• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • lakštai ir juostos iš juodųjų metalų

Rezultatai

Lakštai ir juostos iš juodųjų metalų - Importas–eksportas

 1. SEMETAL

  Italija

  Verified by europages badge

  Įmonė SEMETAL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Aliuminis ir aliuminio lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Lakštai ir juostos iš juodųjų metalų, sheet metal, aluminium, Lakštai ir juostos iš juodųjų metalų, aluminium and alloys, metal structural work, sheet and pipe work, aluminium sheets, bei aluminium sections pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Gaggiano, Italija.

 2. L.E.M.

  Italija

  Verified by europages badge

  Įmonė L.E.M., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Metalinės konstrukcijos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Lakštai ir juostos iš juodųjų metalų, Plieno ir metalų sulenkimas, Spynos, Metalizavimas, Lakštai ir juostos iš juodųjų metalų, Plieno ir metalų sulenkimas, Spynos, bei Metalizavimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Castell'alfero, Italija.

 3. METALSIDER S.P.A. (RAVENNA)

  Italija

  Įmonė METALSIDER S.P.A. (RAVENNA), – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Lakštai ir juostos iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia iron coil, Steel, structural, metal sheets, bei Strips pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ravenna, Italija.

 4. AMBROSINI G.T. SRL

  Italija

  Įmonė AMBROSINI G.T. SRL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Lakštinis metalas ir juostos iš baltos (alavuotos) skardos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Lakštai ir juostos iš juodųjų metalų, Lakštai ir juostos iš juodųjų metalų, bei milling pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bergamo, Italija.

 5. MOBIDIZAYN METAL

  Turkija

  Įmonė MOBIDIZAYN METAL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Lakštai ir juostos iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Kayseri, Turkija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. EMJ METALS

  Latvija

  Įmonė EMJ METALS, – tai Fornitore servizi, veikianti Plieno ir metalų lankstymas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Lakštai ir juostos iš juodųjų metalų, Karinės transporto priemonės, Laser cutting, Lakštai ir juostos iš juodųjų metalų, Karinės transporto priemonės, bei laser cutting for stainless steel pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Kekava, Latvija.

 2. BART-SERVICE BOJARSCY SP.J.

  Lenkija

  Įmonė BART-SERVICE BOJARSCY SP.J., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vamzdžiai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų, Profiliai ir strypai iš spalvotųjų metalų, Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų, Lakštai ir juostos iš juodųjų metalų, Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų, Profiliai ir strypai iš spalvotųjų metalų, Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų, bei Lakštai ir juostos iš juodųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lódz, Lenkija.

 3. SAVOJNI SRL

  Italija

  Įmonė SAVOJNI SRL, – tai Subfornitore, veikianti Metalo lakštai ir vamzdžiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Lakštai ir juostos iš juodųjų metalų, Lakštai ir juostos - spalvotųjų metalų, Šalto valcavimo plieno juosta, Lakštai ir juostos iš juodųjų metalų, Lakštai ir juostos - spalvotųjų metalų, custom-cut, bei Šalto valcavimo plieno juosta pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Moncalieri, Italija.

 4. C.V.DUAL S.R.O. A EKOINSTAL SP. J

  Čekijos Respublika

  Įmonė C.V.DUAL S.R.O. A EKOINSTAL SP. J, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Lakštai ir juostos iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Ostrava, Čekijos Respublika.

 5. ISAF SRL

  Italija

  Įmonė ISAF SRL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pramoninis lakštinio metalo apdorojimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Lakštai ir juostos iš juodųjų metalų, Metalų apdorojimo staklės, Bendroji mechanika - specialieji darbai, Lakštai ir juostos iš juodųjų metalų, Metalų apdorojimo staklės, bei Bendroji mechanika - specialieji darbai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sant'agata Sul Santerno, Italija.

 1. CO.FER.S.

  Italija

  Įmonė CO.FER.S., – tai Grossista, veikianti Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Lakštai ir juostos iš juodųjų metalų, Lakštai ir juostos iš juodųjų metalų, corrugated sheets for roofs, galvanized pipes, bei galvanized sheet metal pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Schio, Italija.

 2. MCM

  Liuksemburgas

  Įmonė MCM, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plienas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Lakštai ir juostos iš juodųjų metalų, Plienas ir metalai - formavimas ir štampavimas, coils, Lakštai ir juostos iš juodųjų metalų, i-beams, bei Plienas ir metalai - formavimas ir štampavimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Dudelange, Liuksemburgas.

 1. UNIVERS FOG

  Prancūzija

  Įmonė UNIVERS FOG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Lakštai ir juostos iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Katilų gamyba, Pramoninis lakštinio metalo apdorojimas, Katilų gamyba, Pramoninis lakštinio metalo apdorojimas, Sheet metalwork, bei fine panel work pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Masevaux, Prancūzija.

 2. METALTECH SRL

  Italija

  Įmonė METALTECH SRL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Lakštai ir juostos iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis, stainless steel machining, laser systems and machinery for cutting metals, Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis, bei iron processing pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Scandicci, Italija.

 3. C. HÜBNER GMBH

  Vokietija

  Įmonė C. HÜBNER GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Lakštai ir juostos iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plastmasės - pramoninės mašinos, tool manufacturing, Plastmasės - pramoninės mašinos, systems and machinery for electroplating metals, bei injection moulding pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Marktoberdorf, Vokietija.

 4. KARL EUGEN FISCHER GMBH

  Vokietija

  Įmonė KARL EUGEN FISCHER GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Lakštai ir juostos iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Remontas - pramonės įranga, Lakštinis metalas štampavimui, Remontas - pramonės įranga, bei Lakštinis metalas štampavimui pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Burgkunstadt, Vokietija.

 5. SA CLISSON METAL

  Prancūzija

  Įmonė SA CLISSON METAL, – tai Grossista, veikianti Specialusis plienas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Lakštai ir juostos iš juodųjų metalų, Vamzdžiai, plieno, Lakštai ir juostos iš juodųjų metalų, bei Vamzdžiai, plieno pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Moncoutant, Prancūzija.

 6. HEBOSS INTERNATIONAL

  Belgija

  Įmonė HEBOSS INTERNATIONAL, – tai Grossista, veikianti Plienas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Specialusis plienas, Lakštai ir juostos iš juodųjų metalų, Plieno lakštai ir juostos, Specialusis plienas, stainless steel, Lakštai ir juostos iš juodųjų metalų, bei Plieno lakštai ir juostos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Antwerpen, Belgija.

 7. ATOLE

  Prancūzija

  Įmonė ATOLE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Lakštai ir juostos iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia raceways, bei copper ducts pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Castries, Prancūzija.

 8. BOURASSEAU INDUSTRIE

  Prancūzija

  Įmonė BOURASSEAU INDUSTRIE, – tai Fornitore servizi, veikianti Lakštai ir juostos iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pramoninis lakštinio metalo apdorojimas, sheet shearing and pressing, Pramoninis lakštinio metalo apdorojimas, galvanized steel sheet products, bei sheet metal and aluminium pre-painted in various colours pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Les Epesses, Prancūzija.

 1. FORGES DE LA LOIRE AFL

  Prancūzija

  Įmonė FORGES DE LA LOIRE AFL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plieno ir metalų terminis apdorojimas, Kalvystė, Lakštai ir juostos iš juodųjų metalų, Plienas ir metalai - paviršiaus apdorojimas ir padengimas, Plieno ir metalų terminis apdorojimas, Kalvystė, Lakštai ir juostos iš juodųjų metalų, bei Plienas ir metalai - paviršiaus apdorojimas ir padengimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Saint-Herblain, Prancūzija.

 2. BAYKAN STEEL

  Turkija

  Įmonė BAYKAN STEEL, – tai Distributore, veikianti Juodųjų metalų gamyba, importas ir eksportas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plienas ir metalai, Lakštai ir juostos iš juodųjų metalų, iron sheet, iron sections, Plienas ir metalai, bei Lakštai ir juostos iš juodųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Istanbul, Turkija.

 3. TAGAR SA

  Prancūzija

  Įmonė TAGAR SA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Lakštai ir juostos iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plieno lakštai ir juostos, Plienas, Plieno lakštai ir juostos, bei Plienas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Carignan, Prancūzija.

 4. COFRAFER - BAMESA

  Prancūzija

  Įmonė COFRAFER - BAMESA, – tai Grossista, veikianti Lakštai ir juostos iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia sheet metal, sheet cutting, sheet metal - trade, bei aluminised sheet metal pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bonneuil Sur Marne, Prancūzija.

 5. HAKOPAR EKSPORT-IMPORT

  Lenkija

  Įmonė HAKOPAR EKSPORT-IMPORT, – tai Fornitore servizi, veikianti Plieno ir metalų suvirinimas - darbai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Lakštai ir juostos iš juodųjų metalų, Ketus - gaminiai, Lakštai ir juostos iš juodųjų metalų, bei Ketus - gaminiai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ozimek, Lenkija.

 6. METALANN

  Belgija

  Įmonė METALANN, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Lakštai ir juostos iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vielos ir kabeliai iš juodųjų metalų, Vielos ir kabeliai iš juodųjų metalų, laser cutting units, bei straps pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Meslin L'evêque, Belgija.

 7. BIGLIARDI FERTECNICA S.R.L.

  Italija

  Įmonė BIGLIARDI FERTECNICA S.R.L., – tai Grossista, veikianti Įrankiai ir metaliniai gaminiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Lakštai ir juostos iš juodųjų metalų, Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų, Lakštai ir juostos iš juodųjų metalų, Building - hardware, Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų, bei drawn iron pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Montecchio Emilia, Italija.

 8. KMS DEMIR CELIK A.S.

  Turkija

  Įmonė KMS DEMIR CELIK A.S., – tai Grossista, veikianti Lakštai ir juostos iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia drawn metal sheets, drawn rods, iron drawn bars, bei hot-rolled sheets pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ankara, Turkija.

 9. PRZEDSIEBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USLUGOWE JERZY OBROCKI KONSTRUKCJE ZSWIEC

  Lenkija

  Įmonė PRZEDSIEBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USLUGOWE JERZY OBROCKI KONSTRUKCJE ZSWIEC, veikianti Vamzdžiai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų, Profiliai ir strypai iš spalvotųjų metalų, Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų, Lakštai ir juostos iš juodųjų metalų, Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų, Profiliai ir strypai iš spalvotųjų metalų, Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų, bei Lakštai ir juostos iš juodųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Zywiec, Lenkija.

 10. WYTWÓRNIA USZCZELEK SAMOCHODOWYCH EDWARD LABUDA

  Lenkija

  Įmonė WYTWÓRNIA USZCZELEK SAMOCHODOWYCH EDWARD LABUDA, veikianti Vamzdžiai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų, Profiliai ir strypai iš spalvotųjų metalų, Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų, Lakštai ir juostos iš juodųjų metalų, Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų, Profiliai ir strypai iš spalvotųjų metalų, Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų, bei Lakštai ir juostos iš juodųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Gdansk, Lenkija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai
Filtrai

Rezultatai

Lakštai ir juostos iš juodųjų metalų - Importas–eksportas

Rezultatų skaičius

2 141 Įmonės