• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • vielos ir kabeliai iš spalvotųjų metalų

Rezultatai

Vielos ir kabeliai iš spalvotųjų metalų - Importas–eksportas

 1. DFG DRAHTWARENFABRIK GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Manufacture of technical assemblies from metal, in particular from wire and sheet metal. Processing of 0.5 to 14 mm dia. wire, including small batches of steel, spring steel and stainless steel. Since 1830, wire goods have been demonstrably produced in the Volcanic Eifel region of Germany. In this almost 200-year-old tradition, our experienced employees have been producing baskets and grids made of wire and sheet metal with the aid of modern machines at our Hillesheim site since 1997. Development, manufacturing and distribution of wire and metal goods for industrial, commercial kitchen and laboratory applications as well as for medical technology and the pharmaceutical industry, particularly wire baskets, grilles and racks.

 2. ALLOY WIRE INTERNATIONAL LIIMITED

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė ALLOY WIRE INTERNATIONAL LIIMITED, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vielos ir kabeliai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vielos tempimas iš spalvotųjų metalų, alloy wire drawn rods, bei Vielos tempimas iš spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Brierley Hill, Jungtinė Karalystė.

 3. EXPERT-CABLE, LLC

  Krievija

  Įmonė EXPERT-CABLE, LLC, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kabeliai ir tinklai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vielos ir kabeliai iš spalvotųjų metalų, Vielos ir kabeliai, plieniniai, Vario viela ir kabeliai, Aliuminio viela ir kabeliai, Vielos ir kabeliai iš spalvotųjų metalų, Vielos ir kabeliai, plieniniai, Vario viela ir kabeliai, bei Aliuminio viela ir kabeliai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Oryol District, Krievija.

 4. WÜRTTEMBERGISCHE ALLPLASTIK GMBH

  Vokietija

  Įmonė WÜRTTEMBERGISCHE ALLPLASTIK GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vielos ir kabeliai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia closures, plastic plugs, Quick closing mechanisms, bei strings pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Herrenberg, Vokietija.

 5. TIEMANN SCHUTZ-SYSTEME GMBH

  Vokietija

  Įmonė TIEMANN SCHUTZ-SYSTEME GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vielos ir kabeliai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vielos ir kabeliai iš spalvotųjų metalų, Pramoninių pastatų statyba, Lengvosios metalo konstrukcijos, Grotelės, kretilai ir vielos tinklai, Vielos ir kabeliai iš spalvotųjų metalų, Pramoninių pastatų statyba, Lengvosios metalo konstrukcijos, bei Grotelės, kretilai ir vielos tinklai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bünde, Vokietija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. BIRIKIM KABLO

  Turkija

  Įmonė BIRIKIM KABLO, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vielos ir kabeliai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Istanbul, Turkija.

 2. RESSORTS MASSELIN

  Prancūzija

  Įmonė RESSORTS MASSELIN, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Spyruoklės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vielos ir kabeliai iš juodųjų metalų, Vielos ir kabeliai iš spalvotųjų metalų, Vielos ir kabeliai iš juodųjų metalų, bei Vielos ir kabeliai iš spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Petit Quevilly Cédex, Prancūzija.

 3. JINGDA GROUP

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė JINGDA GROUP, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vielos ir kabeliai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi London, Jungtinė Karalystė.

 4. ARMACENTRE

  Prancūzija

  Įmonė ARMACENTRE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vielos ir kabeliai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vielos ir kabeliai iš spalvotųjų metalų, Vielos ir kabeliai iš spalvotųjų metalų, metal reinforcements for the building trade, bei beams pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Colombe, Prancūzija.

 5. BEKON KABEL GMBH

  Vokietija

  Įmonė BEKON KABEL GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vielos ir kabeliai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vario viela ir kabeliai, Vario viela ir kabeliai, bei electrical cables and wires pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Nuthe-Urstromtal, Vokietija.

 1. DROME ARMATURES BETON

  Prancūzija

  Įmonė DROME ARMATURES BETON, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vielos ir kabeliai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vielos ir kabeliai iš spalvotųjų metalų, Vielos ir kabeliai iš spalvotųjų metalų, concrete reinforcements, metal reinforcements for the building trade, bei steel bending pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Eurre, Prancūzija.

 2. EKTRO

  Prancūzija

  Įmonė EKTRO, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vielos ir kabeliai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vielos ir kabeliai iš spalvotųjų metalų, Vielos ir kabeliai iš spalvotųjų metalų, bei crimping pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Monistrol-Sur-Loire, Prancūzija.

 1. SYNFLEX

  Prancūzija

  Įmonė SYNFLEX, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vielos ir kabeliai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia dielectric adhesive tapes pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Corbeil Essonnes, Prancūzija.

 2. 2M KABLO

  Turkija

  Įmonė 2M KABLO, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vielos ir kabeliai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Elektros kabeliai, Copper Cables, Elektros kabeliai, armoured cables, bei coaxial cables pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Silivri, Turkija.

 3. PROMETAL

  Prancūzija

  Įmonė PROMETAL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vielos ir kabeliai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vielos ir kabeliai iš spalvotųjų metalų, Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis, Vielos ir kabeliai iš spalvotųjų metalų, bracing for building, Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis, bei reinforced concrete pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Heimsbrunn, Prancūzija.

 4. OTTO BERGFELD H.-H. SOHN GMBH & CO KG

  Vokietija

  Įmonė OTTO BERGFELD H.-H. SOHN GMBH & CO KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Dvisluoksnės sienos - izoliacinės medžiagos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vielos ir kabeliai iš juodųjų metalų, Vielos ir kabeliai iš spalvotųjų metalų, Grotelės, kretilai ir vielos tinklai, Ugniai atsparios medžiagos ir gaminiai, Vielos ir kabeliai iš juodųjų metalų, Vielos ir kabeliai iš spalvotųjų metalų, Grotelės, kretilai ir vielos tinklai, bei Ugniai atsparios medžiagos ir gaminiai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Altena, Vokietija.

 5. FILS ET CABLE DE LORRAINE

  Prancūzija

  Įmonė FILS ET CABLE DE LORRAINE, – tai Grossista, veikianti Vielos ir kabeliai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vielos ir kabeliai, plieniniai, Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis, stainless steel cables, Vielos ir kabeliai, plieniniai, bei Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Schoeneck, Prancūzija.

 6. INCOFIL TECH S.R.L.

  Italija

  Įmonė INCOFIL TECH S.R.L., – tai Grossista, veikianti Vielos ir kabeliai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vielos ir kabeliai iš spalvotųjų metalų, Vielos ir kabeliai iš spalvotųjų metalų, bei Stainless steel cables and accessories pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Pergine Valsugana, Italija.

 7. AQUITAINE RESSORT

  Prancūzija

  Įmonė AQUITAINE RESSORT, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vielos ir kabeliai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Grandinės, Spyruoklės, Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis, Grandinės, Spyruoklės, bei Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Beychac-Et-Caillau, Prancūzija.

 8. LLC "TEHPROVOD"

  Ukraina

  Įmonė LLC "TEHPROVOD", – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vielos ir kabeliai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia aluminium wire, bei drawn copper products pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Zaporizhzhia, Ukraina.

 1. LEWIS WIRE LIMITED

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė LEWIS WIRE LIMITED, – tai Grossista, veikianti Vielos ir kabeliai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Stainless steel wires pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sheffield, Jungtinė Karalystė.

 2. ELECTRO SHUNT INDUSTRIE

  Prancūzija

  Įmonė ELECTRO SHUNT INDUSTRIE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vielos ir kabeliai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vielos ir kabeliai iš juodųjų metalų, bei Vielos ir kabeliai iš juodųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bazeilles, Prancūzija.

 3. SEILEREI REHM

  Vokietija

  Įmonė SEILEREI REHM, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Geležies ir mineralinės rūdos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vielos ir kabeliai iš juodųjų metalų, Kabeliai - reikmenys, Vielos ir kabeliai iš spalvotųjų metalų, Kėlimo įrengimai ir reikmenys, Vielos ir kabeliai iš juodųjų metalų, Kabeliai - reikmenys, Vielos ir kabeliai iš spalvotųjų metalų, bei Kėlimo įrengimai ir reikmenys pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Kirchberg, Vokietija.

 4. KRENZ GMBH

  Vokietija

  Įmonė KRENZ GMBH, – tai Grossista, veikianti Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Daigynai ir miškininkystė, Vielos ir kabeliai iš juodųjų metalų, Vielos ir kabeliai iš spalvotųjų metalų, Buitiniai reikmenys, metaliniai, Daigynai ir miškininkystė, Vielos ir kabeliai iš juodųjų metalų, Vielos ir kabeliai iš spalvotųjų metalų, bei Buitiniai reikmenys, metaliniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Münster, Vokietija.

 5. KÜPER GMBH & CO KG

  Vokietija

  Įmonė KÜPER GMBH & CO KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vielos ir kabeliai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vielos ir kabeliai iš spalvotųjų metalų, Perforuota skarda iš juodųjų metalų, Statybinės mašinos, Prekių apdorojimo sistemos, konvejerinės, Vielos ir kabeliai iš spalvotųjų metalų, Perforuota skarda iš juodųjų metalų, Statybinės mašinos, bei Prekių apdorojimo sistemos, konvejerinės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bochum, Vokietija.

 6. FRIEDRICH W. BLOCH GMBH

  Austrija

  Įmonė FRIEDRICH W. BLOCH GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vielos ir kabeliai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Prekių apdorojimo sistemos, konvejerinės, Metalų apdorojimo staklės, Filtravimo įrengimai ir reikmenys, Filtrai, skysčiams, Prekių apdorojimo sistemos, konvejerinės, Metalų apdorojimo staklės, Filtravimo įrengimai ir reikmenys, bei Filtrai, skysčiams pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Wien, Austrija.

 7. DS AG CONMA

  Šveicarija

  Įmonė DS AG CONMA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vielos ir kabeliai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vielos ir kabeliai iš spalvotųjų metalų, Apsauga nuo saulės, vidinė ir išorinė, Langai, Langinės, Vielos ir kabeliai iš spalvotųjų metalų, Apsauga nuo saulės, vidinė ir išorinė, Langai, bei Langinės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Kriessern, Šveicarija.

 8. 3KOMMA8 SPORTKULT-SERVICES ACHIM SEITER

  Vokietija

  Įmonė 3KOMMA8 SPORTKULT-SERVICES ACHIM SEITER, – tai Distributore, veikianti Vielos ir kabeliai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vielos ir kabeliai iš spalvotųjų metalų, Kanceliarinės prekės, Reikmenys biurui, Reklaminės smulkmenos, Vielos ir kabeliai iš spalvotųjų metalų, Kanceliarinės prekės, Reikmenys biurui, bei Reklaminės smulkmenos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Murr, Vokietija.

 9. WILLY WEBER

  Vokietija

  Įmonė WILLY WEBER, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vielos ir kabeliai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vielos ir kabeliai iš spalvotųjų metalų, Spyruoklės, Grotelės, kretilai ir vielos tinklai, Kretilai, metaliniai, Vielos ir kabeliai iš spalvotųjų metalų, Spyruoklės, Grotelės, kretilai ir vielos tinklai, bei Kretilai, metaliniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Konstanz, Vokietija.

 10. BRACK

  Vokietija

  Įmonė BRACK, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plienas ir metalai - paviršiaus apdorojimas ir padengimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vielos ir kabeliai iš juodųjų metalų, Vielos ir kabeliai iš spalvotųjų metalų, Spyruoklės, Grotelės, kretilai ir vielos tinklai, Vielos ir kabeliai iš juodųjų metalų, Vielos ir kabeliai iš spalvotųjų metalų, Spyruoklės, bei Grotelės, kretilai ir vielos tinklai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Freiberg, Vokietija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai
Filtrai

Rezultatai

Vielos ir kabeliai iš spalvotųjų metalų - Importas–eksportas

Rezultatų skaičius

678 Įmonės