• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • vynai - basilicata

Rezultatai

Vynai - basilicata - Importas–eksportas

 1. SUDRISE

  Italija

  Įmonė SUDRISE, – tai Venditore, veikianti Importas - eksportas, žemės ūkio produkcija pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vynai - Basilicata, traditional product, cheeses and dairy products, bei Vynai - Basilicata pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Corleto Perticara, Italija.

 2. CANTINA DEL VULTURE SOC COOP

  Italija

  Įmonė CANTINA DEL VULTURE SOC COOP, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vynai - Basilicata pramonės šakoje. Ji taip pat veikia aglianico, natural sparkling wines, bei Red berry drink pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Rionero In Vulture, Italija.

 3. CANTINA SOCIALE DI ISERA SOCIETA' COOPERATIVA AGRICOLA

  Italija

  Įmonė CANTINA SOCIALE DI ISERA SOCIETA' COOPERATIVA AGRICOLA, veikianti Vynai - Italija pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vynai - Abruzzo ir Molise, Vynai - Basilicata, Vynai - Abruzzo ir Molise, bei Vynai - Basilicata pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Isera, Italija.

 4. CANTINA SAN ZEFFERINO

  Italija

  Įmonė CANTINA SAN ZEFFERINO, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vynai - Italija pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vynai - Abruzzo ir Molise, Vynai - Basilicata, Vynai - Abruzzo ir Molise, bei Vynai - Basilicata pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ortona, Italija.

 5. CANTINA MONTELLIANA S.R.L.

  Italija

  Įmonė CANTINA MONTELLIANA S.R.L., – tai Grossista, veikianti Vynai - Italija pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vynai - Abruzzo ir Molise, Vynai - Basilicata, Vynai - Abruzzo ir Molise, bei Vynai - Basilicata pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Montebelluna, Italija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. CANTINA SOCIALE DI VITTORIO VENETO

  Italija

  Įmonė CANTINA SOCIALE DI VITTORIO VENETO, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vynai - Italija pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vynai - Abruzzo ir Molise, Vynai - Basilicata, Vynai - Abruzzo ir Molise, bei Vynai - Basilicata pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Vittorio Veneto, Italija.

 2. NÖSSING MANFRED

  Italija

  Įmonė NÖSSING MANFRED, veikianti Vynai - Italija pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vynai - Abruzzo ir Molise, Vynai - Basilicata, Vynai - Abruzzo ir Molise, bei Vynai - Basilicata pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bressanone, Italija.

 3. CANTINA SOCIALE DI DOLIANOVA

  Italija

  Įmonė CANTINA SOCIALE DI DOLIANOVA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vynai - Italija pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vynai - Abruzzo ir Molise, Vynai - Basilicata, Vynai - Abruzzo ir Molise, bei Vynai - Basilicata pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Dolianova, Italija.

 4. CANTINA TRE CASTELLI

  Italija

  Įmonė CANTINA TRE CASTELLI, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vynai - Italija pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vynai - Abruzzo ir Molise, Vynai - Basilicata, Vynai - Abruzzo ir Molise, bei Vynai - Basilicata pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Montaldo Bormida, Italija.

 5. CANTINE NICOSIA S.R.L.

  Italija

  Įmonė CANTINE NICOSIA S.R.L., – tai Venditore, veikianti Vynai - Italija pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vynai - Abruzzo ir Molise, Vynai - Basilicata, Vynai - Abruzzo ir Molise, bei Vynai - Basilicata pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Trecastagni, Italija.

 1. COOPERATIVA PRODUTTORI ERBALUCE DI CALUSO

  Italija

  Įmonė COOPERATIVA PRODUTTORI ERBALUCE DI CALUSO, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vynai - Italija pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vynai - Abruzzo ir Molise, Vynai - Basilicata, Vynai - Abruzzo ir Molise, bei Vynai - Basilicata pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Caluso, Italija.

 2. CVA CANICATTI' SOC. COOP.AGRICOLA

  Italija

  Įmonė CVA CANICATTI' SOC. COOP.AGRICOLA, – tai Fornitore servizi, veikianti Vynai - Italija pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vynai - Abruzzo ir Molise, Vynai - Basilicata, Vynai - Abruzzo ir Molise, bei Vynai - Basilicata pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Canicatti', Italija.

 1. COOP. AGRICOLA ERMES

  Italija

  Įmonė COOP. AGRICOLA ERMES, – tai Venditore, veikianti Vynai - Italija pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vynai - Abruzzo ir Molise, Vynai - Basilicata, Vynai - Abruzzo ir Molise, bei Vynai - Basilicata pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Gibellina, Italija.

 2. VELIER S.P.A.

  Italija

  Įmonė VELIER S.P.A., veikianti Vynai - Italija pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vynai - Abruzzo ir Molise, Vynai - Basilicata, Vynai - Abruzzo ir Molise, bei Vynai - Basilicata pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Genova, Italija.

 3. CANTINA SOCIALE DI MOMBERCELLI E PAESI LIMITROFI - CANTINE TERRE ASTESANE

  Italija

  Įmonė CANTINA SOCIALE DI MOMBERCELLI E PAESI LIMITROFI - CANTINE TERRE ASTESANE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vynai - Italija pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vynai - Abruzzo ir Molise, Vynai - Basilicata, Vynai - Abruzzo ir Molise, bei Vynai - Basilicata pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Mombercelli, Italija.

 4. LE ROMAGNOLE

  Italija

  Įmonė LE ROMAGNOLE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vynai - Italija pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vynai - Abruzzo ir Molise, Vynai - Basilicata, Vynai - Abruzzo ir Molise, bei Vynai - Basilicata pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lugo, Italija.

 5. CANTINA DI BIASE F.LLI E C. S.AGRIC.S.

  Italija

  Įmonė CANTINA DI BIASE F.LLI E C. S.AGRIC.S., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vynai - Italija pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vynai - Abruzzo ir Molise, Vynai - Basilicata, Vynai - Abruzzo ir Molise, bei Vynai - Basilicata pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Citta' Sant'angelo, Italija.

 6. CANTINA DEI PRODUTTORI NEBBIOLO DI CAREMA SOC COOP ARL

  Italija

  Įmonė CANTINA DEI PRODUTTORI NEBBIOLO DI CAREMA SOC COOP ARL, veikianti Vynai - Italija pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vynai - Abruzzo ir Molise, Vynai - Basilicata, Vynai - Abruzzo ir Molise, bei Vynai - Basilicata pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Carema, Italija.

 7. CANTINA SOCIALE DEL NEBBIOLO DI VEZZA D'ALBA

  Italija

  Įmonė CANTINA SOCIALE DEL NEBBIOLO DI VEZZA D'ALBA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vynai - Italija pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vynai - Abruzzo ir Molise, Vynai - Basilicata, Vynai - Abruzzo ir Molise, bei Vynai - Basilicata pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Vezza D'alba, Italija.

 8. SUN LAND S.R.L.

  Italija

  Įmonė SUN LAND S.R.L., – tai Grossista, veikianti Vynai - Italija pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vynai - Abruzzo ir Molise, Vynai - Basilicata, Vynai - Abruzzo ir Molise, bei Vynai - Basilicata pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Trinitapoli, Italija.

 1. CANTINA SOCIALE CELLINESE

  Italija

  Įmonė CANTINA SOCIALE CELLINESE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vynai - Italija pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vynai - Abruzzo ir Molise, Vynai - Basilicata, Vynai - Abruzzo ir Molise, bei Vynai - Basilicata pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Cellino S. Marco, Italija.

 2. CANTINA SOCIALE DI ORSAGO SOCIETA' COOPERATIVA AGRICOLA

  Italija

  Įmonė CANTINA SOCIALE DI ORSAGO SOCIETA' COOPERATIVA AGRICOLA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vynai - Italija pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vynai - Abruzzo ir Molise, Vynai - Basilicata, Vynai - Abruzzo ir Molise, bei Vynai - Basilicata pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Orsago, Italija.

 3. CANTINA SOCIALE CASTIADAS

  Italija

  Įmonė CANTINA SOCIALE CASTIADAS, veikianti Vynai - Italija pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vynai - Abruzzo ir Molise, Vynai - Basilicata, Vynai - Abruzzo ir Molise, bei Vynai - Basilicata pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Castiadas, Italija.

 4. CANTINA SOCIALE DI QUARTU SANT'ELENA SOCIETA' COOPERATIVA AGRICOL A

  Italija

  Įmonė CANTINA SOCIALE DI QUARTU SANT'ELENA SOCIETA' COOPERATIVA AGRICOL A, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vynai - Italija pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vynai - Abruzzo ir Molise, Vynai - Basilicata, Vynai - Abruzzo ir Molise, bei Vynai - Basilicata pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Maracalagonis, Italija.

 5. CANTINA SOCIALE DI VACRI

  Italija

  Įmonė CANTINA SOCIALE DI VACRI, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vynai - Italija pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vynai - Abruzzo ir Molise, Vynai - Basilicata, Vynai - Abruzzo ir Molise, bei Vynai - Basilicata pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Vacri, Italija.

 6. CANTINA DEL MONFERRATO S.R.L.

  Italija

  Įmonė CANTINA DEL MONFERRATO S.R.L., veikianti Vynai - Italija pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vynai - Abruzzo ir Molise, Vynai - Basilicata, Vynai - Abruzzo ir Molise, bei Vynai - Basilicata pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Rosignano Monferrato, Italija.

 7. CANTINA SOCIALE DI BARLETTA

  Italija

  Įmonė CANTINA SOCIALE DI BARLETTA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vynai - Italija pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vynai - Abruzzo ir Molise, Vynai - Basilicata, Vynai - Abruzzo ir Molise, bei Vynai - Basilicata pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Barletta, Italija.

 8. IENGO SERGIO

  Italija

  Įmonė IENGO SERGIO, veikianti Vynai - Italija pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vynai - Abruzzo ir Molise, Vynai - Basilicata, Vynai - Abruzzo ir Molise, bei Vynai - Basilicata pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Roma, Italija.

 9. CANTINA SOCIALE COOPERATIVA DI COPERTINO SOCIETA' COOPERATIVA AGRICOLA

  Italija

  Įmonė CANTINA SOCIALE COOPERATIVA DI COPERTINO SOCIETA' COOPERATIVA AGRICOLA, veikianti Vynai - Italija pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vynai - Abruzzo ir Molise, Vynai - Basilicata, Vynai - Abruzzo ir Molise, bei Vynai - Basilicata pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Copertino, Italija.

 10. CANTINA SOCIALE LINEA VERDE

  Italija

  Įmonė CANTINA SOCIALE LINEA VERDE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vynai - Italija pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vynai - Abruzzo ir Molise, Vynai - Basilicata, Vynai - Abruzzo ir Molise, bei Vynai - Basilicata pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Partinico, Italija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai