMPORT EXPORT EL KOURAI - MAFTA CONTOR

  Vokietija

  Įmonė IMPORT EXPORT EL KOURAI - MAFTA CONTOR, – tai Grossista, veikianti Veršių ir galvijų skerdimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pieninė galvijininkystė, bei Pieninė galvijininkystė pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Duesseldorf, Vokietija.

 5. J.W. EIKELENBOOM

  Nyderlandai

  Įmonė J.W. EIKELENBOOM, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Veršių ir galvijų skerdimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia pork processing, frozen beef, frozen pork, bei ORGANIC beef pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lith, Nyderlandai.

 1. EURL LE LIEVRE LUC

  Prancūzija

  Įmonė EURL LE LIEVRE LUC, – tai Grossista, veikianti Galvijai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Veršių ir galvijų skerdimas, Pieninė galvijininkystė, cattle for slaughter, breeding cattle, Veršių ir galvijų skerdimas, bei Pieninė galvijininkystė pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Le Roc Saint Andre, Prancūzija.

 2. FRANCE DISTRIBUTION IMPORT EXPORT

  Prancūzija

  Įmonė FRANCE DISTRIBUTION IMPORT EXPORT, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Veršių ir galvijų skerdimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia beef, Lamb, ritual slaughter, bei halal pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Marseille, Prancūzija.

 1. EUROLIVESTOCK AND MEAT GROUP

  Rumunija

  Įmonė EUROLIVESTOCK AND MEAT GROUP, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gyvuliai ir gyvulininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Gyvulininkystė - importas-eksportas, Veršių ir galvijų skerdimas, Avys ir ožkos, livestock, Gyvulininkystė - importas-eksportas, Veršių ir galvijų skerdimas, bei Avys ir ožkos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bucharest, Rumunija.

 2. GEORGITZIKIS FARM

  Graikija

  Įmonė GEORGITZIKIS FARM, – tai Grossista, veikianti Veršių ir galvijų skerdimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Galvijai, calves for slaughter, bei Galvijai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Veroia, Graikija.

 3. CZECH LIVESTOCK - JOSEF ČADA

  Čekijos Respublika

  Įmonė CZECH LIVESTOCK - JOSEF ČADA, – tai Grossista, veikianti Gyvulininkystė - importas-eksportas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Veršių ir galvijų skerdimas, cattle, Veršių ir galvijų skerdimas, Cattle import export, bei livestock pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Rudolfov, Čekijos Respublika.

 4. AGROPECUARIA SANTAS MASAS, S.L.

  Ispanija

  Įmonė AGROPECUARIA SANTAS MASAS, S.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Veršiena - mėsos gaminiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Veršių ir galvijų skerdimas, fresh meat export, Cattle import export, cattle carcasses, bei Veršių ir galvijų skerdimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Castigaleu, Ispanija.

 5. INDUSTRIALIZAREA CARNII (KOSAROM) S.A.

  Rumunija

  Įmonė INDUSTRIALIZAREA CARNII (KOSAROM) S.A., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kiaulės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Veršių ir galvijų skerdimas, Mėsa, virta ir konservuota, Rūkyta ir sūdyta mėsa, Avys ir ožkos, Veršių ir galvijų skerdimas, Mėsa, virta ir konservuota, Rūkyta ir sūdyta mėsa, bei Avys ir ožkos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Pascani, Rumunija.

 6. AZIENDA AGRICOLA GLORIOSO

  Italija

  Įmonė AZIENDA AGRICOLA GLORIOSO, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Veršių ir galvijų skerdimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia beef, bei Cattle import export pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Palermo, Italija.

 7. QUALITYEXPORT

  Ispanija

  Įmonė QUALITYEXPORT, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Veršių ir galvijų skerdimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia complete animal feeds for all breeds pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lerida, Ispanija.

 8. GOLDEN-GARDEN SRL

  Moldavija

  Įmonė GOLDEN-GARDEN SRL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žemės ūkis - importas-eksportas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Veršių ir galvijų skerdimas, Veršiena - mėsos gaminiai, Javai ir grūdai, Kiaušinių produktai, Veršių ir galvijų skerdimas, Veršiena - mėsos gaminiai, Javai ir grūdai, bei Kiaušinių produktai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Falesti, Moldavija.

 1. AFANA HOLDING CO

  Okupuota Palestinos teritorija

  Įmonė AFANA HOLDING CO, – tai Grossista, veikianti Veršių ir galvijų skerdimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia frozen beef, frozen fish, frozen vegetables, bei frozen sheep meat pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Gaza, Okupuota Palestinos teritorija.

 2. BEYCELIK GIDA TARIM HAYVANCILIK LTD. STI.

  Turkija

  Įmonė BEYCELIK GIDA TARIM HAYVANCILIK LTD. STI., – tai Grossista, veikianti Veršių ir galvijų skerdimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia animal breeding, bei construction of buildings pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Istanbul, Turkija.

 3. BLANCOMER LTDA

  Kolumbija

  Įmonė BLANCOMER LTDA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Veršių ir galvijų skerdimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia skins, tanned cowhides, bei lamb's offal pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi San Juan De Giron, Kolumbija.

 4. ULU ILAC KIM SAN TIC LTD STI

  Turkija

  Įmonė ULU ILAC KIM SAN TIC LTD STI, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Veršių ir galvijų skerdimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia cattle, bei pets pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Istanbul, Turkija.

 5. LA FERME O'LIMOUSINE

  Prancūzija

  Įmonė LA FERME O'LIMOUSINE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Veršių ir galvijų skerdimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia organic farming pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Flagey Les Auxonne, Prancūzija.

 6. COBOULUX

  Liuksemburgas

  Įmonė COBOULUX, – tai Grossista, veikianti Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Veršių ir galvijų skerdimas, Veršių ir galvijų skerdimas, bei abattoirs pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Wecker, Liuksemburgas.

 7. COOPERATIEVE AFZET VAN VEE EN VARKENS

  Belgija

  Įmonė COOPERATIEVE AFZET VAN VEE EN VARKENS, – tai Grossista, veikianti Veršių ir galvijų skerdimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia pork, bei abattoirs pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Leuven, Belgija.

 8. AMO

  Prancūzija

  Įmonė AMO, – tai Subfornitore, veikianti Veršių ir galvijų skerdimas pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Montpellier, Prancūzija.

 9. AKM

  Marokas

  Įmonė AKM, – tai Grossista, veikianti Veršių ir galvijų skerdimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Gyvulininkystė - importas-eksportas, cattle, bei Gyvulininkystė - importas-eksportas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Safi, Marokas.

 10. AZIENDA AGRICOLA SPAGNUOLO ALDO

  Italija

  Įmonė AZIENDA AGRICOLA SPAGNUOLO ALDO, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gyvūnų auginimo mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Veršių ir galvijų skerdimas, cattle for slaughter, purebred cattle, Veršių ir galvijų skerdimas, bei cattle-breeding pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Santa Sofia D'epiro, Italija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai