• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • krekeriai ir sūdyti užkandžiai

Rezultatai

Krekeriai ir sūdyti užkandžiai - Importas–eksportas

 1. L'ÉTUVERIE

  Prancūzija

  Verified by europages badge
 2. SOFT DRINKS DISTRIBUTION S.R.O

  Lenkija

  Verified by europages badge

  Įmonė SOFT DRINKS DISTRIBUTION S.R.O, – tai Distributore, veikianti Krekeriai ir sūdyti užkandžiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Konditerija, Nealkoholiniai gėrimai, Gazuoti gaivieji gėrimai, Aperityvai be alkoholio, Chemijos produktai - importas-eksportas, Gėrimai, chocolate bars, chocolate, bei confectioner's products pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Warszawa, Lenkija.

 3. FLAVIE'S & CO

  Prancūzija

  Verified by europages badge

  Įmonė FLAVIE'S & CO, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Keksai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Krekeriai ir sūdyti užkandžiai, Sausainiai ir sausieji pyragai, Importas - eksportas, žemės ūkio produkcija, Sausainių kepyklos, Krekeriai ir sūdyti užkandžiai, Sausainiai ir sausieji pyragai, Importas - eksportas, žemės ūkio produkcija, bei Sausainių kepyklos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Plérin, Prancūzija.

 4. PUMPIDUP

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Įmonė PUMPIDUP, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Krekeriai ir sūdyti užkandžiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Veržlės su sriegiu, Gurmanų maistas, Saldainiai su karamele, snack, popcorn, sweets, healthy meal, Visable supports ukrainian companies, bei crackers pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Kyiv, Ukraina.

 5. LA CHIPS FRANÇAISE

  Prancūzija

  Verified by europages badge

  Įmonė LA CHIPS FRANÇAISE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Maisto produktai - importas-eksportas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Importas - eksportas, žemės ūkio produkcija, Krekeriai ir sūdyti užkandžiai, Bulvės - tirpūs mišiniai ir ruošiniai, Importas - eksportas, žemės ūkio produkcija, Krekeriai ir sūdyti užkandžiai, bei Bulvės - tirpūs mišiniai ir ruošiniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Saint-Aubin, Prancūzija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. LA MAISON DE L'AIL NOIR

  Prancūzija

  Verified by europages badge

  Įmonė LA MAISON DE L'AIL NOIR, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Maisto produktų perdirbimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Krekeriai ir sūdyti užkandžiai, Gastronomija - firminiai patiekalai, Krekeriai ir sūdyti užkandžiai, Organic black garlic, Black garlic powder, Black garlic, black garlic clove, black garlic paste, bei powdered black garlic pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sendets, Prancūzija.

 2. SMAKULI

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Įmonė SMAKULI, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Maisto produktai - importas-eksportas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Keksai, Sausainių kepyklos, Krekeriai ir sūdyti užkandžiai, Keksai, biscuit production, biscuit factory, Sausainių kepyklos, biscuit, bei gluten-free product pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lviv, Ukraina.

 3. XOX GEBÄCK GMBH

  Vokietija

  Įmonė XOX GEBÄCK GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Krekeriai ir sūdyti užkandžiai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Hameln, Vokietija.

 4. TOTTIS - BINGO A.E.B.E.

  Graikija

  Įmonė TOTTIS - BINGO A.E.B.E., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Krekeriai ir sūdyti užkandžiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia chocolate pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Gerakas, Graikija.

 5. SKINNI SNAX

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė SKINNI SNAX, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Krekeriai ir sūdyti užkandžiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia bar snacks, chick-peas, Sales and stock clearance by discount trading pallets, bei Snack Foods pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi London, Jungtinė Karalystė.

 1. GLOBAL INTER ARGENTINA

  Argentina

  Įmonė GLOBAL INTER ARGENTINA, – tai Fornitore servizi, veikianti Maisto produktai - importas-eksportas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Krekeriai ir sūdyti užkandžiai, Sausainiai ir sausieji pyragai, Kruopų košės pusryčiams, Krekeriai ir sūdyti užkandžiai, Sausainiai ir sausieji pyragai, bei Kruopų košės pusryčiams pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Buenos Aires, Argentina.

 2. PROTERMARS LTD

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė PROTERMARS LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Krekeriai ir sūdyti užkandžiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia soups, wholesale fresh meats, bei freeze-dried meats pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Widdington, Jungtinė Karalystė.

 1. VSMAK LLC

  Ukraina

  Įmonė VSMAK LLC, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Krekeriai ir sūdyti užkandžiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia packaged sunflower seeds, bei sunflower seed pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ivano-Frankivsk, Ukraina.

 2. SNACK CREATIONS

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė SNACK CREATIONS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Krekeriai ir sūdyti užkandžiai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Great Yarmouth, Jungtinė Karalystė.

 3. AZAR

  Serbija

  Įmonė AZAR, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Krekeriai ir sūdyti užkandžiai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Panchevo, Serbija.

 4. APERITIVOS DE AÑAVIEJA,S.A.

  Ispanija

  Įmonė APERITIVOS DE AÑAVIEJA,S.A., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Krekeriai ir sūdyti užkandžiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Organinė žemdirbystė, snacks, Snack Foods, gluten-free product, bei Organinė žemdirbystė pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Muro-Soria, Ispanija.

 5. REAL TRADE

  Ukraina

  Įmonė REAL TRADE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Krekeriai ir sūdyti užkandžiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia snacks, rusks, peanuts, bei potato flakes pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Dnipro, Ukraina.

 6. KOESTLIN D.D.

  Kroatija

  Įmonė KOESTLIN D.D., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sausainiai ir sausieji pyragai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Krekeriai ir sūdyti užkandžiai, wafers, salted crackers, biscuit production, bei Krekeriai ir sūdyti užkandžiai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bjelovar, Kroatija.

 7. LEVOM GRUP GIDA ÜRÜNLERI

  Turkija

  Įmonė LEVOM GRUP GIDA ÜRÜNLERI, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Krekeriai ir sūdyti užkandžiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia dried fruit pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ankara, Turkija.

 8. HAPPY PEOPLE PLANET

  Liuksemburgas

  Įmonė HAPPY PEOPLE PLANET, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Biologija - maisto produktai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dietiniai ir naturalūs maisto produktai, Krekeriai ir sūdyti užkandžiai, Saldumynai su šokoladu, Dietiniai ir naturalūs maisto produktai, Krekeriai ir sūdyti užkandžiai, bei Saldumynai su šokoladu pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Kopstal, Liuksemburgas.

 1. SIMSEKOGULLARI NUTS COMPANY

  Turkija

  Įmonė SIMSEKOGULLARI NUTS COMPANY, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Krekeriai ir sūdyti užkandžiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia sauces and seasonings, bei roasted seeds pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Mersin, Turkija.

 2. FORTUNE FACTORY SPAIN S.L.

  Ispanija

  Įmonė FORTUNE FACTORY SPAIN S.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Krekeriai ir sūdyti užkandžiai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Benissa, Ispanija.

 3. DELIZIE BAKERY SRL

  Italija

  Įmonė DELIZIE BAKERY SRL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Krekeriai ir sūdyti užkandžiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia bakery products, therapeutic hose, bei rusks pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Alba, Italija.

 4. FAB FOODS

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė FAB FOODS, veikianti Krekeriai ir sūdyti užkandžiai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Leatherhead, Jungtinė Karalystė.

 5. SNACK GARDEN KFT.

  Vengrija

  Įmonė SNACK GARDEN KFT., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Krekeriai ir sūdyti užkandžiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sveikata - maisto produktai, gluten-free product, freeze-dried fruit, Sveikata - maisto produktai, bei bar snacks pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Budapest, Vengrija.

 6. CINESNACK

  Italija

  Įmonė CINESNACK, – tai Distributore, veikianti Krekeriai ir sūdyti užkandžiai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Milano, Italija.

 7. BIOFOODLAB LLC

  Krievija

  Įmonė BIOFOODLAB LLC, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Maistas kūdikiams pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Krekeriai ir sūdyti užkandžiai, Dietiniai ir naturalūs maisto produktai, Sveikata - maisto produktai, Biologija - maisto produktai, Krekeriai ir sūdyti užkandžiai, Dietiniai ir naturalūs maisto produktai, Sveikata - maisto produktai, bei Biologija - maisto produktai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Moscow, Krievija.

 8. BAKETIME LTD

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė BAKETIME LTD, – tai Multi-Category, veikianti Sausainiai ir sausieji pyragai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Krekeriai ir sūdyti užkandžiai, Keksai, Krekeriai ir sūdyti užkandžiai, sweet crackers, Keksai, bei biscuit factory pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Middlesbrough, Jungtinė Karalystė.

 9. ROGER & ROGER

  Belgija

  Įmonė ROGER & ROGER, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Krekeriai ir sūdyti užkandžiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Potato Chips, bei Potato crisps and potato-based snacks pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Mouscron, Belgija.

 10. TERRABISCO S.A.

  Rumunija

  Įmonė TERRABISCO S.A., – tai Distributore, veikianti Krekeriai ir sūdyti užkandžiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sausainių kepyklos, bei Sausainių kepyklos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bucuresti, Rumunija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai