• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • dygliuota viela iš juodųjų metalų

Rezultatai

Dygliuota viela iš juodųjų metalų - Importas–eksportas

 1. KAR-EL DEMIR TEL SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Turkija

  Įmonė KAR-EL DEMIR TEL SAN. VE TIC. LTD. STI., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Grotelės, kretilai ir vielos tinklai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vielos ir kabeliai, plieniniai, Dygliuota viela iš juodųjų metalų, Vielos ir kabeliai, plieniniai, Dygliuota viela iš juodųjų metalų, bei screw binding systems pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Izmir, Turkija.

 2. WESTFÄLISCHE DRAHTINDUSTRIE WERK HOBRECKER

  Vokietija

  Įmonė WESTFÄLISCHE DRAHTINDUSTRIE WERK HOBRECKER, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Dygliuota viela iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Bad Gandersheim, Vokietija.

 3. DEMIRHAN WIRE FENCE SYSTEMS & SPORT FIELDS

  Turkija

  Įmonė DEMIRHAN WIRE FENCE SYSTEMS & SPORT FIELDS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Dygliuota viela iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Kocaeli, Turkija.

 4. ARTIK STEEL LLC

  Ukraina

  Įmonė ARTIK STEEL LLC, – tai Grossista, veikianti Metalo lakštai ir vamzdžiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dygliuota viela iš juodųjų metalų, aluminium tubes, Dygliuota viela iš juodųjų metalų, bei aluminium and copper rods pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Nikopol, Ukraina.

 5. CAVATORTA FRANCE

  Prancūzija

  Įmonė CAVATORTA FRANCE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Grotelės, kretilai ir vielos tinklai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kretilai, metaliniai, Dygliuota viela iš juodųjų metalų, Kretilai, metaliniai, metal gratings for fencing, do-it-yourself items, bei Dygliuota viela iš juodųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Villeneuve-Saint-Germain, Prancūzija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. METAL AT NAILS, WIRE & WIRE PRODUCTS FACTORY CO.

  Turkija

  Įmonė METAL AT NAILS, WIRE & WIRE PRODUCTS FACTORY CO., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Dygliuota viela iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Dörtyol Hatay, Turkija.

 2. YUGSTAL

  Ukraina

  Įmonė YUGSTAL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Dygliuota viela iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia metal laminates, bei waste collection bells pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Zaporizhya, Ukraina.

 3. EUROBARB CONCERTINA

  Lenkija

  Įmonė EUROBARB CONCERTINA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Dygliuota viela iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia fencing, bei english concertinas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ostrów Wielkopolski, Lenkija.

 4. SUNNY BARBED WIRE FACTORY

  Kinija

  Įmonė SUNNY BARBED WIRE FACTORY, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Dygliuota viela iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia barbed wire pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Hengshui, Kinija.

 5. MWM TECHNIC

  Turkija

  Įmonė MWM TECHNIC, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Dygliuota viela iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Adana, Turkija.

 1. KONHTA RAZOR WIRE FACTORY

  Kinija

  Įmonė KONHTA RAZOR WIRE FACTORY, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Dygliuota viela iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi hengshui, Kinija.

 2. HEBEI YUSEN METAL WIRE MESH CO.,LTD.

  Kinija

  Įmonė HEBEI YUSEN METAL WIRE MESH CO.,LTD., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Dygliuota viela iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Hengshui, Kinija.

 1. ANPING RAZOR MESH FENCE FACTORY

  Kinija

  Įmonė ANPING RAZOR MESH FENCE FACTORY, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Dygliuota viela iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia barbed wire pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi hengshui, Kinija.

 2. FRIENDS INTERNATIONAL

  Bangladešas

  Įmonė FRIENDS INTERNATIONAL, veikianti Valcuotoji viela iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vielos ir kabeliai, plieniniai, Dygliuota viela iš juodųjų metalų, Vielos tempimas iš juodųjų metalų, Vielos ir kabeliai iš juodųjų metalų, Vielos ir kabeliai, plieniniai, Dygliuota viela iš juodųjų metalų, Vielos tempimas iš juodųjų metalų, bei Vielos ir kabeliai iš juodųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Chittagong, Bangladešas.

 3. TELLINI DIS TICARET AS.

  Turkija

  Įmonė TELLINI DIS TICARET AS., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Dygliuota viela iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia hedge, bei Furnishings pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ankara, Turkija.

 4. BARBED WIRE FACTORY KAYMAN LLC

  Ukraina

  Įmonė BARBED WIRE FACTORY KAYMAN LLC, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vielos tinklas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dygliuota viela iš juodųjų metalų, bei Dygliuota viela iš juodųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lugansk, Ukraina.

 5. CAPITAL PRODUCTS LIMITED

  Airija

  Įmonė CAPITAL PRODUCTS LIMITED, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Fechtavimas - įranga ir reikmenys pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dygliuota viela iš juodųjų metalų, Inžinerija - pramonės rangovai, Dygliuota viela iš juodųjų metalų, bei Inžinerija - pramonės rangovai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Dublin, Airija.

 6. CLD FENCING SYSTEMS

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė CLD FENCING SYSTEMS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Dygliuota viela iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Sandbach, Jungtinė Karalystė.

 7. KONSTSMIDE HUNGARIA LAMPAGYARTO KORLATOLT FELELOSSEGU TARSASAG

  Vengrija

  Įmonė KONSTSMIDE HUNGARIA LAMPAGYARTO KORLATOLT FELELOSSEGU TARSASAG, veikianti Vielos ir kabeliai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dygliuota viela iš juodųjų metalų, bei Dygliuota viela iš juodųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Hodmezovasarhely, Vengrija.

 8. CAIMAN INDUSTRIAL GROUP

  Ukraina

  Įmonė CAIMAN INDUSTRIAL GROUP, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Dygliuota viela iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia barbed wire, bei Galvanised barbed wire pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lugansk, Ukraina.

 1. EUROPEAN SECURITY FENCING S.L.

  Ispanija

  Įmonė EUROPEAN SECURITY FENCING S.L., veikianti Vielos ir kabeliai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dygliuota viela iš juodųjų metalų, bei Dygliuota viela iš juodųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Malaga, Ispanija.

 2. EMIL HITZ AG

  Šveicarija

  Įmonė EMIL HITZ AG, veikianti Vielos ir kabeliai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dygliuota viela iš juodųjų metalų, bei Dygliuota viela iš juodųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bassersdorf, Šveicarija.

 3. PEWAG S.R.O.

  Čekijos Respublika

  Įmonė PEWAG S.R.O., veikianti Vielos ir kabeliai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dygliuota viela iš juodųjų metalų, bei Dygliuota viela iš juodųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Vamberk, Čekijos Respublika.

 4. ANPING JINBAOLI WIRE MESH PRODUCTS CO.,LTD

  Kinija

  Įmonė ANPING JINBAOLI WIRE MESH PRODUCTS CO.,LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Dygliuota viela iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Hengshui, Kinija.

 5. VERENIGDE BEDRIJVEN NOORD NEDERLANDSE DRAADINDUSTRIE B.V.

  Nyderlandai

  Įmonė VERENIGDE BEDRIJVEN NOORD NEDERLANDSE DRAADINDUSTRIE B.V., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vielos ir kabeliai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dygliuota viela iš juodųjų metalų, bei Dygliuota viela iš juodųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Dokkum, Nyderlandai.

 6. SECURAS PERIMETER SECURITY SYSTEMS

  Turkija

  Įmonė SECURAS PERIMETER SECURITY SYSTEMS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Dygliuota viela iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia barbed wire pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Istanbul, Turkija.

 7. SHIJIAZHUANG MINMETAL CO.,LTD

  Kinija

  Įmonė SHIJIAZHUANG MINMETAL CO.,LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Dygliuota viela iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Shijiazhuang City, Hebei Province, Kinija.

 8. ÖZYASAR TEL VE GALVANIZLEME SAN AS

  Turkija

  Įmonė ÖZYASAR TEL VE GALVANIZLEME SAN AS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vielos ir kabeliai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dygliuota viela iš juodųjų metalų, bei Dygliuota viela iš juodųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Istanbul, Turkija.

 9. AVTORITET COMMERCIAL FIRM LIMITED LIABILITY COMPANY

  Ukraina

 10. ZAKLAD PRODUKCYJNO USLUGOWO HANDLOWY OLMET WIESLAW OSTROWSKI

  Lenkija

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai