• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • vištiniai

Rezultatai

Vištiniai - Importas–eksportas

 1. NFA (NATURAL FEED ADDITIVES) PHARMA CO.

  Turkija

  Įmonė NFA (NATURAL FEED ADDITIVES) PHARMA CO., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vištiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Galvijininkystė ir paukštininkystė - pašarai, supplementary feeds, poultry, Galvijininkystė ir paukštininkystė - pašarai, bei Chicken breeding pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Nfa Ilac Kimya, Turkija.

 2. INSAVI

  Ispanija

  Įmonė INSAVI, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vištiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia chicken cages, egg processing and treatment equipment, boxes for pigeons, chickens and egg-laying hens, bei Feeds for layer pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Alcover, Ispanija.

 3. ANTÓNIO PURIFICAÇÃO & ALMEIDA. LDA

  Portugalija

  Įmonė ANTÓNIO PURIFICAÇÃO & ALMEIDA. LDA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vištiniai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Fornos De Algodres, Portugalija.

 4. PAVÃO CURIOSO, UNI. LDA

  Portugalija

  Įmonė PAVÃO CURIOSO, UNI. LDA, – tai Subfornitore, veikianti Vištiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia aviculture pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Meirinhas, Portugalija.

 5. MIXRITE TURKEY

  Turkija

  Įmonė MIXRITE TURKEY, veikianti Vištiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia hire and sale of pumps, bei feed integrators for animals pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Antalya, Turkija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. MANCH MOL

  Ukraina

  Įmonė MANCH MOL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vištiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Maisto produktai, šaldyti ir sušaldyti, bei Maisto produktai, šaldyti ir sušaldyti pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ungvár, Ukraina.

 2. AYYILDIZ KULUÇKA

  Turkija

  Įmonė AYYILDIZ KULUÇKA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vištiniai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Ordu, Turkija.

 3. B.A.K.FARM

  Graikija

  Įmonė B.A.K.FARM, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vištiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia free-range hens, bei small eggs pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Thessaloniki, Graikija.

 4. QUAJA VENETA SOCIETA' COOPERATIVA AGRICOLA

  Italija

  Įmonė QUAJA VENETA SOCIETA' COOPERATIVA AGRICOLA, veikianti Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vištiniai, Šviežia vištiena ir viščiukai, Vištiniai, bei Šviežia vištiena ir viščiukai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Malo, Italija.

 5. AVILIZ, LDA

  Portugalija

  Įmonė AVILIZ, LDA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vištiniai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Leiria, Portugalija.

 1. PADOVAN ALBERTO

  Italija

  Įmonė PADOVAN ALBERTO, – tai Venditore, veikianti Vištiniai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Padova, Italija.

 2. YUKSELIS POULTRY

  Turkija

  Įmonė YUKSELIS POULTRY, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vištiniai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Istanbul, Turkija.

 1. PAVESELLO S.R.L.

  Italija

  Įmonė PAVESELLO S.R.L., veikianti Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vištiniai, Šviežia vištiena ir viščiukai, Vištiniai, bei Šviežia vištiena ir viščiukai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Pinarolo Po, Italija.

 2. LA FERME DU CANARDIER

  Prancūzija

  Įmonė LA FERME DU CANARDIER, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vištiniai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Anneville-ambourville, Prancūzija.

 3. NUOVA IN.BE.CA. S.R.L.

  Italija

  Įmonė NUOVA IN.BE.CA. S.R.L., – tai Grossista, veikianti Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vištiniai, Šviežia vištiena ir viščiukai, Vištiniai, bei Šviežia vištiena ir viščiukai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Fabrica Di Roma, Italija.

 4. NUOVA FOOD S.R.L.

  Italija

  Įmonė NUOVA FOOD S.R.L., veikianti Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vištiniai, Šviežia vištiena ir viščiukai, Vištiniai, bei Šviežia vištiena ir viščiukai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Striano, Italija.

 5. EMILIANI S.R.L.

  Italija

  Įmonė EMILIANI S.R.L., – tai Grossista, veikianti Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Mėsa ir mėsos gaminiai, Vištiniai, Mėsa ir mėsos gaminiai, bei Vištiniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Orbetello, Italija.

 6. SARL VOLAILLES MANSLOISES

  Prancūzija

  Įmonė SARL VOLAILLES MANSLOISES, – tai Distributore, veikianti Vištiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia poultry pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Mansle, Prancūzija.

 7. TEI S.R.L.

  Italija

  Įmonė TEI S.R.L., – tai Grossista, veikianti Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vištiniai, Šviežia vištiena ir viščiukai, Vištiniai, bei Šviežia vištiena ir viščiukai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Salo', Italija.

 8. EURO ASIA GROUP TRADING

  Graikija

  Įmonė EURO ASIA GROUP TRADING, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vištiniai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Crete, Graikija.

 1. ALLEVAMENTO SELVAGGINA L'ESTENSE

  Italija

  Įmonė ALLEVAMENTO SELVAGGINA L'ESTENSE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vištiniai, Šviežia vištiena ir viščiukai, Vištiniai, bei Šviežia vištiena ir viščiukai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Carceri, Italija.

 2. GIORGIO FRATELLI

  Italija

  Įmonė GIORGIO FRATELLI, – tai Fornitore servizi, veikianti Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vištiniai, Šviežia vištiena ir viščiukai, Vištiniai, bei Šviežia vištiena ir viščiukai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Scafati, Italija.

 3. QUAIL AND EGGS "ORTYGIA"

  Graikija

  Įmonė QUAIL AND EGGS "ORTYGIA", – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vištiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia quail, bei small eggs pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi thessaloniki, Graikija.

 4. FRESCHINI SIMONA

  Italija

  Įmonė FRESCHINI SIMONA, veikianti Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vištiniai, Kiaušinių tryniai, džiovinti ir skysti, Vištiniai, bei Kiaušinių tryniai, džiovinti ir skysti pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Perugia, Italija.

 5. ALIMENTARE AVICOLA BERGAMASCA

  Italija

  Įmonė ALIMENTARE AVICOLA BERGAMASCA, – tai Grossista, veikianti Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vištiniai, Šviežia vištiena ir viščiukai, Vištiniai, bei Šviežia vištiena ir viščiukai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Credaro, Italija.

 6. CARNI BIANCHE DELLA SARDEGNA

  Italija

  Įmonė CARNI BIANCHE DELLA SARDEGNA, veikianti Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vištiniai, Šviežia vištiena ir viščiukai, Vištiniai, bei Šviežia vištiena ir viščiukai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Terralba, Italija.

 7. AZZALI ATTILIO DI AZZALI MARCO

  Italija

  Įmonė AZZALI ATTILIO DI AZZALI MARCO, – tai Grossista, veikianti Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vištiniai, Šviežia vištiena ir viščiukai, Vištiniai, bei Šviežia vištiena ir viščiukai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Rivarolo Mantovano, Italija.

 8. CAMILLO INGRASSI & C. S.A.S.

  Italija

  Įmonė CAMILLO INGRASSI & C. S.A.S., – tai Grossista, veikianti Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kiaušiniai, Vištiniai, Kiaušiniai, bei Vištiniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Albignasego, Italija.

 9. MORESSI CARNI S.R.L.

  Italija

  Įmonė MORESSI CARNI S.R.L., veikianti Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vištiniai, Šviežia vištiena ir viščiukai, Vištiniai, bei Šviežia vištiena ir viščiukai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Macerata, Italija.

 10. DEPOSITO SEZIONAMENTO PRODOTTI AVICOLI

  Italija

  Įmonė DEPOSITO SEZIONAMENTO PRODOTTI AVICOLI, – tai Grossista, veikianti Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vištiniai, Šviežia vištiena ir viščiukai, Vištiniai, bei Šviežia vištiena ir viščiukai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Casalnuovo Di Napoli, Italija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai