• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • vynai - abruzzo ir molise

Rezultatai

Vynai - abruzzo ir molise - Importas–eksportas

 1. CANTINA TRE CASTELLI

  Italija

  Įmonė CANTINA TRE CASTELLI, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vynai - Italija pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vynai - Abruzzo ir Molise, Vynai - Basilicata, Vynai - Abruzzo ir Molise, bei Vynai - Basilicata pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Montaldo Bormida, Italija.

 2. CVA CANICATTI' SOC. COOP.AGRICOLA

  Italija

  Įmonė CVA CANICATTI' SOC. COOP.AGRICOLA, – tai Fornitore servizi, veikianti Vynai - Italija pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vynai - Abruzzo ir Molise, Vynai - Basilicata, Vynai - Abruzzo ir Molise, bei Vynai - Basilicata pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Canicatti', Italija.

 3. NÖSSING MANFRED

  Italija

  Įmonė NÖSSING MANFRED, veikianti Vynai - Italija pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vynai - Abruzzo ir Molise, Vynai - Basilicata, Vynai - Abruzzo ir Molise, bei Vynai - Basilicata pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bressanone, Italija.

 4. CANTINA SOCIALE DEL NEBBIOLO DI VEZZA D'ALBA

  Italija

  Įmonė CANTINA SOCIALE DEL NEBBIOLO DI VEZZA D'ALBA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vynai - Italija pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vynai - Abruzzo ir Molise, Vynai - Basilicata, Vynai - Abruzzo ir Molise, bei Vynai - Basilicata pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Vezza D'alba, Italija.

 5. CANTINA SOCIALE DI DOLIANOVA

  Italija

  Įmonė CANTINA SOCIALE DI DOLIANOVA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vynai - Italija pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vynai - Abruzzo ir Molise, Vynai - Basilicata, Vynai - Abruzzo ir Molise, bei Vynai - Basilicata pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Dolianova, Italija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. ANNECCHINI GIONATA

  Italija

  Įmonė ANNECCHINI GIONATA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vynai - Abruzzo ir Molise pramonės šakoje. Ji taip pat veikia wineries pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi San Vito Chietino, Italija.

 2. CANTINE MEZZACORONA

  Italija

  Įmonė CANTINE MEZZACORONA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vynai - Italija pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vynai - Abruzzo ir Molise, Vynai - Basilicata, Vynai - Abruzzo ir Molise, bei Vynai - Basilicata pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Mezzocorona, Italija.

 3. CANTINA SOCIALE CASTIADAS

  Italija

  Įmonė CANTINA SOCIALE CASTIADAS, veikianti Vynai - Italija pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vynai - Abruzzo ir Molise, Vynai - Basilicata, Vynai - Abruzzo ir Molise, bei Vynai - Basilicata pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Castiadas, Italija.

 4. CANTINA DEI PRODUTTORI NEBBIOLO DI CAREMA SOC COOP ARL

  Italija

  Įmonė CANTINA DEI PRODUTTORI NEBBIOLO DI CAREMA SOC COOP ARL, veikianti Vynai - Italija pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vynai - Abruzzo ir Molise, Vynai - Basilicata, Vynai - Abruzzo ir Molise, bei Vynai - Basilicata pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Carema, Italija.

 5. 14 LUGLIO S.R.L.

  Italija

  Įmonė 14 LUGLIO S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kava ir arbata pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vynai - Italija, Vynai - Abruzzo ir Molise, Vynai - Italija, bei Vynai - Abruzzo ir Molise pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi San Lazzaro Di Savena, Italija.

 1. CANTINA COLLI MORENICI DELL' ALTO MANTOVANO- C.C.M.-ENOMORE

  Italija

  Įmonė CANTINA COLLI MORENICI DELL' ALTO MANTOVANO- C.C.M.-ENOMORE, veikianti Vynai - Italija pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vynai - Abruzzo ir Molise, Vynai - Basilicata, Vynai - Abruzzo ir Molise, bei Vynai - Basilicata pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ponti Sul Mincio, Italija.

 2. CANTINA SAN ZEFFERINO

  Italija

  Įmonė CANTINA SAN ZEFFERINO, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vynai - Italija pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vynai - Abruzzo ir Molise, Vynai - Basilicata, Vynai - Abruzzo ir Molise, bei Vynai - Basilicata pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ortona, Italija.

 1. LE ROMAGNOLE

  Italija

  Įmonė LE ROMAGNOLE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vynai - Italija pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vynai - Abruzzo ir Molise, Vynai - Basilicata, Vynai - Abruzzo ir Molise, bei Vynai - Basilicata pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lugo, Italija.

 2. CANTINE NICOSIA S.R.L.

  Italija

  Įmonė CANTINE NICOSIA S.R.L., – tai Venditore, veikianti Vynai - Italija pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vynai - Abruzzo ir Molise, Vynai - Basilicata, Vynai - Abruzzo ir Molise, bei Vynai - Basilicata pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Trecastagni, Italija.

 3. F.LLI LOMBARDO

  Italija

  Įmonė F.LLI LOMBARDO, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vynai - Italija pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vynai - Abruzzo ir Molise, Vynai - Basilicata, Vynai - Abruzzo ir Molise, bei Vynai - Basilicata pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Marsala, Italija.

 4. CANTINA MONTELLIANA S.R.L.

  Italija

  Įmonė CANTINA MONTELLIANA S.R.L., – tai Grossista, veikianti Vynai - Italija pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vynai - Abruzzo ir Molise, Vynai - Basilicata, Vynai - Abruzzo ir Molise, bei Vynai - Basilicata pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Montebelluna, Italija.

 5. CANTINA SOCIALE DI ISERA SOCIETA' COOPERATIVA AGRICOLA

  Italija

  Įmonė CANTINA SOCIALE DI ISERA SOCIETA' COOPERATIVA AGRICOLA, veikianti Vynai - Italija pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vynai - Abruzzo ir Molise, Vynai - Basilicata, Vynai - Abruzzo ir Molise, bei Vynai - Basilicata pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Isera, Italija.

 6. AZ.AGRICOLA TERZINI

  Italija

  Įmonė AZ.AGRICOLA TERZINI, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vynai - Abruzzo ir Molise pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Tocco Da Casauria, Italija.

 7. TARTUFI MORRA S.R.L.

  Italija

  Įmonė TARTUFI MORRA S.R.L., – tai Grossista, veikianti Vynai - Italija pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Grybai, Vynai - Abruzzo ir Molise, Grybai, bei Vynai - Abruzzo ir Molise pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Alba, Italija.

 8. COOP. AGRICOLA ERMES

  Italija

  Įmonė COOP. AGRICOLA ERMES, – tai Venditore, veikianti Vynai - Italija pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vynai - Abruzzo ir Molise, Vynai - Basilicata, Vynai - Abruzzo ir Molise, bei Vynai - Basilicata pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Gibellina, Italija.

 1. CANTINA CLITERNIA

  Italija

  Įmonė CANTINA CLITERNIA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vynai - Italija pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vynai - Abruzzo ir Molise, Vynai - Basilicata, Vynai - Abruzzo ir Molise, bei Vynai - Basilicata pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Campomarino, Italija.

 2. CANTINA SOCIALE MASONE - CAMPOGALLIANO

  Italija

  Įmonė CANTINA SOCIALE MASONE - CAMPOGALLIANO, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vynai - Italija pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vynai - Abruzzo ir Molise, Vynai - Basilicata, Vynai - Abruzzo ir Molise, bei Vynai - Basilicata pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Reggio Nell'emilia, Italija.

 3. CANTINA SOCIALE DI VITTORIO VENETO

  Italija

  Įmonė CANTINA SOCIALE DI VITTORIO VENETO, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vynai - Italija pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vynai - Abruzzo ir Molise, Vynai - Basilicata, Vynai - Abruzzo ir Molise, bei Vynai - Basilicata pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Vittorio Veneto, Italija.

 4. ENOPIAVE S.R.L.

  Italija

  Įmonė ENOPIAVE S.R.L., veikianti Gėrimų pramonės mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vynai - Italija, Vynai - Abruzzo ir Molise, Vynai - Italija, bei Vynai - Abruzzo ir Molise pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Vazzola, Italija.

 5. CANTINA DI BIASE F.LLI E C. S.AGRIC.S.

  Italija

  Įmonė CANTINA DI BIASE F.LLI E C. S.AGRIC.S., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vynai - Italija pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vynai - Abruzzo ir Molise, Vynai - Basilicata, Vynai - Abruzzo ir Molise, bei Vynai - Basilicata pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Citta' Sant'angelo, Italija.

 6. CANTINA SOCIALE CELLINESE

  Italija

  Įmonė CANTINA SOCIALE CELLINESE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vynai - Italija pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vynai - Abruzzo ir Molise, Vynai - Basilicata, Vynai - Abruzzo ir Molise, bei Vynai - Basilicata pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Cellino S. Marco, Italija.

 7. SUN LAND S.R.L.

  Italija

  Įmonė SUN LAND S.R.L., – tai Grossista, veikianti Vynai - Italija pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vynai - Abruzzo ir Molise, Vynai - Basilicata, Vynai - Abruzzo ir Molise, bei Vynai - Basilicata pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Trinitapoli, Italija.

 8. CANTINA SOCIALE DI MOMBERCELLI E PAESI LIMITROFI - CANTINE TERRE ASTESANE

  Italija

  Įmonė CANTINA SOCIALE DI MOMBERCELLI E PAESI LIMITROFI - CANTINE TERRE ASTESANE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vynai - Italija pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vynai - Abruzzo ir Molise, Vynai - Basilicata, Vynai - Abruzzo ir Molise, bei Vynai - Basilicata pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Mombercelli, Italija.

 9. COOPERATIVA PRODUTTORI ERBALUCE DI CALUSO

  Italija

  Įmonė COOPERATIVA PRODUTTORI ERBALUCE DI CALUSO, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vynai - Italija pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vynai - Abruzzo ir Molise, Vynai - Basilicata, Vynai - Abruzzo ir Molise, bei Vynai - Basilicata pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Caluso, Italija.

 10. AZIENDA AGRICOLA LA VINARTE

  Italija

  Įmonė AZIENDA AGRICOLA LA VINARTE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vynai - Abruzzo ir Molise pramonės šakoje. Ji taip pat veikia production of wines, bei abruzzo wine pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Santa Maria Imbaro, Italija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai