• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • juodųjų metalų lydiniai

Rezultatai

Juodųjų metalų lydiniai - Importas–eksportas

 1. COMFER SRL

  Italija

  Verified by europages badge

  Įmonė COMFER SRL, – tai Distributore, veikianti Juodųjų metalų lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kretilai, metaliniai, bei Kretilai, metaliniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Roma, Italija.

 2. H.-D. AHRENS GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė H.-D. AHRENS GMBH, – tai Grossista, veikianti Aliuminis ir aliuminio lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Juodųjų metalų lydiniai, Metal trade, Nickel alloys, Recycling of scrap metal, scrap recycling, Scrap processing, Special alloys (copper/nickel/tin), aluminium, bei Aluminium compounds pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Schwelm, Vokietija.

 3. SICUREZZA & STILE

  Italija

  Verified by europages badge

  Įmonė SICUREZZA & STILE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Juodųjų metalų lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Metalo gaminiai statybos pramonei, Durys ir langai, Kalti gaminiai - pramoniniai ir statybiniai, Metalo gaminiai statybos pramonei, Durys ir langai, bei Kalti gaminiai - pramoniniai ir statybiniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Castelnuovo Di Porto, Italija.

 4. ARCO S.R.L.

  Italija

  Įmonė ARCO S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Juodųjų metalų lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia no parking bows, bike carrier, benches, bei systems and equipment for car parks pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi San Giovanni In Persiceto, Italija.

 5. PROSIDER SPA

  Italija

  Įmonė PROSIDER SPA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Juodųjų metalų lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia iron sections, iron beams, galvanized sheet metal, bei drawn products pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Fornace Zarattini-Ravenna, Italija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. LS ALLOYS TRADING

  Liuksemburgas

  Įmonė LS ALLOYS TRADING, – tai Distributore, veikianti Juodųjų metalų lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia metallurgy, Manganese metal, cobalt, bei nickel pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Windhof, Liuksemburgas.

 2. AMPERE ALLOYS

  Prancūzija

  Įmonė AMPERE ALLOYS, – tai Grossista, veikianti Juodųjų metalų lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia plants and machinery for foundries, abrasives, bei steel and alloys pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Saint-Ouen-L'aumone, Prancūzija.

 3. JINAN XINYU CEMENTED CARBIDE CO.,LTD.

  Kinija

  Įmonė JINAN XINYU CEMENTED CARBIDE CO.,LTD., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Juodųjų metalų lydiniai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Jinan, Kinija.

 4. SOCIETE DES METAUX BLANCS OUVRES

  Prancūzija

  Įmonė SOCIETE DES METAUX BLANCS OUVRES, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Juodųjų metalų lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Švinas ir švino lydiniai, Cinkas ir cinko lydiniai, Spausdinimas šilkografijos būdu, Švinas ir švino lydiniai, Cinkas ir cinko lydiniai, bei Spausdinimas šilkografijos būdu pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Chevigny-Saint-Sauveur Cedex, Prancūzija.

 5. NIZI INTERNATIONAL

  Liuksemburgas

  Įmonė NIZI INTERNATIONAL, – tai Distributore, veikianti Geležies ir mineralinės rūdos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Juodųjų metalų lydiniai, Juodųjų metalų lydiniai, artistic and decorative foundry products, Trading in steel, bei casting lubricants pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Capellen, Liuksemburgas.

 1. CBC - CARVALHO, BATISTA & Cª SA.

  Portugalija

  Įmonė CBC - CARVALHO, BATISTA & Cª SA., – tai Grossista, veikianti Juodųjų metalų lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Hidraulinės spyruoklės, Miesto įrengimai ir įranga, Hidraulinės spyruoklės, bei Miesto įrengimai ir įranga pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Porto, Portugalija.

 2. GIOTTA SRL

  Italija

  Įmonė GIOTTA SRL, – tai Fornitore servizi, veikianti Juodųjų metalų lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia storing waste, trade in metals and alloys, bei car demolition pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Castone Andevenno, Italija.

 1. CGC KLEIN CARBON GRAPHITE CONSULTING

  Vokietija

  Įmonė CGC KLEIN CARBON GRAPHITE CONSULTING, – tai Fornitore servizi, veikianti Juodųjų metalų lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia coal and graphite processing, graphite electrodes, products made from pure expanded graphite, bei artificial and synthetic fibre felts pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Siegen, Vokietija.

 2. CAST IRON

  Belgija

  Įmonė CAST IRON, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Juodųjų metalų lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Grubūs ir specialieji lydiniai, Ketus - gaminiai, Vamzdžiai, ketaus, cast iron, Grubūs ir specialieji lydiniai, Ketus - gaminiai, bei Vamzdžiai, ketaus pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Beerse, Belgija.

 3. TM IMPEX PVT LTD

  Indija

  Įmonė TM IMPEX PVT LTD, – tai Distributore, veikianti Juodųjų metalų lydiniai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Bhubaneswar, Indija.

 4. CO.ALL.FER.SNC DI ANTONIO COCOZZA E F.LLI

  Italija

  Įmonė CO.ALL.FER.SNC DI ANTONIO COCOZZA E F.LLI, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Juodųjų metalų lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia machining aluminium and iron pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Agropoli, Italija.

 5. MALDANER

  Prancūzija

  Įmonė MALDANER, – tai Distributore, veikianti Aliuminis ir aliuminio lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Švinas ir švino lydiniai, Juodųjų metalų lydiniai, Varis ir vario lydiniai, metal impregnation, Švinas ir švino lydiniai, Juodųjų metalų lydiniai, bei Varis ir vario lydiniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Les-Clayes-Sous-Bois, Prancūzija.

 6. LEMETCO GMBH

  Vokietija

  Įmonė LEMETCO GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Geležies ir mineralinės rūdos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Juodųjų metalų lydiniai, bei Juodųjų metalų lydiniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Duisburg, Vokietija.

 7. PELLIER CUIT FRERES

  Prancūzija

  Įmonė PELLIER CUIT FRERES, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Juodųjų metalų lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis, Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis, Precision undercutting, bar turning, all metals, bei Bar turning steel and metals pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Marignier, Prancūzija.

 8. AFFIVAL SAS

  Prancūzija

  Įmonė AFFIVAL SAS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vielos ir kabeliai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vielos ir kabeliai, plieniniai, Juodųjų metalų lydiniai, Plieno liejimas, Vielos ir kabeliai, plieniniai, Juodųjų metalų lydiniai, bei Plieno liejimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Solesmes, Prancūzija.

 1. MITALTRADE, LLC

  Ukraina

  Įmonė MITALTRADE, LLC, – tai Distributore, veikianti Juodųjų metalų lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia graphite electrodes pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Zaporozhye, Ukraina.

 2. FRATELLI MOLTENI SPA

  Italija

  Įmonė FRATELLI MOLTENI SPA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Juodųjų metalų lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia sheet metal for construction work pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Monza, Italija.

 3. GIAMA DI OTTAVIANI GABRIELLA E MAZZA BARBARA S.N.C.

  Italija

  Įmonė GIAMA DI OTTAVIANI GABRIELLA E MAZZA BARBARA S.N.C., – tai Fornitore servizi, veikianti Juodųjų metalų lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Aliuminis ir aliuminio lydiniai, iron processing, iron, Aliuminis ir aliuminio lydiniai, bei electro-welded networks pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Poggio Torriana, Italija.

 4. SYAL & CO

  Indija

  Įmonė SYAL & CO, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Juodųjų metalų lydiniai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Khanna, Indija.

 5. 1

  Zimbabvė

  Įmonė 1, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Juodųjų metalų lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia steel welding pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi 4, Zimbabvė.

 6. EZELY INVESTMENT TRADING .S.L.U

  Ispanija

  Įmonė EZELY INVESTMENT TRADING .S.L.U, – tai Grossista, veikianti Juodųjų metalų lydiniai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi La Laguna, Ispanija.

 7. MBE ENDUSTRI

  Turkija

  Įmonė MBE ENDUSTRI, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Juodųjų metalų lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia tig welders, Strip conveyors, bei Precision turning pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Izmir, Turkija.

 8. 2K CNC MAKINE YEDEK PARÇA SANAYI LTD. STI.

  Turkija

  Įmonė 2K CNC MAKINE YEDEK PARÇA SANAYI LTD. STI., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Juodųjų metalų lydiniai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Istanbul, Turkija.

 9. ETKA LTD

  Brazilija

  Įmonė ETKA LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Juodųjų metalų lydiniai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Franco Da Rocha-Sp, Brazilija.

 10. MTT METALL TECHNIK TAUBER GMBH

  Vokietija

  Įmonė MTT METALL TECHNIK TAUBER GMBH, – tai Grossista, veikianti Juodųjų metalų lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia bronze bushings pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Tauberbischofsheim, Vokietija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai
Filtrai

Rezultatai

Juodųjų metalų lydiniai - Importas–eksportas

Rezultatų skaičius

5 995 Įmonės