• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • valcuoti gaminiai iš juodųjų metalų

Rezultatai

Valcuoti gaminiai iš juodųjų metalų - Importas–eksportas

 1. METAL-TECH

  Lenkija

  Verified by europages badge

  Įmonė METAL-TECH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Galutiniai metalo gaminiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plieno ir metalų tekinimas, Frezavimas - plieno ir metalų, Šlifavimas - plieno ir metalų, Abrazyvinės medžiagos metalų šlifavimui, Valcuoti gaminiai iš juodųjų metalų, Sriegimo įrankiai, Plieno ir metalų lankstymas, Lenkimo staklės, bei Veržlės ir varžtai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Gniezno, Lenkija.

 2. TRAFILERIE CARLO GNUTTI - S.P.A.

  Italija

  Verified by europages badge

  Įmonė TRAFILERIE CARLO GNUTTI - S.P.A., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Valcuoti gaminiai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žalvaris, Vielos tempimas iš spalvotųjų metalų, Profiliai iš spalvotųjų metalų, Profiliai ir strypai iš spalvotųjų metalų, Žalvaris, Vielos tempimas iš spalvotųjų metalų, Profiliai iš spalvotųjų metalų, bei Profiliai ir strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Chiari, Italija.

 3. ACIÉRIES ET LAMINOIRS DE RIVES

  Prancūzija

  Įmonė ACIÉRIES ET LAMINOIRS DE RIVES, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Valcuoti gaminiai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plienas, Plienas, manufacture of steel profiles, bei Raw materials for metallurgy pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Rives-Sur-Fure, Prancūzija.

 4. SAAR-HARTMETALL UND WERKZEUGE GMBH

  Vokietija

  Įmonė SAAR-HARTMETALL UND WERKZEUGE GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Taurieji ir specialūs metalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Auksakalystės mašinos ir įrengimai, Valcuoti gaminiai iš juodųjų metalų, Grubūs lydiniai, Auksakalystės mašinos ir įrengimai, Valcuoti gaminiai iš juodųjų metalų, Grubūs lydiniai, bei rolled rings pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Püttlingen, Vokietija.

 5. YUCESAN PROFESYONEL MAKINE SAN. TIC. LTD. STI

  Turkija

  Įmonė YUCESAN PROFESYONEL MAKINE SAN. TIC. LTD. STI, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Valcuoti gaminiai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Metalinės užuolaidos, Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų, roll-forming machines, Metalinės užuolaidos, bei Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Select Cityizmir, Turkija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. METALL BK

  Baltarusija

  Įmonė METALL BK, – tai Grossista, veikianti Valcuoti gaminiai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia l angle drawn wires, u grooved drawn wires, metal profiles, bei bracing for building pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Minsk, Baltarusija.

 2. INOX MARE S.R.L.

  Italija

  Įmonė INOX MARE S.R.L., – tai Grossista, veikianti Valcuoti gaminiai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Veržlės ir varžtai, Veržlės ir varžtai, bei stainless steel pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Rimini, Italija.

 3. HASCH PRÄZISIONSWERKZEUGE, HARTMUT SCHARMANN

  Vokietija

  Įmonė HASCH PRÄZISIONSWERKZEUGE, HARTMUT SCHARMANN, – tai Grossista, veikianti Valcuoti gaminiai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Rankiniai įrankiai be variklių, Veržlės ir varžtai, Santechninė armatūra, Metalo gaminiai statybos pramonei, Rankiniai įrankiai be variklių, Veržlės ir varžtai, Santechninė armatūra, bei Metalo gaminiai statybos pramonei pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Heusenstamm, Vokietija.

 4. GALVANISATION INDUSTRIELLE S.A.

  Šveicarija

  Įmonė GALVANISATION INDUSTRIELLE S.A., – tai Fornitore servizi, veikianti Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plienas ir metalai - paviršiaus apdorojimas ir padengimas, Plieno ir metalų galvanizavimas, Lakštai ir juostos iš juodųjų metalų, Valcuoti gaminiai iš juodųjų metalų, Plienas ir metalai - paviršiaus apdorojimas ir padengimas, Plieno ir metalų galvanizavimas, Lakštai ir juostos iš juodųjų metalų, bei Valcuoti gaminiai iš juodųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Martigny, Šveicarija.

 5. ALOIS MORADELLI

  Vokietija

  Įmonė ALOIS MORADELLI, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Lakštinis metalas štampavimui pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Metalai - perdirbimas ir išsaugojimas, Statybos aikštelių įranga, Valcuoti gaminiai iš juodųjų metalų, Metalai - perdirbimas ir išsaugojimas, Statybos aikštelių įranga, bei Valcuoti gaminiai iš juodųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Kirchheim b. München, Vokietija.

 1. SEIL METAL CO.LTD

  Pietų Korėja

  Įmonė SEIL METAL CO.LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Valcuoti gaminiai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Spyruoklės, spiralinės, automobile seat belts, bei Spyruoklės, spiralinės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Seoul, Pietų Korėja.

 2. FONDERIES J MARICHAL KETIN ET CIE

  Belgija

  Įmonė FONDERIES J MARICHAL KETIN ET CIE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Valcuoti gaminiai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plieno liejimas, Plieno liejimas, bei manufacture of rolled sections pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Liege, Belgija.

 1. SIDER 2012 S.R.L.

  Italija

  Įmonė SIDER 2012 S.R.L., – tai Fornitore servizi, veikianti Valcuoti gaminiai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Lamezia Terme, Italija.

 2. METALLEGHE S.P.A.

  Italija

  Įmonė METALLEGHE S.P.A., veikianti Plienas ir metalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Metalai - mašinos ir įrengimai, Valcuoti gaminiai iš juodųjų metalų, Metalai - mašinos ir įrengimai, bei Valcuoti gaminiai iš juodųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Flero, Italija.

 3. CEROSILLO RAG. DARIO S.R.L.

  Italija

  Įmonė CEROSILLO RAG. DARIO S.R.L., – tai Grossista, veikianti Akumuliatoriai, baterijos ir elementai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Perdirbimas ir išsaugojimas - įvairios medžiagos, Valcuoti gaminiai iš juodųjų metalų, Perdirbimas ir išsaugojimas - įvairios medžiagos, bei Valcuoti gaminiai iš juodųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Genova, Italija.

 4. NICRO S.P.A.

  Italija

  Įmonė NICRO S.P.A., – tai Subfornitore, veikianti Valcuoti gaminiai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia nickel and alloys pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Vailate, Italija.

 5. ISCAR ITALIA S.R.L.

  Italija

  Įmonė ISCAR ITALIA S.R.L., – tai Grossista, veikianti Metalai - mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Valcuoti gaminiai iš juodųjų metalų, Metalų apdorojimo rankiniai įrankiai (be variklių), Valcuoti gaminiai iš juodųjų metalų, bei Metalų apdorojimo rankiniai įrankiai (be variklių) pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Arese, Italija.

 6. CAMBIO ORO DI ANTANI FABIO

  Italija

  Įmonė CAMBIO ORO DI ANTANI FABIO, veikianti Valcuoti gaminiai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Livorno, Italija.

 7. F.I.L.M.S. S.P.A.

  Italija

  Įmonė F.I.L.M.S. S.P.A., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Valcuoti gaminiai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia tungsten, bei metal nozzles pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Anzola D'ossola, Italija.

 8. D.F.U. S.R.L.

  Italija

  Įmonė D.F.U. S.R.L., – tai Grossista, veikianti Rankiniai įrankiai be variklių pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Nešiojamieji įrankiai su varikliais, Valcuoti gaminiai iš juodųjų metalų, Nešiojamieji įrankiai su varikliais, bei Valcuoti gaminiai iš juodųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Pesaro, Italija.

 1. SINTER SUD S.P.A.

  Italija

  Įmonė SINTER SUD S.P.A., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Valcuoti gaminiai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia sintered metal products, bei supplies for machine tools for precision and high precision mechanical work pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sant'agata De' Goti, Italija.

 2. PROGOLD S.P.A.

  Italija

  Įmonė PROGOLD S.P.A., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Valcuoti gaminiai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia cast iron, bei iron and alloys pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Trissino, Italija.

 3. PATURLE ACIERS

  Prancūzija

  Įmonė PATURLE ACIERS, veikianti Lakštai ir juostos iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plienas, Valcuoti gaminiai iš juodųjų metalų, Plienas, bei Valcuoti gaminiai iš juodųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Saint Laurent Du Pont, Prancūzija.

 4. LA RETTIFICA LECCHESE S.N.C.

  Italija

  Įmonė LA RETTIFICA LECCHESE S.N.C., – tai Subfornitore, veikianti Valcuoti gaminiai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia tungsten, bei carbon steel pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lecco, Italija.

 5. FERRO TUBI S.P.A.

  Italija

  Įmonė FERRO TUBI S.P.A., – tai Grossista, veikianti Metalo lakštai ir vamzdžiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vamzdžiai, plieno, Valcuoti gaminiai iš juodųjų metalų, Vamzdžiai, plieno, bei Valcuoti gaminiai iš juodųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Padova, Italija.

 6. CONSTRUCCIONES MECÁNICAS VASCAS SL

  Ispanija

  Įmonė CONSTRUCCIONES MECÁNICAS VASCAS SL, veikianti Valcuoti gaminiai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Importas - eksportas, mechanika, bei Importas - eksportas, mechanika pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Vizcaya, Ispanija.

 7. ALBERTI

  Italija

  Įmonė ALBERTI, veikianti Valcuoti gaminiai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia ferrous metals and alloys, bei cast iron pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Siena, Italija.

 8. WALZENGIEßEREI & HARTGUßWERK QUEDLINBURG GMBH

  Vokietija

  Įmonė WALZENGIEßEREI & HARTGUßWERK QUEDLINBURG GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Lakštai ir juostos - spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Valcuoti gaminiai iš juodųjų metalų, Valcuoti lakštai - spalvotųjų metalų, Valcuoti gaminiai iš juodųjų metalų, bei Valcuoti lakštai - spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Quedlinburg, Vokietija.

 9. METALL BOLOGNA S.R.L.

  Italija

  Įmonė METALL BOLOGNA S.R.L., – tai Grossista, veikianti Metalo lakštai ir vamzdžiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Valcuoti gaminiai iš juodųjų metalų, Perforuota skarda iš juodųjų metalų, Valcuoti gaminiai iš juodųjų metalų, bei Perforuota skarda iš juodųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Calderara Di Reno, Italija.

 10. FERROTRADE S.R.L.

  Italija

  Įmonė FERROTRADE S.R.L., – tai Grossista, veikianti Perdirbimas ir išsaugojimas - įvairios medžiagos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Metalai - perdirbimas ir išsaugojimas, Valcuoti gaminiai iš juodųjų metalų, Metalai - perdirbimas ir išsaugojimas, bei Valcuoti gaminiai iš juodųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Genova, Italija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai