• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • saldainiai su karamele

Rezultatai

Saldainiai su karamele - Importas–eksportas

 1. SAS LIMOUZI SAVEURS

  Prancūzija

  Verified by europages badge

  Įmonė SAS LIMOUZI SAVEURS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sausainių kepyklos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Keksai, Nuga, Konditerija, Saldainiai su karamele, Hand-made biscuits, Hand crafted chocolate, chocolate, Keksai, bei Crackers pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Objat, Prancūzija.

 2. RAFFAEL S.R.L.

  Italija

  Verified by europages badge

  Įmonė RAFFAEL S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kaštonai ir valgomieji kaštonai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Saldainiai su karamele, marrons glaces, chestnut chocolates, panettone, Saldainiai su karamele, whole iced chestnuts, chestnut cream, chestnut bars, bei whole chestnuts, natural pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Montoro, Italija.

 3. NAUJOJI RUTA, AB

  Lietuva

  Įmonė NAUJOJI RUTA, AB, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Saldainiai su karamele pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Konditerija, Saldumynai su šokoladu, Maisto produktai - importas-eksportas, Saldumynai be šokolado, Konditerija, Saldumynai su šokoladu, Maisto produktai - importas-eksportas, bei Saldumynai be šokolado pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Siauliai, Lietuva.

 4. KANNANOL UG

  Vokietija

  Įmonė KANNANOL UG, – tai Distributore, veikianti Saldainiai su karamele pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Obersulm, Vokietija.

 5. APILINE GMBH

  Šveicarija

  Įmonė APILINE GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Saldainiai su karamele pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Erlenbach Im Simmental, Šveicarija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. DEDA GROUP

  Turkija

  Įmonė DEDA GROUP, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Saldainiai su karamele pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Adana, Turkija.

 2. SOFI BAKERY (MEGAPOLIS, LLC)

  Krievija

  Įmonė SOFI BAKERY (MEGAPOLIS, LLC), – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Konditerija pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Saldainiai su karamele, Sausainiai ir sausieji pyragai, Saldainiai su karamele, Sausainiai ir sausieji pyragai, chocolate, bei hand-made confectionery pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Podolsk, Krievija.

 3. FOSCARIS

  Italija

  Įmonė FOSCARIS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Saldainiai su karamele pramonės šakoje. Ji taip pat veikia sweets, bei integrators pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Costacciaro, Italija.

 4. HONGSAM SIDAE CO.,LTD

  Pietų Korėja

  Įmonė HONGSAM SIDAE CO.,LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sveikata - maisto produktai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Saldainiai su karamele, ginseng candy, bei Saldainiai su karamele pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Chungcheongbuk-Do, Pietų Korėja.

 5. ODENWÄLDER MARZIPAN KONDITOREI GMBH

  Vokietija

  Įmonė ODENWÄLDER MARZIPAN KONDITOREI GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Marcipanai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Saldumynai su šokoladu, Saldainiai su karamele, marzipan decorations, Saldumynai su šokoladu, bolts, bei Saldainiai su karamele pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Weilbach, Vokietija.

 1. STEVIALINE GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Įmonė STEVIALINE GMBH & CO. KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Saldainiai su karamele pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Bremen, Vokietija.

 2. TRI STAR LTD, TM ZOLOTOI VEK

  Ukraina

  Įmonė TRI STAR LTD, TM ZOLOTOI VEK, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Saldumynai be šokolado pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Saldainiai su karamele, Visable supports the Ukrainian companies, Saldainiai su karamele, bei Visable supports the Ukrainian companies pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Kropyvnytsky, Ukraina.

 1. AMEEL CANDY WORLD

  Belgija

  Įmonė AMEEL CANDY WORLD, – tai Grossista, veikianti Saldainiai su karamele pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Konditerija, Konditerija, caramel, liquorice, bei chewing gum pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Roeselare, Belgija.

 2. LE CARRUBE TERRANOVA

  Italija

  Įmonė LE CARRUBE TERRANOVA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Saldainiai su karamele pramonės šakoje. Ji taip pat veikia personalised sweets, bei bespoke machining pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Palermo, Italija.

 3. PRIVATE ENTERPRISE KRAPFEN

  Ukraina

  Įmonė PRIVATE ENTERPRISE KRAPFEN, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Saldainiai su karamele pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Visable supports the Ukrainian companies, lollipops, dragee exporter, marshmallow seeds, bei Visable supports the Ukrainian companies pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lviv, Ukraina.

 4. BONBONS VERDIER

  Prancūzija

  Įmonė BONBONS VERDIER, veikianti Saldumynai su šokoladu pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Saldainiai su karamele, Verslo dovanos, hand-made chocolate sweets, Saldainiai su karamele, chocolate coated dried fruit, bei Verslo dovanos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi SERRES-CASTET, Prancūzija.

 5. SWEET TRAVEL PRIVATE TOURS KFT.

  Vengrija

  Įmonė SWEET TRAVEL PRIVATE TOURS KFT., – tai Agente/ Rappresentante, veikianti Saldainiai su karamele pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Budapest, Vengrija.

 6. LEDOVAR LLC

  Ukraina

  Įmonė LEDOVAR LLC, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Saldainiai su karamele pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Visable supports the Ukrainian companies, bei Visable supports the Ukrainian companies pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Busk, Ukraina.

 7. DAMAKRA LTD.

  Bulgarija

  Įmonė DAMAKRA LTD., – tai Grossista, veikianti Saldainiai su karamele pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sausainiai ir sausieji pyragai, food / beverages - wholesale and retail, chocolate bars, bei Sausainiai ir sausieji pyragai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sofia, Bulgarija.

 8. GURMAN FAMILY LLC

  Ukraina

  Įmonė GURMAN FAMILY LLC, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Konditerija pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Saldumynai be šokolado, Keksai, Saldainiai su karamele, Visable supports the Ukrainian companies, fruit jelly, Saldumynai be šokolado, Keksai, Saldainiai su karamele, bei Visable supports the Ukrainian companies pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Kremenchuk, Poltava Region, Ukraina.

 1. SCHWEIZER ZUCKER AG FRAUENFELD AG

  Šveicarija

  Įmonė SCHWEIZER ZUCKER AG FRAUENFELD AG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Moliuskai, vežiagyviai ir sraigės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žuvys, Cukrus, Saldainiai su karamele, Pusfabrikačiai ir gurmanų maistas, Žuvys, Cukrus, Saldainiai su karamele, bei Pusfabrikačiai ir gurmanų maistas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Aarberg, Šveicarija.

 2. BROADWAY SWEETS

  Pietų Afrikos Respublika

  Įmonė BROADWAY SWEETS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Konditerija pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Saldainiai su karamele, bei Saldainiai su karamele pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Johannesburg, Pietų Afrikos Respublika.

 3. LLC TRADE HOUSE BOYCHAK

  Ukraina

  Įmonė LLC TRADE HOUSE BOYCHAK, – tai Distributore, veikianti Konditerija pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Saldainiai su karamele, Visable supports the Ukrainian companies, Saldainiai su karamele, bei Visable supports the Ukrainian companies pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Kosohirka, Ukraina.

 4. UNALLAR GIDA SAN.TIC.LTD.STI.

  Turkija

  Įmonė UNALLAR GIDA SAN.TIC.LTD.STI., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Saldumynai su šokoladu pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Saldainiai su karamele, sweets and sugar, bei Saldainiai su karamele pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Konya, Turkija.

 5. MIDSUN

  Ukraina

  Įmonė MIDSUN, – tai Agente/ Rappresentante, veikianti Saldainiai su karamele pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Visable supports the Ukrainian companies, bei Visable supports the Ukrainian companies pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Kiew, Ukraina.

 6. CANDYKING NORGE AS

  Norvegija

  Įmonė CANDYKING NORGE AS, – tai Grossista, veikianti Saldumynai be šokolado pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kakava ir šokoladas, Saldainiai su karamele, Kakava ir šokoladas, Saldainiai su karamele, Sugar candy, bei sweets pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Oslo, Norvegija.

 7. MARÍA EUGENIA DOMÉNECH BROSETA

  Ispanija

  Įmonė MARÍA EUGENIA DOMÉNECH BROSETA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Saldainiai su karamele pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Bétera, Ispanija.

 8. TOTAL VINI LTD

  Bulgarija

  Įmonė TOTAL VINI LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Saldainiai su karamele pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Liaskovec City, Bulgarija.

 9. DISNACKS PITIÚS

  Ispanija

  Įmonė DISNACKS PITIÚS, veikianti Saldumynai be šokolado pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Saldainiai su karamele, fudge, sugarless sweets, Saldainiai su karamele, bei liquorice pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi PUIG DE'N VALLS (SANTA EULALIA DEL RÍO) BALEARES, Ispanija.

 10. CANDYKING DENMARK A/S

  Danija

  Įmonė CANDYKING DENMARK A/S, – tai Grossista, veikianti Saldumynai be šokolado pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kakava ir šokoladas, Cukrus, Saldainiai su karamele, Kakava ir šokoladas, Cukrus, Saldainiai su karamele, bei Sugar candy pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Randers Sv, Danija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai