• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • vielos tempimas iš spalvotųjų metalų

Rezultatai

Vielos tempimas iš spalvotųjų metalų - Importas–eksportas

 1. TRAFILERIE CARLO GNUTTI - S.P.A.

  Italija

  Verified by europages badge

  Įmonė TRAFILERIE CARLO GNUTTI - S.P.A., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Valcuoti gaminiai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žalvaris, Vielos tempimas iš spalvotųjų metalų, Profiliai iš spalvotųjų metalų, Profiliai ir strypai iš spalvotųjų metalų, Žalvaris, Vielos tempimas iš spalvotųjų metalų, Profiliai iš spalvotųjų metalų, bei Profiliai ir strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Chiari, Italija.

 2. ALLOY WIRE INTERNATIONAL LIIMITED

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė ALLOY WIRE INTERNATIONAL LIIMITED, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vielos ir kabeliai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vielos tempimas iš spalvotųjų metalų, alloy wire drawn rods, bei Vielos tempimas iš spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Brierley Hill, Jungtinė Karalystė.

 3. CENTRAL WIRE INDUSTRIES UK LTD

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė CENTRAL WIRE INDUSTRIES UK LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Nerūdijantis plienas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vielos tempimas iš spalvotųjų metalų, nickel alloys, Vielos tempimas iš spalvotųjų metalų, bei stainless steel wire pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Rotherham, Jungtinė Karalystė.

 4. DRUTECH REJS PIECE C.O.

  Lenkija

  Įmonė DRUTECH REJS PIECE C.O., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vielos tempimas iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Rypin, Lenkija.

 5. LUOYANG GEFEI CO., LTD

  Kinija

  Įmonė LUOYANG GEFEI CO., LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vielos tempimas iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Luoyang, Kinija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. GERVOIS SA

  Prancūzija

  Įmonė GERVOIS SA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vielos tempimas iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Abbeville, Prancūzija.

 2. TRAFILERIE DELL'ADDA SRL

  Italija

  Įmonė TRAFILERIE DELL'ADDA SRL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vielos tempimas iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia copper plates pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Verdellino, Italija.

 3. BAOJI SHENGCHAO NON-FERROUS METAL MATERIALS CO.,LTD

  Kinija

  Įmonė BAOJI SHENGCHAO NON-FERROUS METAL MATERIALS CO.,LTD, – tai Grossista, veikianti Vielos tempimas iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Baoji, Kinija.

 4. JINAN WOERDE SOLDER CO.,LTD

  Kinija

  Įmonė JINAN WOERDE SOLDER CO.,LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vielos tempimas iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia mig welding pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Zhangqiu, Kinija.

 5. T.F.E. S.R.L.

  Italija

  Įmonė T.F.E. S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vielos tempimas iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Gussago, Italija.

 1. WEIHAI MULTICRYSTAL TUNGSTEN & MOLYBDENUM TECHNOLOGIES CO.,LTD

  Kinija

  Įmonė WEIHAI MULTICRYSTAL TUNGSTEN & MOLYBDENUM TECHNOLOGIES CO.,LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vielos tempimas iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Weihai, Kinija.

 2. BAOJI UNIQUE TITANIUM INDUSTRY CO., LTD.

  Kinija

  Įmonė BAOJI UNIQUE TITANIUM INDUSTRY CO., LTD., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vielos tempimas iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Baoji, Kinija.

 1. NARDIN & C. S.N.C.

  Italija

  Įmonė NARDIN & C. S.N.C., veikianti Vielos tempimas iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Nova Milanese, Italija.

 2. LAPP BENELUX B.V.

  Nyderlandai

  Įmonė LAPP BENELUX B.V., – tai Grossista, veikianti Vielos tempimas iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Aliuminio viela ir kabeliai, Vielos ir kabeliai iš spalvotųjų metalų, Aliuminio viela ir kabeliai, bei Vielos ir kabeliai iš spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Waalre, Nyderlandai.

 3. TRAFILERIE MONZESI S.N.C. DI OGGIONNI GIUSEPPE E FRATELLI

  Italija

  Įmonė TRAFILERIE MONZESI S.N.C. DI OGGIONNI GIUSEPPE E FRATELLI, veikianti Vielos tempimas iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Varis ir vario lydiniai, unit extruders, bei Varis ir vario lydiniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ornago, Italija.

 4. ANPING XINXING NICKEL WIRE MESH FACTORY

  Kinija

  Įmonė ANPING XINXING NICKEL WIRE MESH FACTORY, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vielos tempimas iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Hengshui, Kinija.

 5. M.E.A.M. ECOLOGY SRL

  Italija

  Įmonė M.E.A.M. ECOLOGY SRL, – tai Venditore, veikianti Vielos tempimas iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Fondi, Italija.

 6. QINGDAO YIYANG RIGGING HARDWARE CO.,LTD

  Kinija

  Įmonė QINGDAO YIYANG RIGGING HARDWARE CO.,LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vielos tempimas iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Qingdao, Kinija.

 7. BIANCHI METALLI S.P.A.

  Italija

  Įmonė BIANCHI METALLI S.P.A., – tai Grossista, veikianti Vielos tempimas iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Varis ir vario lydiniai, brass, bei Varis ir vario lydiniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Brignano Gera D'adda, Italija.

 8. BEIJING ZHONGBEI TITANIUM CO.,LTD.

  Kinija

  Įmonė BEIJING ZHONGBEI TITANIUM CO.,LTD., veikianti Vielos tempimas iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia titanium and alloys pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Beijing, Kinija.

 1. MIG WELD

  Prancūzija

  Įmonė MIG WELD, veikianti Vielos ir kabeliai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vielos tempimas iš spalvotųjų metalų, bei Vielos tempimas iš spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Longvic, Prancūzija.

 2. YUNYANG ELECTRIC CO.,LTD.

  Kinija

  Įmonė YUNYANG ELECTRIC CO.,LTD., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vielos tempimas iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Hohhot, Inner Mongolia, Kinija.

 3. LLC TECHNOLIA

  Ukraina

  Įmonė LLC TECHNOLIA, – tai Grossista, veikianti Vielos tempimas iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Dnepr, Ukraina.

 4. FAST OPTICOM AG

  Šveicarija

  Įmonė FAST OPTICOM AG, veikianti Vielos ir kabeliai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vielos tempimas iš spalvotųjų metalų, bei Vielos tempimas iš spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Freienbach, Šveicarija.

 5. POLYFLEX S.R.L.

  Italija

  Įmonė POLYFLEX S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vielos tempimas iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia aluminium wire pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Calimera, Italija.

 6. B. JÜRGENHAKE GESELLSCHAFT F. KABELKONF. U. METALLVERARB.MBH

  Vokietija

  Įmonė B. JÜRGENHAKE GESELLSCHAFT F. KABELKONF. U. METALLVERARB.MBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vielos ir kabeliai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vielos tempimas iš spalvotųjų metalų, bei Vielos tempimas iš spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lippstadt, Vokietija.

 7. GSG MASCHINEN UND ZUBEHÖR FÜR DIE DRAHT- UND KALTWALZINDUSTRIE GMNH

  Vokietija

  Įmonė GSG MASCHINEN UND ZUBEHÖR FÜR DIE DRAHT- UND KALTWALZINDUSTRIE GMNH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vielos tempimas iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vielos tempimas iš juodųjų metalų, bei Vielos tempimas iš juodųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Schwerte, Vokietija.

 8. HEBEI WENTAI METAL MESH CO.,LTD

  Kinija

  Įmonė HEBEI WENTAI METAL MESH CO.,LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vielos tempimas iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Shijiazhuang, Kinija.

 9. VOESTALPINE DRAHT FINSTERWALDE GMBH

  Vokietija

  Įmonė VOESTALPINE DRAHT FINSTERWALDE GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plienas ir metalai - formavimas ir štampavimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vielos tempimas iš spalvotųjų metalų, Plienas ir metalai - paviršiaus apdorojimas ir padengimas, Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis, Vielos tempimas iš spalvotųjų metalų, Plienas ir metalai - paviršiaus apdorojimas ir padengimas, bei Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Finsterwalde, Vokietija.

 10. CONTACTOARE S. A.

  Rumunija

  Įmonė CONTACTOARE S. A., veikianti Vielos ir kabeliai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vielos tempimas iš spalvotųjų metalų, bei Vielos tempimas iš spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Buzau, Rumunija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai