• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • valcuotoji viela iš juodųjų metalų

Rezultatai

Valcuotoji viela iš juodųjų metalų - Importas–eksportas

 1. LUMPI-BERNDORF DRAHT- UND SEILWERK GMBH

  Austrija

  Verified by europages badge

  Įmonė LUMPI-BERNDORF DRAHT- UND SEILWERK GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Valcuotoji viela iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Linz, Austrija.

 2. VORNBÄUMEN STAHLSEILE GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė VORNBÄUMEN STAHLSEILE GMBH & CO. KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Valcuotoji viela iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Bad Iburg, Vokietija.

 3. HELCA METALL GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė HELCA METALL GMBH & CO. KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Valcuotoji viela iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Ulm, Vokietija.

 4. STEFAN MAIER GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė STEFAN MAIER GMBH, – tai Grossista, veikianti Valcuotoji viela iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi München, Vokietija.

 5. HIGH TECH ALLOYS SONDERWERKSTOFFE GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė HIGH TECH ALLOYS SONDERWERKSTOFFE GMBH, – tai Grossista, veikianti Valcuotoji viela iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Wuppertal, Vokietija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. ÁP-TECHNOLOGY KFT

  Vengrija

  Įmonė ÁP-TECHNOLOGY KFT, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Valcuotoji viela iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vielos traukimo ir strypų gamybos mašinos, Metalurgijos ir juodųjų metalų pramonė - mašinos ir įrengimai, Metalų pramonės mašinos ir įrengimai, Metalų apdorojimo staklės, Vielos traukimo ir strypų gamybos mašinos, Metalurgijos ir juodųjų metalų pramonė - mašinos ir įrengimai, Metalų pramonės mašinos ir įrengimai, bei Metalų apdorojimo staklės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Nyíregyháza, Vengrija.

 2. VOLME-DRAHT GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Įmonė VOLME-DRAHT GMBH & CO. KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Valcuotoji viela iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Hagen, Vokietija.

 3. MIGAL.CO GMBH

  Vokietija

  Įmonė MIGAL.CO GMBH, – tai Grossista, veikianti Valcuotoji viela iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Landau, Vokietija.

 4. CEMKA TEL SANAYI VE TICARET LIMITED ŞIRKETI

  Turkija

  Įmonė CEMKA TEL SANAYI VE TICARET LIMITED ŞIRKETI, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Valcuotoji viela iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia plate and sheet metal, iron wire lamination, bei low carbon iron pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Istanbul, Turkija.

 5. A. VAN MEIRVENNE & ZONEN

  Belgija

  Įmonė A. VAN MEIRVENNE & ZONEN, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vielos tempimas iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Valcuotoji viela iš juodųjų metalų, Round reinforcing bars, steel drawing plant, Valcuotoji viela iš juodųjų metalų, bei Bright steel pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Beveren-waas, Belgija.

 1. SONNE STAHLHANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Vokietija

  Įmonė SONNE STAHLHANDELSGESELLSCHAFT MBH, – tai Distributore, veikianti Valcuotoji viela iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Saarbrücken, Vokietija.

 2. METALICPLAS IMPEX

  Rumunija

  Įmonė METALICPLAS IMPEX, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Valcuotoji viela iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Dej, Rumunija.

 1. TEWOO STEEL GROUP

  Kinija

  Įmonė TEWOO STEEL GROUP, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plienas konstrukcinis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Valcuotoji viela iš juodųjų metalų, cold-rolled steel strips, galvanized steel sheet products, bei Valcuotoji viela iš juodųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Shanghai, Kinija.

 2. KOBILL SRL

  Rumunija

  Įmonė KOBILL SRL, – tai Grossista, veikianti Metalų apdorojimo rankiniai įrankiai (be variklių) pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Lazeriai - pjovimo ir suvirinimo įrenginiai, Pjovimo plazma staklės, Valcuotoji viela iš juodųjų metalų, Soliariumai - įranga, Lazeriai - pjovimo ir suvirinimo įrenginiai, Pjovimo plazma staklės, Valcuotoji viela iš juodųjų metalų, bei Soliariumai - įranga pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Brasov, Rumunija.

 3. BEKAERT GMBH VERKAUF SPEZIALSTAHLDRÄHTE

  Vokietija

  Įmonė BEKAERT GMBH VERKAUF SPEZIALSTAHLDRÄHTE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Valcuotoji viela iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Neu-Anspach, Vokietija.

 4. KAVIR STEEL

  Iranas

  Įmonė KAVIR STEEL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Valcuotoji viela iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia hot-rolling pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Isfahan, Iranas.

 5. ASA GLOBAL T,CARET

  Turkija

  Įmonė ASA GLOBAL T,CARET, – tai Agente/ Rappresentante, veikianti Plienas ir metalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Valcuotoji viela iš juodųjų metalų, bei Valcuotoji viela iš juodųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Istanbul, Turkija.

 6. LINCOLN ELECTRIC FRANCE

  Prancūzija

  Įmonė LINCOLN ELECTRIC FRANCE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vielos ir kabeliai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Lazeriniai aparatai ir prietaisai, Valcuotoji viela iš juodųjų metalų, Lazeriniai aparatai ir prietaisai, bei Valcuotoji viela iš juodųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Le Grand Quevilly, Prancūzija.

 7. ANKADRAHT ANDREAS INSINGER KG

  Vokietija

  Įmonė ANKADRAHT ANDREAS INSINGER KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Šalto valcavimo profiliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Varis ir vario lydiniai, Valcuotoji viela iš juodųjų metalų, Varis ir vario lydiniai, bei Valcuotoji viela iš juodųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Neunburg vorm Wald, Vokietija.

 8. CONSTAM METAL SI INDUSTRIE S.A.

  Rumunija

  Įmonė CONSTAM METAL SI INDUSTRIE S.A., – tai Grossista, veikianti Kuras, kietas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kuras, skystas, Valcuotoji viela iš juodųjų metalų, Profiliuoti lakštai iš juodųjų metalų, Kuras, skystas, Valcuotoji viela iš juodųjų metalų, bei Profiliuoti lakštai iš juodųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Buzau, Rumunija.

 1. BS MAKINE

  Turkija

  Įmonė BS MAKINE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Valcuotoji viela iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Eskişehir, Turkija.

 2. TAIWAN RAINBOW CO., LTD.

  Taivanas

  Įmonė TAIWAN RAINBOW CO., LTD., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Valcuotoji viela iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Kaohsiung, Taivanas.

 3. FRIENDS INTERNATIONAL

  Bangladešas

  Įmonė FRIENDS INTERNATIONAL, veikianti Valcuotoji viela iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vielos ir kabeliai, plieniniai, Dygliuota viela iš juodųjų metalų, Vielos tempimas iš juodųjų metalų, Vielos ir kabeliai iš juodųjų metalų, Vielos ir kabeliai, plieniniai, Dygliuota viela iš juodųjų metalų, Vielos tempimas iš juodųjų metalų, bei Vielos ir kabeliai iš juodųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Chittagong, Bangladešas.

 4. CELAL METAL

  Turkija

  Įmonė CELAL METAL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Valcuotoji viela iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Istanbuk, Turkija.

 5. TOSYALI HOLDING

  Turkija

  Įmonė TOSYALI HOLDING, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Valcuotoji viela iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Osmaniye, Turkija.

 6. TREFO S. A.

  Rumunija

  Įmonė TREFO S. A., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Valcuotoji viela iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vinys su galvutėmis ir be jų, Transporterių grandinės, Vinys su galvutėmis ir be jų, bei Transporterių grandinės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Galati, Rumunija.

 7. .

  Turkija

  Įmonė ., – tai Agente/ Rappresentante, veikianti Valcuotoji viela iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia white marble pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi ., Turkija.

 8. BRUNTON SHAW U K LTD

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė BRUNTON SHAW U K LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vielos ir kabeliai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Valcuotoji viela iš juodųjų metalų, bei Valcuotoji viela iš juodųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Worksop, Jungtinė Karalystė.

 9. YUANTAI METAL RESOURCES CO., LTD

  Kinija

  Įmonė YUANTAI METAL RESOURCES CO., LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Valcuotoji viela iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Guangzhou, Kinija.

 10. WELDTOOL TECHNOLOGIES

  Jungtinės Amerikos Valstijos

  Įmonė WELDTOOL TECHNOLOGIES, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Valcuotoji viela iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Orange, Jungtinės Amerikos Valstijos.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai