• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • saldumynai su šokoladu

Rezultatai

Saldumynai su šokoladu - Importas–eksportas

 1. TRENDY FOODS

  Belgija

  Verified by europages badge

  Įmonė TRENDY FOODS, – tai Grossista, veikianti Importas - eksportas, žemės ūkio produkcija pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pusfabrikačiai, šaldyti, Prieskoniai, Miltai ir manų kruopos, Gaivieji gėrimai - importas-eksportas, Vienos pyragas ir bandelės, Konservuotos daržovės, Saldumynai su šokoladu, Pusfabrikačiai, šaldyti, bei Prieskoniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Vottem (z.i. De Milmort), Belgija.

 2. CHOCOLATS JANIN

  Prancūzija

  Verified by europages badge

  Įmonė CHOCOLATS JANIN, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Šokoladiniai pyragaičiai ir grynas šokoladas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kakava ir šokoladas, Saldumynai su šokoladu, Saldumynai be šokolado, Verslo dovanos, Kakava ir šokoladas, Saldumynai su šokoladu, Saldumynai be šokolado, bei Verslo dovanos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Boissy Saint Leger, Prancūzija.

 3. LES OOOKIES PAR MAX&ZABOU DELICES

  Prancūzija

  Verified by europages badge

  Įmonė LES OOOKIES PAR MAX&ZABOU DELICES, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kepiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sausainiai ir sausieji pyragai, Saldumynai su šokoladu, Sausainiai ir sausieji pyragai, bei Saldumynai su šokoladu pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Saint-Germain-En-Laye, Prancūzija.

 4. SOFT DRINKS DISTRIBUTION S.R.O

  Lenkija

  Verified by europages badge

  Įmonė SOFT DRINKS DISTRIBUTION S.R.O, – tai Distributore, veikianti Nealkoholiniai gėrimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Gėrimai, Nealkoholiniai gazuoti gėrimai, Gazuoti gaivieji gėrimai, Konditerija, Saldumynai su šokoladu, Krekeriai ir sūdyti užkandžiai, Aperityvai be alkoholio, Gėrimai, bei Drinks refrigerators pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Warszawa, Lenkija.

 5. LES DOUCEURS DE LOUIS

  Prancūzija

  Verified by europages badge

  Įmonė LES DOUCEURS DE LOUIS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Saldumynai su šokoladu pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kakava ir šokoladas, bei Kakava ir šokoladas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Etaples, Prancūzija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. SCHOKOMELL GMBH

  Austrija

  Verified by europages badge

  Įmonė SCHOKOMELL GMBH, – tai Grossista, veikianti Saldumynai su šokoladu pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Wien, Austrija.

 2. BELLO & ANGELI

  Prancūzija

  Verified by europages badge

  Įmonė BELLO & ANGELI, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Saldumynai su šokoladu pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kakava ir šokoladas, Keksai, Kepiniai, Kakava ir šokoladas, Keksai, bei Kepiniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Saint Orens De Gameville, Prancūzija.

 3. MASONI PIETRO SRL

  Italija

  Verified by europages badge

  Įmonė MASONI PIETRO SRL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Saldumynai su šokoladu pramonės šakoje. Ji taip pat veikia chocolate easter eggs, GINGERBREAD, cantuccini biscuits, ricciarellis (calisson biscuits), almond cantuccini biscuits, cavalluccis (biscuits with spices and almonds), typical tuscan sweets, pan de' santi, bei COPATE pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Colle Di Val D'elsa, Italija.

 4. LA FABBRICA DEL PANFORTE

  Italija

  Verified by europages badge

  Įmonė LA FABBRICA DEL PANFORTE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Saldumynai su šokoladu pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Saldumynai be šokolado, cantuccini biscuits, GINGERBREAD, almond cantuccini biscuits, Saldumynai be šokolado, almond biscotti, chocolate panforte, bei PANFORTE pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sovicille, Italija.

 5. CHOCOLATS-DE-LUXE.DE GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė CHOCOLATS-DE-LUXE.DE GMBH, – tai Grossista, veikianti Saldumynai su šokoladu pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Gift items for employees, Cocoa beans, chocolate, Chocolate spread, Nougat bars, Chocolate Bars, bei Vegan chocolate pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Hannover, Vokietija.

 1. UAB VYTKANA

  Lietuva

  Atvėrėme duris į mūsų hidraulinę alyvą. Turime tokius prekių ženklus kaip: MANNOL, SCT-Filter, Pemco, Fanfaro ir Chempioil. Pripildymo kiekis: 5L, 10L, 20L, 60L, 208L, 1000L. Taip pat : Šunų maistas, džiovinti vaisiai, saulėgražų aliejus. Paslaugos : Įvairių lipdukų klijavimas; Informacinių etikečių klijavimas; Banderolių klijavimas; Prekių vartojimo ir kitų instrukcijų bei kitos spausdintos informacijos pridėjimas; Reklaminių gaminių pridėjimas; Prekinių ženklų klijavimas; Kontrolinių ženklų klijavimas; Markiravimo paslaugos.

  Visi produktai, susiję su "saldumynai su šokoladu"

 2. FORCHY PATISSIER SA

  Prancūzija

  Įmonė FORCHY PATISSIER SA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Duonos ir pyrago gaminiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pyragaičiai ir kiti kepiniai, kepti kepykloje, Saldumynai su šokoladu, Pyragaičiai ir kiti kepiniai, kepti kepykloje, Saldumynai su šokoladu, sweet cakes and pastries, bei fruit pastries pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Yvetot, Prancūzija.

 1. TM GURMAN FAMILY

  Ukraina

  Įmonė TM GURMAN FAMILY, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Konditerija pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Saldumynai su šokoladu, Kepiniai, Saldumynai su šokoladu, Kepiniai, croissants, bei vitamin-packed jelly pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Kremenchug, Ukraina.

 2. RITONKA GMBH

  Austrija

  Įmonė RITONKA GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Saldumynai su šokoladu pramonės šakoje. Ji taip pat veikia company gift, chocolate, Organic chocolate, bei dark chocolate pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Gerasdorf, Austrija.

 3. ALINE CHOCOLATIERE

  Prancūzija

  Įmonė ALINE CHOCOLATIERE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Saldumynai su šokoladu pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Delicatessen products, Hand crafted chocolate, bei sugar free chocolate pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Furiani, Prancūzija.

 4. ROYAL GULF CHOCOLATS BVBA

  Belgija

  Įmonė ROYAL GULF CHOCOLATS BVBA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kakava ir šokoladas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Saldumynai su šokoladu, chocolate, chocolate factory, chocolate spread, bei Saldumynai su šokoladu pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sint Martens Latem, Belgija.

 5. NAUJOJI RUTA, AB

  Lietuva

  Įmonė NAUJOJI RUTA, AB, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Saldainiai su karamele pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Konditerija, Saldumynai su šokoladu, Maisto produktai - importas-eksportas, Saldumynai be šokolado, Konditerija, Saldumynai su šokoladu, Maisto produktai - importas-eksportas, bei Saldumynai be šokolado pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Siauliai, Lietuva.

 6. ARYA GIDA SAN.TIC.LTD.ŞTI

  Turkija

  Įmonė ARYA GIDA SAN.TIC.LTD.ŞTI, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Konditerija pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Saldumynai be šokolado, Saldumynai su šokoladu, pistachio pate, Saldumynai be šokolado, chocolate and cocoa sweets, bei Saldumynai su šokoladu pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Şehitkamil, Turkija.

 7. MY WORLD OF PRODUCTS GMBH

  Vokietija

  Įmonė MY WORLD OF PRODUCTS GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Saldumynai su šokoladu pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi München, Vokietija.

 8. CONFISERIE CERTIN

  Belgija

  Įmonė CONFISERIE CERTIN, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Konditerija pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Saldumynai be šokolado, Saldumynai su šokoladu, Verslo dovanos, Saldumynai be šokolado, Saldumynai su šokoladu, Verslo dovanos, bei fruit jellies pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bruxelles, Belgija.

 1. BACHHALM SCHOKOLADENMANUFAKTUR

  Austrija

  Įmonė BACHHALM SCHOKOLADENMANUFAKTUR, – tai Distributore, veikianti Saldumynai su šokoladu pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Kirchdorf An Der Krems, Austrija.

 2. NAPOLI MARZIPAN

  Italija

  Įmonė NAPOLI MARZIPAN, – tai Grossista, veikianti Saldumynai su šokoladu pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Keksai, products for confectionery decoration, Keksai, bei marzipan pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Melito ( Napoli), Italija.

 3. EUTRADE VERTRIEBS GMBH

  Vokietija

  Įmonė EUTRADE VERTRIEBS GMBH, – tai Agente/ Rappresentante, veikianti Saldumynai su šokoladu pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Düsseldorf, Vokietija.

 4. BIO-MYND KFT

  Vengrija

  Įmonė BIO-MYND KFT, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Saldumynai su šokoladu pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kakava ir šokoladas, Kakava ir šokoladas, chocolate and cocoa sweets, dark chocolate, bei top quality chocolate pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Helvécia, Vengrija.

 5. ANORA EV GERECLERI PAZARLAMA DIS TICARET

  Turkija

  Įmonė ANORA EV GERECLERI PAZARLAMA DIS TICARET, – tai Grossista, veikianti Saldumynai su šokoladu pramonės šakoje. Ji taip pat veikia paint roller accessories, liquid soaps, bei tableware pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Istanbul, Turkija.

 6. BELVAS

  Belgija

  Įmonė BELVAS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Saldumynai su šokoladu pramonės šakoje. Ji taip pat veikia pralines pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ghislenghien, Belgija.

 7. CASA DEL DOLCE SPA

  Italija

  Įmonė CASA DEL DOLCE SPA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Saldumynai su šokoladu pramonės šakoje. Ji taip pat veikia sweets and sugar, gift packages, bei lollipops pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Fara Gera D'adda, Italija.

 8. MISKETS SNACKS LLC

  Jungtinės Amerikos Valstijos

  Įmonė MISKETS SNACKS LLC, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Saldumynai su šokoladu pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Snack Foods, bei gluten-free product pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Texas, Jungtinės Amerikos Valstijos.

 9. PRODUCTOS HILLBO

  Ispanija

  Įmonė PRODUCTOS HILLBO, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Saldumynai su šokoladu pramonės šakoje. Ji taip pat veikia chocolate pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Santa Margarida i Els Monjos, Ispanija.

 10. PANACELLA FACTORY S.L.

  Ispanija

  Įmonė PANACELLA FACTORY S.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Saldumynai su šokoladu pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Hospitalet De Llobregat (l'), Barcelona, Ispanija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai