• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • viešbučių- barų- kavinių ir restoranų mašinos ir įrengimai

Rezultatai

Viešbučių- barų- kavinių ir restoranų mašinos ir įrengimai - Importas–eksportas

 1. FAC FABBRICA AFFETTATRICI

  Italija

  Slicer model S220/AF, made in an anodized aluminium alloy makes for fast cleaning and absolute hygiene. The cutting thickness regulator ranges from 0 to 15 mm and is very precise allowing decimal adjustments. The sharpener is easy to assemble, which thus simplifies the user's work and guarantees perfect cutting and product efficiency over time.

 2. BETEC GMBH

  Vokietija

  Įmonė BETEC GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Viešbučių, barų, kavinių ir restoranų mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Dortmund, Vokietija.

 3. PROFI-TABEL RESULTANTS GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Įmonė PROFI-TABEL RESULTANTS GMBH & CO. KG, – tai Fornitore servizi, veikianti Viešbučių, barų, kavinių ir restoranų mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Stuttgart, Vokietija.

 4. WOLF GMBH

  Vokietija

  Įmonė WOLF GMBH, – tai Grossista, veikianti Viešbučių, barų, kavinių ir restoranų mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Sulzbach, Vokietija.

 5. SYNERGIES AGENCEMENT REFRIGERATION CUISSON

  Prancūzija

  Įmonė SYNERGIES AGENCEMENT REFRIGERATION CUISSON, – tai Grossista, veikianti Maisto gamybos cechų mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia kepykla - Mašinos ir įranga, Viešbučių, barų, kavinių ir restoranų mašinos ir įrengimai, Parduotuvių įranga, Patalpų valymo sistemos ir procesas, kepykla - Mašinos ir įranga, Viešbučių, barų, kavinių ir restoranų mašinos ir įrengimai, Parduotuvių įranga, bei Patalpų valymo sistemos ir procesas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Paris, Prancūzija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. RIEBER GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Įmonė RIEBER GMBH & CO. KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Viešbučių, barų, kavinių ir restoranų mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Reutlingen, Vokietija.

 2. ELEKTRO STRODTHOFF GMBH

  Vokietija

  Įmonė ELEKTRO STRODTHOFF GMBH, – tai Grossista, veikianti Viešbučių, barų, kavinių ir restoranų mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Dresden, Vokietija.

 3. EUROTEC RIGA INTERNATIONAL

  Italija

  Įmonė EUROTEC RIGA INTERNATIONAL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Viešbučių, barų, kavinių ir restoranų mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pramoninės krosnys, professional kitchens, induction plates, items for bars, restaurants, hotels, Pramoninės krosnys, pizza ovens, refrigeration equipment, Dough mixers, bei professional barbecues pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lana, Italija.

 4. A.Z HORECA EQUIPEMENTS

  Belgija

  Įmonė A.Z HORECA EQUIPEMENTS, – tai Distributore, veikianti Viešbučių, barų, kavinių ir restoranų mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Maisto gamybos cechų mašinos ir įrengimai, Kavos virimo aparatai, profesionalūs, Maisto gamybos cechų mašinos ir įrengimai, bei Kavos virimo aparatai, profesionalūs pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lodelinsart (charleroi), Belgija.

 5. BLECHKISTEN & MEE(H)R GMBH

  Vokietija

  Įmonė BLECHKISTEN & MEE(H)R GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Viešbučių, barų, kavinių ir restoranų mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Service robots, Serving and reception robots, Serving and reception robots with advertising screen, Collection robots, Robot applications, bei Process optimisation pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Grömitz, Vokietija.

 1. COCINAHORECA.COM

  Ispanija

 2. ORVED SPA

  Italija

 1. LEANKO MMCALL GREECE

  Graikija

 2. JRODRIGUES

  Portugalija

 3. TUTTOGHIACCIO

  Italija

 4. EVEREST S.R.L.

  Italija

 5. SERVIWET

  Danija

 6. MATORECA

  Belgija

 7. CLERINOX

  Belgija

 8. AK MULLER FRANCE

  Prancūzija

 1. KARACASAN

  Turkija

 2. LOGICASH

  Belgija

 3. MAXIMA KITCHEN EQUIPMENT

  Nyderlandai

 4. ARTINOX SPA

  Italija

 5. PRA INDUSTRIEFUSSBODEN GMBH

  Vokietija

 6. INOXAIR

  Graikija

 7. SOMEPRODUCTS

  Belgija

 8. AIRMAID - INTERZON GMBH

  Vokietija

 9. ELEMENTURA GMBH

  Vokietija

 10. WEISSER GMBH & CO KG

  Vokietija

Filtrai

Rezultatai

Viešbučių- barų- kavinių ir restoranų mašinos ir įrengimai - Importas–eksportas

Rezultatų skaičius

5 143 Įmonės