• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • vielos traukimo ir strypų gamybos mašinos

Rezultatai

Vielos traukimo ir strypų gamybos mašinos - Importas–eksportas

 1. JANKOWSKI GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė JANKOWSKI GMBH & CO. KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vielos traukimo ir strypų gamybos mašinos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Horhausen, Vokietija.

 2. LEPPERT FEDERTECHNIK GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė LEPPERT FEDERTECHNIK GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vielos traukimo ir strypų gamybos mašinos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Remshalden, Vokietija.

 3. TECNOLOGIA DEL CABLE Y ALUMINIO S. L. (TECALSA)

  Ispanija

  Įmonė TECNOLOGIA DEL CABLE Y ALUMINIO S. L. (TECALSA), – tai Multi-Category, veikianti Vielos traukimo ir strypų gamybos mašinos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia wire drawing machine, Cabling machines, extruders, bei Coiler pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Abrera-Barcelona, Ispanija.

 4. TECNO IMPIANTI SRL

  Italija

  Įmonė TECNO IMPIANTI SRL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vielos traukimo ir strypų gamybos mašinos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia winding machines pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Valgreghentino, Italija.

 5. ÁP-TECHNOLOGY KFT

  Vengrija

  Įmonė ÁP-TECHNOLOGY KFT, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Valcuotoji viela iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vielos traukimo ir strypų gamybos mašinos, Metalurgijos ir juodųjų metalų pramonė - mašinos ir įrengimai, Metalų pramonės mašinos ir įrengimai, Metalų apdorojimo staklės, Vielos traukimo ir strypų gamybos mašinos, Metalurgijos ir juodųjų metalų pramonė - mašinos ir įrengimai, Metalų pramonės mašinos ir įrengimai, bei Metalų apdorojimo staklės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Nyíregyháza, Vengrija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. DMH DICHTUNGS- UND MASCHINENHANDEL GMBH

  Austrija

  Įmonė DMH DICHTUNGS- UND MASCHINENHANDEL GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Metalų apdorojimo staklės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vielos traukimo ir strypų gamybos mašinos, Tarpinės, Vielos traukimo ir strypų gamybos mašinos, CNC turned parts, c.n.c milling, bei Tarpinės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Timmersdorf, Austrija.

 2. WITECH, WIRE TECHNOLOGIES

  Ispanija

  Įmonė WITECH, WIRE TECHNOLOGIES, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vielos traukimo ir strypų gamybos mašinos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Galvanized Wire pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Barcelona, Ispanija.

 3. TREFILERIA ALISEDA SL

  Ispanija

  Įmonė TREFILERIA ALISEDA SL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Fasadų danga metalinė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vielos traukimo ir strypų gamybos mašinos, wiring, Vielos traukimo ir strypų gamybos mašinos, ferrous metal barbed wire, bei Metal fences pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Aliseda-Cáceres, Ispanija.

 4. WIRECON MACHINERY GMBH

  Vokietija

  Įmonė WIRECON MACHINERY GMBH, – tai Grossista, veikianti Vielos traukimo ir strypų gamybos mašinos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia wire drawing machine, bei Machine wires pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bad Bentheim, Vokietija.

 5. WEPARTO GMBH

  Šveicarija

  Įmonė WEPARTO GMBH, – tai Venditore, veikianti Vielos traukimo ir strypų gamybos mašinos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Zug, Šveicarija.

 1. MAFIL

  Prancūzija

  Įmonė MAFIL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vielos traukimo ir strypų gamybos mašinos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia machine-tools, operator machines, machine tools, bei machine tool repairs pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi La Madeleine, Prancūzija.

 2. ZT- ITALY SRL

  Italija

  Įmonė ZT- ITALY SRL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vielos traukimo ir strypų gamybos mašinos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia coiling machines for wires, metal wire drawing equipment and machinery maintenance, metallic wire drawing systems and machines supplies., bei systems and machines for drawing metal wire pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Schio, Italija.

 1. ARNO FUCHS GMBH

  Vokietija

  Įmonė ARNO FUCHS GMBH, – tai Grossista, veikianti Metalų pramonės mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vielos traukimo ir strypų gamybos mašinos, Ritės ir būgnai kabeliams, Wire strippers, Crimping machines, automatic, Vielos traukimo ir strypų gamybos mašinos, bei Ritės ir būgnai kabeliams pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Esslingen, Vokietija.

 2. KOCABEY MACHINERY

  Turkija

  Įmonė KOCABEY MACHINERY, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vielos traukimo ir strypų gamybos mašinos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia metallic wire drawing systems and machines supplies., bei winding wires pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Adana, Turkija.

 3. PROMILLS SRL

  Italija

  Įmonė PROMILLS SRL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vielos traukimo ir strypų gamybos mašinos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Udine, Italija.

 4. WPF GMBH

  Vokietija

  Įmonė WPF GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Spyruoklės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Metalų apdorojimo staklės, Vielos traukimo ir strypų gamybos mašinos, Metalų štampavimo ir pjovimo staklės, Metalų apdorojimo staklės, Metalų apdorojimo staklės, Vielos traukimo ir strypų gamybos mašinos, Metalų štampavimo ir pjovimo staklės, bei Metalų apdorojimo staklės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Egloffstein, Vokietija.

 5. WITECHS

  Nyderlandai

  Įmonė WITECHS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vielos traukimo ir strypų gamybos mašinos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia systems and machines for metal surface treating and finishing, bei metal brushing pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Hengelo, Nyderlandai.

 6. KODHELI MAKINA

  Turkija

  Įmonė KODHELI MAKINA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vielos traukimo ir strypų gamybos mašinos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia barbed wire, bei metal nails pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi 42050, Turkija.

 7. JOUHSEN-BÜNDGENS MASCHINENBAU GMBH

  Vokietija

  Įmonė JOUHSEN-BÜNDGENS MASCHINENBAU GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vielos traukimo ir strypų gamybos mašinos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Stolberg, Vokietija.

 8. FRASAN WIRE DRAWING DIES

  Ispanija

  Įmonė FRASAN WIRE DRAWING DIES, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vielos traukimo ir strypų gamybos mašinos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Miranda De Ebro, Ispanija.

 1. MOS ENGINEERING AG

  Šveicarija

  Įmonė MOS ENGINEERING AG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Metalų apdorojimo staklės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vielos traukimo ir strypų gamybos mašinos, Metalų štampavimo ir pjovimo staklės, Metalų apdorojimo staklių dalys ir reikmenys, Vielos traukimo ir strypų gamybos mašinos, Metalų štampavimo ir pjovimo staklės, bei Metalų apdorojimo staklių dalys ir reikmenys pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Mellingen, Šveicarija.

 2. USTUN MACHINERY

  Turkija

  Įmonė USTUN MACHINERY, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vielos traukimo ir strypų gamybos mašinos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Silivri / Istanbul, Turkija.

 3. HKS LUBRICANTS GMBH

  Vokietija

  Įmonė HKS LUBRICANTS GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Metalų apdorojimo staklės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vielos traukimo ir strypų gamybos mašinos, Chemija (neorganinė) - žaliavos ir dariniai, Chemija, organinė - žaliavos ir produktai, Tepalai, pramoniniai, Vielos traukimo ir strypų gamybos mašinos, Chemija (neorganinė) - žaliavos ir dariniai, Chemija, organinė - žaliavos ir produktai, bei Tepalai, pramoniniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Eislingen, Vokietija.

 4. CADELECTRONIC DEVELOPMENTPRODUCTION GMBH

  Vokietija

  Įmonė CADELECTRONIC DEVELOPMENTPRODUCTION GMBH, veikianti Elektros gamyba pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Šildymo pramoniniai įrengimai, Elektros įranga, Vielos traukimo ir strypų gamybos mašinos, Elektrinių ir elektronikos dalių gamybos įrengimai, Šildymo pramoniniai įrengimai, Elektros įranga, Vielos traukimo ir strypų gamybos mašinos, bei Elektrinių ir elektronikos dalių gamybos įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Hofstetten, Vokietija.

 5. VOLKER SCHÄUFELE

  Vokietija

  Įmonė VOLKER SCHÄUFELE, – tai Grossista, veikianti Metalų apdorojimo staklės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vielos traukimo ir strypų gamybos mašinos, Metalų štampavimo ir pjovimo staklės, Metalų apdorojimo staklių dalys ir reikmenys, Vielos traukimo ir strypų gamybos mašinos, Metalų štampavimo ir pjovimo staklės, bei Metalų apdorojimo staklių dalys ir reikmenys pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sulzfeld, Vokietija.

 6. PB MASCHINEN GMBH

  Vokietija

  Įmonė PB MASCHINEN GMBH, – tai Distributore, veikianti Metalų pramonės mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Metalų apdorojimo staklės, Vielos traukimo ir strypų gamybos mašinos, Metalų štampavimo ir pjovimo staklės, Metalų apdorojimo staklės, Metalų apdorojimo staklės, Vielos traukimo ir strypų gamybos mašinos, Metalų štampavimo ir pjovimo staklės, bei Metalų apdorojimo staklės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Düren, Vokietija.

 7. E. ON NETZ GMBH

  Vokietija

  Įmonė E. ON NETZ GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Šildymo pramoniniai įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Elektrinių ir elektronikos dalių gamybos įrengimai, Elektros įranga, Elektros gamyba, Vielos traukimo ir strypų gamybos mašinos, Elektrinių ir elektronikos dalių gamybos įrengimai, Elektros įranga, Elektros gamyba, bei Vielos traukimo ir strypų gamybos mašinos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bayreuth, Vokietija.

 8. ARCUS ELEKTROTECHNIK ALOIS SCHIFFMANN GMBH

  Vokietija

  Įmonė ARCUS ELEKTROTECHNIK ALOIS SCHIFFMANN GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Matavimo ir reguliavimo įranga ir prietaisai - elektros ir kita energija pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vielos traukimo ir strypų gamybos mašinos, Turbininių elektrinių įranga ir įrengimai, Elektros gamyba, Vielos traukimo ir strypų gamybos mašinos, Turbininių elektrinių įranga ir įrengimai, bei Elektros gamyba pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi München, Vokietija.

 9. FIB BELGIUM

  Belgija

  Įmonė FIB BELGIUM, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Krosnys, deginimo krosnys ir žaizdrai, pramoniniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vielos traukimo ir strypų gamybos mašinos, Vielos traukimo ir strypų gamybos mašinos, bei wire drawing machine pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Tubize, Belgija.

 10. SAS ENGINEERING AND PLANNING

  Italija

  Įmonė SAS ENGINEERING AND PLANNING, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vielos traukimo ir strypų gamybos mašinos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia cold drawn metal wires pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Suello (lc), Italija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai