• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • vielos tempimas iš juodųjų metalų

Rezultatai

Vielos tempimas iš juodųjų metalų - Importas–eksportas

 1. HOLDENRIEDER GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė HOLDENRIEDER GMBH, – tai Grossista, veikianti Vielos tempimas iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Bergkirchen/munich, Vokietija.

 2. RESTRADE AG

  Šveicarija

  Verified by europages badge

  Įmonė RESTRADE AG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vielos tempimas iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Breitenbach, Šveicarija.

 3. C. REINHOLD GMBH FEINDRAHTWERK

  Vokietija

  Įmonė C. REINHOLD GMBH FEINDRAHTWERK, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vielos tempimas iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Schwerte, Vokietija.

 4. UNIVERSAL CENTER LLC

  Ukraina

  Įmonė UNIVERSAL CENTER LLC, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vielos tempimas iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Dnepropetrovsk, Ukraina.

 5. SHANGHAI BAO ZHANG DORSTENER + PRODUCTS GMBH

  Vokietija

  Įmonė SHANGHAI BAO ZHANG DORSTENER + PRODUCTS GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vielos tempimas iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Dorsten, Vokietija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. A. VAN MEIRVENNE & ZONEN

  Belgija

  Įmonė A. VAN MEIRVENNE & ZONEN, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vielos tempimas iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Valcuotoji viela iš juodųjų metalų, Round reinforcing bars, steel drawing plant, Valcuotoji viela iš juodųjų metalų, bei Bright steel pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Beveren-waas, Belgija.

 2. DURMAZ CELIK SAN.VE TIC A.S

  Turkija

  Įmonė DURMAZ CELIK SAN.VE TIC A.S, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vielos tempimas iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia steel wires, bei drawn iron and steel wires pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Gaziantep, Turkija.

 3. INDUSTRIA SARMEI CAMPIA TURZII SA

  Rumunija

  Įmonė INDUSTRIA SARMEI CAMPIA TURZII SA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vielos tempimas iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia galvanized wire pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Campia Turzii, Rumunija.

 4. FABRIQUE DE GRILLAGE SCHERTZ

  Prancūzija

  Įmonė FABRIQUE DE GRILLAGE SCHERTZ, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vielos ir kabeliai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vielos tempimas iš juodųjų metalų, Vielos tempimas iš juodųjų metalų, grilles, bei fencing pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Berthelming, Prancūzija.

 5. METALURGIA SA

  Lenkija

  Įmonė METALURGIA SA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vielos tempimas iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia galvanized wire, nails, galvanised fences and panels, bei bright wire pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Radomsko, Lenkija.

 1. ROTHSTEIN DRAHT GMBH

  Vokietija

  Įmonė ROTHSTEIN DRAHT GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vielos tempimas iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Gummersbach, Vokietija.

 2. BEYTEL - BEYAZIT WIRE COMPANY

  Turkija

  Įmonė BEYTEL - BEYAZIT WIRE COMPANY, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vielos tempimas iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia wire, Galvanized Wire, Low-carbon galvanized steel wire, bei hot-dip galvanising treatment pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Hatay, Turkija.

 1. ACIA SUD

  Tunisas

  Įmonė ACIA SUD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Grotelės, kretilai ir vielos tinklai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Lengvosios metalo konstrukcijos, Plieno ir metalų tempimas, Vielos tempimas iš juodųjų metalų, Vielos ir kabeliai iš juodųjų metalų, Lengvosios metalo konstrukcijos, Plieno ir metalų tempimas, Vielos tempimas iš juodųjų metalų, bei Vielos ir kabeliai iš juodųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi SFAX, Tunisas.

 2. TRAFILERIE GALLI SRL

  Italija

  Įmonė TRAFILERIE GALLI SRL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vielos tempimas iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia shiny chromable wires, bei zinc-coated wires pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Torre De' Picenardi, Italija.

 3. METALLURGICA LEDRENSE SOCIETA' COOPERATIVA

  Italija

  Įmonė METALLURGICA LEDRENSE SOCIETA' COOPERATIVA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plieno ir metalų tempimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vielos tempimas iš juodųjų metalų, bei Vielos tempimas iš juodųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ledro, Italija.

 4. METIZ PLANT

  Ukraina

  Įmonė METIZ PLANT, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vielos tempimas iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Kamenskoe, Ukraina.

 5. ROIG MAPREM S.L.

  Ispanija

  Įmonė ROIG MAPREM S.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vielos tempimas iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia steel wire for cold pressing pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Silla-Valencia-España, Ispanija.

 6. TAS

  Ukraina

  Įmonė TAS, veikianti Vielos tempimas iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Šratų srauto apdorojimo medžiagos, nails, bei Šratų srauto apdorojimo medžiagos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Kyiv, Ukraina.

 7. FRIGERIO & DURONI SNC

  Italija

  Įmonė FRIGERIO & DURONI SNC, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vielos tempimas iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia cold drawn metal wires pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Meda, Italija.

 8. SVISHCH V.B.

  Ukraina

  Įmonė SVISHCH V.B., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vielos tempimas iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia thermohardening powder paint pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Uman, Ukraina.

 1. BROWN EUROPE

  Prancūzija

  Įmonė BROWN EUROPE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vielos tempimas iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia drawing, steel wires, drawn wires, bei drawing metals pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Laval-de-cère, Prancūzija.

 2. CONFLANDEY INDUSTRIES

  Prancūzija

  Įmonė CONFLANDEY INDUSTRIES, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vielos tempimas iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia dyes for dye plates pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Port Sur Saône, Prancūzija.

 3. WEBSTER AND HORSFALL LTD

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė WEBSTER AND HORSFALL LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Nerūdijantis plienas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vielos tempimas iš juodųjų metalų, wire, steel wires for springs, wires for springs, bei Vielos tempimas iš juodųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Birmingham, Jungtinė Karalystė.

 4. KEN-TRON MFG.

  Jungtinės Amerikos Valstijos

  Įmonė KEN-TRON MFG., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plieno ir metalų presavimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vielos tempimas iš juodųjų metalų, Vielos tempimas iš juodųjų metalų, bei drawn wires pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Owensboro, Jungtinės Amerikos Valstijos.

 5. ANPING GALVANIZED WIRE FACTORY

  Kinija

  Įmonė ANPING GALVANIZED WIRE FACTORY, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vielos tempimas iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia galvanized wire, bei Stainless steel pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Hengshui, Kinija.

 6. DESIREE-VICTORIANO PASCUAL S.L.

  Ispanija

  Įmonė DESIREE-VICTORIANO PASCUAL S.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vielos tempimas iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia wire, bei iron wire lamination pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi NAVARRETE(LA RIOJA), Ispanija.

 7. FRIENDS INTERNATIONAL

  Bangladešas

  Įmonė FRIENDS INTERNATIONAL, veikianti Valcuotoji viela iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vielos ir kabeliai, plieniniai, Dygliuota viela iš juodųjų metalų, Vielos tempimas iš juodųjų metalų, Vielos ir kabeliai iš juodųjų metalų, Vielos ir kabeliai, plieniniai, Dygliuota viela iš juodųjų metalų, Vielos tempimas iš juodųjų metalų, bei Vielos ir kabeliai iš juodųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Chittagong, Bangladešas.

 8. DESIMETAL

  Portugalija

  Įmonė DESIMETAL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vielos tempimas iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Metal wire objects, bei utility and ornamental design pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Mem Martins, Portugalija.

 9. SEN GROSSHANDEL GMBH

  Vokietija

  Įmonė SEN GROSSHANDEL GMBH, – tai Grossista, veikianti Vielos tempimas iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Berlin, Vokietija.

 10. ING. V. E P. RIZZI S.R.L.

  Italija

  Įmonė ING. V. E P. RIZZI S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plieno ir metalų tempimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vielos tempimas iš juodųjų metalų, bei Vielos tempimas iš juodųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Cormano, Italija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai
Filtrai

Rezultatai

Vielos tempimas iš juodųjų metalų - Importas–eksportas

Rezultatų skaičius

632 Įmonės