• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • šviežio pieno

Rezultatai

Šviežio pieno - Importas–eksportas

 1. AZIENDA AGRICOLA TINTE ROSSE

  Italija

  Įmonė AZIENDA AGRICOLA TINTE ROSSE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti šviežio pieno pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pieno produktai, goats' cheeses, fresh organic milk, Pieno produktai, bei organic yogurt pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Montelibretti, Italija.

 2. LATTERIA SOCIALE NUOVA

  Italija

  Įmonė LATTERIA SOCIALE NUOVA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Grietinė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pienas, šviežio pieno, Pieno produktai, Sūriai, Pienas, šviežio pieno, Pieno produktai, bei Sūriai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bibbiano, Italija.

 3. DIANO LATTE S.R.L

  Italija

  Įmonė DIANO LATTE S.R.L, – tai Venditore, veikianti Pienas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia šviežio pieno, milk - distribution, Cow's milk, šviežio pieno, bei Feed tanks pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sassano, Italija.

 4. LAITNAA

  Prancūzija

  Įmonė LAITNAA, – tai Fornitore servizi, veikianti Pienas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia šviežio pieno, šviežio pieno, bei agricultural cooperative pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi La Capelle En Thiérache, Prancūzija.

 5. BASTIDARRA

  Prancūzija

  Įmonė BASTIDARRA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti šviežio pieno pramonės šakoje. Ji taip pat veikia yoghurt, yoghurt manufacture, bei dairies pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bardos, Prancūzija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. ROYAL BENGAL GMBH

  Vokietija

  Įmonė ROYAL BENGAL GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Importas - eksportas, žemės ūkio produkcija pramonės šakoje. Ji taip pat veikia šviežio pieno, edible oils and fats, sunflower oil, bei šviežio pieno pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Freiburg, Vokietija.

 2. LJUBLJANSKE MLEKARNE D.D.

  Slovėnija

  Įmonė LJUBLJANSKE MLEKARNE D.D., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pieno produktai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pienas, šviežio pieno, Ledai ir šerbetas, Pienas, šviežio pieno, bei Ledai ir šerbetas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ljubljana, Slovėnija.

 3. SMART SEARCH

  Airija

  Įmonė SMART SEARCH, – tai Grossista, veikianti šviežio pieno pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Ballybane/galway, Airija.

 4. GENCTAR MILKING MACHINES AND SYSTEMS MANUFACTURER AND SUPPLIER

  Turkija

  Įmonė GENCTAR MILKING MACHINES AND SYSTEMS MANUFACTURER AND SUPPLIER, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pieninė galvijininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia šviežio pieno, Pieno produktai, Milking machines, šviežio pieno, bei Pieno produktai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Konya, Turkija.

 5. DUYGU SÜT

  Turkija

  Įmonė DUYGU SÜT, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti šviežio pieno pramonės šakoje. Ji taip pat veikia goats' cheeses, Goat's milk, bei whole milk pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bursa, Turkija.

 1. CENTRO SPERIMENTALE DEL LATTE S.P.A.

  Italija

  Įmonė CENTRO SPERIMENTALE DEL LATTE S.P.A., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti šviežio pieno pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pienas, Pieno milteliai ir kondensuotas pienas, Pienas, bei Pieno milteliai ir kondensuotas pienas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Zelo Buon Persico, Italija.

 2. CASEIFICIO PUGLIESE S.P.A.

  Italija

  Įmonė CASEIFICIO PUGLIESE S.P.A., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pieno produktai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sūriai, šviežio pieno, Sūriai, bei šviežio pieno pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Torino, Italija.

 1. I.M.A. S.R.L.

  Italija

  Įmonė I.M.A. S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti šviežio pieno pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pienas, Pieno milteliai ir kondensuotas pienas, Pienas, bei Pieno milteliai ir kondensuotas pienas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Pignataro Maggiore, Italija.

 2. TOBALDO S.R.L.

  Italija

  Įmonė TOBALDO S.R.L., – tai Grossista, veikianti šviežio pieno pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pienas, Pieno milteliai ir kondensuotas pienas, Pienas, bei Pieno milteliai ir kondensuotas pienas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Rovolon, Italija.

 3. CENTRALE DEL LATTE DI BRESCIA S.P.A.

  Italija

  Įmonė CENTRALE DEL LATTE DI BRESCIA S.P.A., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti šviežio pieno pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pienas, Pieno milteliai ir kondensuotas pienas, Pienas, bei Pieno milteliai ir kondensuotas pienas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Brescia, Italija.

 4. CENTRO LATTE S.R.L.

  Italija

  Įmonė CENTRO LATTE S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti šviežio pieno pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pienas, Pieno milteliai ir kondensuotas pienas, Pienas, bei Pieno milteliai ir kondensuotas pienas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lugo, Italija.

 5. REATI CARLO PANNA DI ETTORE REATI

  Italija

  Įmonė REATI CARLO PANNA DI ETTORE REATI, veikianti Pieno produktai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sūriai, šviežio pieno, Sūriai, bei šviežio pieno pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Genova, Italija.

 6. PARMALAT S.P.A.

  Italija

  Įmonė PARMALAT S.P.A., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gabenimas šaldytuvais pramonės šakoje. Ji taip pat veikia šviežio pieno, Pienas, šviežio pieno, bei Pienas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Catania, Italija.

 7. BE.NI. S.P.A.

  Italija

  Įmonė BE.NI. S.P.A., – tai Grossista, veikianti Pieno produktai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sūriai, šviežio pieno, Sūriai, bei šviežio pieno pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Tribano, Italija.

 8. CENTRO LATTE BONIZZI S.R.L.

  Italija

  Įmonė CENTRO LATTE BONIZZI S.R.L., – tai Subfornitore, veikianti šviežio pieno pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pienas, Pieno milteliai ir kondensuotas pienas, Pienas, bei Pieno milteliai ir kondensuotas pienas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Soncino, Italija.

 1. MANUZZI IMPORT - EXPORT S.R.L.

  Italija

  Įmonė MANUZZI IMPORT - EXPORT S.R.L., – tai Grossista, veikianti šviežio pieno pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pienas, Pieno milteliai ir kondensuotas pienas, Pienas, bei Pieno milteliai ir kondensuotas pienas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Cesena, Italija.

 2. CAGLIFICIO CLERICI S.P.A.

  Italija

  Įmonė CAGLIFICIO CLERICI S.P.A., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti šviežio pieno pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pienas, Pieno milteliai ir kondensuotas pienas, Pienas, bei Pieno milteliai ir kondensuotas pienas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Cadorago, Italija.

 3. ALIMCO FIN S.R.L.

  Italija

  Įmonė ALIMCO FIN S.R.L., veikianti šviežio pieno pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pienas, Pieno milteliai ir kondensuotas pienas, Pienas, bei Pieno milteliai ir kondensuotas pienas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi BOLZANO, Italija.

 4. C.LA.R. S.R.L.

  Italija

  Įmonė C.LA.R. S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pieno produktai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sūriai, šviežio pieno, Sūriai, bei šviežio pieno pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Rieti, Italija.

 5. LAZIOLATTE S.R.L.

  Italija

  Įmonė LAZIOLATTE S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti šviežio pieno pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pienas, Pieno milteliai ir kondensuotas pienas, Pienas, bei Pieno milteliai ir kondensuotas pienas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Alatri, Italija.

 6. CAGLIO VITELLO DI DE LONGHI M. & C. S.A.S.

  Italija

  Įmonė CAGLIO VITELLO DI DE LONGHI M. & C. S.A.S., veikianti šviežio pieno pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pienas, Pieno milteliai ir kondensuotas pienas, Pienas, bei Pieno milteliai ir kondensuotas pienas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Treviso, Italija.

 7. CENTRO LATTE BRESSANONE

  Italija

  Įmonė CENTRO LATTE BRESSANONE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti šviežio pieno pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pienas, Pieno milteliai ir kondensuotas pienas, Pienas, bei Pieno milteliai ir kondensuotas pienas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Varna, Italija.

 8. COOP.PROD.LATTE MAIELLETTA A.R.L.

  Italija

  Įmonė COOP.PROD.LATTE MAIELLETTA A.R.L., veikianti šviežio pieno pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pienas, Pieno milteliai ir kondensuotas pienas, Pienas, bei Pieno milteliai ir kondensuotas pienas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Guardiagrele, Italija.

 9. COOPERATIVA LATTE ABBIATENSE

  Italija

  Įmonė COOPERATIVA LATTE ABBIATENSE, veikianti šviežio pieno pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pienas, Pieno milteliai ir kondensuotas pienas, Pienas, bei Pieno milteliai ir kondensuotas pienas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Albairate, Italija.

 10. LA BAITA S.R.L.

  Italija

  Įmonė LA BAITA S.R.L., – tai Fornitore servizi, veikianti šviežio pieno pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pienas, Pieno milteliai ir kondensuotas pienas, Pienas, bei Pieno milteliai ir kondensuotas pienas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Como, Italija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai