• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • krekeriai ir sūdyti užkandžiai

Rezultatai

Krekeriai ir sūdyti užkandžiai - Importas–eksportas

 1. L'ÉTUVERIE

  Prancūzija

  Verified by europages badge

  French grower of high quality organic black garlic. Specialist in black garlic, all products are organic and grown here on the farm, and use packaging that respects the environment. Constantly on the lookout for innovations, all ingredients are painstakingly selected in line with the L’Etuverie's exacting standards. Our all-organic black garlic products: whole head, peeled cloves, paste, honey, mustard, beer, liquid extract, infusions, aperitif biscuits.

  Visi produktai, susiję su "krekeriai ir sūdyti užkandžiai"

 2. GOUMANISTO

  Belgija

  Verified by europages badge

  Įmonė GOUMANISTO, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sūriai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Mėsa, virta ir konservuota, Krekeriai ir sūdyti užkandžiai, Maisto produktai, salami, research and development, crackers, goats' cheeses, snails, bei olives pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Andenne, Belgija.

 3. FLAVIE'S & CO

  Prancūzija

  Verified by europages badge

  Įmonė FLAVIE'S & CO, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Keksai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Krekeriai ir sūdyti užkandžiai, Sausainiai ir sausieji pyragai, Importas - eksportas, žemės ūkio produkcija, Sausainių kepyklos, Krekeriai ir sūdyti užkandžiai, Sausainiai ir sausieji pyragai, Importas - eksportas, žemės ūkio produkcija, bei Sausainių kepyklos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Plérin, Prancūzija.

 4. SOFT DRINKS DISTRIBUTION S.R.O

  Lenkija

  Verified by europages badge

  Įmonė SOFT DRINKS DISTRIBUTION S.R.O, – tai Distributore, veikianti Nealkoholiniai gėrimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Gėrimai, Nealkoholiniai gazuoti gėrimai, Gazuoti gaivieji gėrimai, Konditerija, Saldumynai su šokoladu, Krekeriai ir sūdyti užkandžiai, Aperityvai be alkoholio, Gėrimai, bei Drinks refrigerators pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Warszawa, Lenkija.

 5. PUMPIDUP

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Įmonė PUMPIDUP, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Krekeriai ir sūdyti užkandžiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia snack, popcorn, sweets, healthy meal, bei Visable supports ukrainian companies pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Kyiv, Ukraina.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. LA CHIPS FRANÇAISE

  Prancūzija

  Verified by europages badge

  Įmonė LA CHIPS FRANÇAISE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Maisto produktai - importas-eksportas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Importas - eksportas, žemės ūkio produkcija, Krekeriai ir sūdyti užkandžiai, Bulvės - tirpūs mišiniai ir ruošiniai, Importas - eksportas, žemės ūkio produkcija, Krekeriai ir sūdyti užkandžiai, bei Bulvės - tirpūs mišiniai ir ruošiniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Saint-Aubin, Prancūzija.

 2. SMAKULI

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Įmonė SMAKULI, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Maisto produktai - importas-eksportas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Keksai, Sausainių kepyklos, Krekeriai ir sūdyti užkandžiai, Keksai, biscuit production, biscuit factory, Sausainių kepyklos, biscuit, bei gluten-free product pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lviv, Ukraina.

 3. XOX GEBÄCK GMBH

  Vokietija

  Įmonė XOX GEBÄCK GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Krekeriai ir sūdyti užkandžiai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Hameln, Vokietija.

 4. TOTTIS - BINGO A.E.B.E.

  Graikija

  Įmonė TOTTIS - BINGO A.E.B.E., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Krekeriai ir sūdyti užkandžiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia chocolate pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Gerakas, Graikija.

 5. SKINNI SNAX

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė SKINNI SNAX, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Krekeriai ir sūdyti užkandžiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia bar snacks, chick-peas, Sales and stock clearance by discount trading pallets, bei Snack Foods pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi London, Jungtinė Karalystė.

 1. GLOBAL INTER ARGENTINA

  Argentina

  Įmonė GLOBAL INTER ARGENTINA, – tai Fornitore servizi, veikianti Maisto produktai - importas-eksportas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Krekeriai ir sūdyti užkandžiai, Sausainiai ir sausieji pyragai, Kruopų košės pusryčiams, Krekeriai ir sūdyti užkandžiai, Sausainiai ir sausieji pyragai, bei Kruopų košės pusryčiams pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Buenos Aires, Argentina.

 2. APERITIVOS DE AÑAVIEJA,S.A.

  Ispanija

  Įmonė APERITIVOS DE AÑAVIEJA,S.A., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Krekeriai ir sūdyti užkandžiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Organinė žemdirbystė, snacks, Snack Foods, gluten-free product, bei Organinė žemdirbystė pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Muro-Soria, Ispanija.

 1. PROTERMARS SNACKS

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė PROTERMARS SNACKS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Krekeriai ir sūdyti užkandžiai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Widdington, Jungtinė Karalystė.

 2. VSMAK LLC

  Ukraina

  Įmonė VSMAK LLC, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Krekeriai ir sūdyti užkandžiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia packaged sunflower seeds, bei sunflower seed pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ivano-Frankivsk, Ukraina.

 3. SNACK CREATIONS

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė SNACK CREATIONS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Krekeriai ir sūdyti užkandžiai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Great Yarmouth, Jungtinė Karalystė.

 4. AZAR

  Serbija

  Įmonė AZAR, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Krekeriai ir sūdyti užkandžiai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Panchevo, Serbija.

 5. REAL TRADE

  Ukraina

  Įmonė REAL TRADE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Krekeriai ir sūdyti užkandžiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia snacks, rusks, peanuts, bei potato flakes pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Dnipro, Ukraina.

 6. KOESTLIN D.D.

  Kroatija

  Įmonė KOESTLIN D.D., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sausainiai ir sausieji pyragai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Krekeriai ir sūdyti užkandžiai, wafers, salted crackers, biscuit production, bei Krekeriai ir sūdyti užkandžiai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bjelovar, Kroatija.

 7. LA MAISON DE L'AIL NOIR

  Prancūzija

  Įmonė LA MAISON DE L'AIL NOIR, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gurmanų maistas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Krekeriai ir sūdyti užkandžiai, Gastronomija - firminiai patiekalai, fruit and vegetable wholesaler, Krekeriai ir sūdyti užkandžiai, bei Gastronomija - firminiai patiekalai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sendets, Prancūzija.

 8. ROGER & ROGER

  Belgija

  Įmonė ROGER & ROGER, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Krekeriai ir sūdyti užkandžiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Potato Chips, bei Potato crisps and potato-based snacks pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Mouscron, Belgija.

 1. BAKETIME LTD

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė BAKETIME LTD, – tai Multi-Category, veikianti Sausainiai ir sausieji pyragai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Krekeriai ir sūdyti užkandžiai, Keksai, Krekeriai ir sūdyti užkandžiai, sweet crackers, Keksai, bei biscuit factory pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Middlesbrough, Jungtinė Karalystė.

 2. LEVOM GRUP GIDA ÜRÜNLERI

  Turkija

  Įmonė LEVOM GRUP GIDA ÜRÜNLERI, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Krekeriai ir sūdyti užkandžiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia dried fruit pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ankara, Turkija.

 3. BIOFOODLAB LLC

  Krievija

  Įmonė BIOFOODLAB LLC, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Maistas kūdikiams pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Krekeriai ir sūdyti užkandžiai, Dietiniai ir naturalūs maisto produktai, Sveikata - maisto produktai, Biologija - maisto produktai, Krekeriai ir sūdyti užkandžiai, Dietiniai ir naturalūs maisto produktai, Sveikata - maisto produktai, bei Biologija - maisto produktai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Moscow, Krievija.

 4. FAB FOODS

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė FAB FOODS, veikianti Krekeriai ir sūdyti užkandžiai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Leatherhead, Jungtinė Karalystė.

 5. DELIZIE BAKERY SRL

  Italija

  Įmonė DELIZIE BAKERY SRL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Krekeriai ir sūdyti užkandžiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia bakery products, therapeutic hose, bei rusks pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Alba, Italija.

 6. SIMSEKOGULLARI NUTS COMPANY

  Turkija

  Įmonė SIMSEKOGULLARI NUTS COMPANY, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Krekeriai ir sūdyti užkandžiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia sauces and seasonings, bei roasted seeds pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Mersin, Turkija.

 7. CINESNACK

  Italija

  Įmonė CINESNACK, – tai Distributore, veikianti Krekeriai ir sūdyti užkandžiai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Milano, Italija.

 8. TERRABISCO S.A.

  Rumunija

  Įmonė TERRABISCO S.A., – tai Distributore, veikianti Krekeriai ir sūdyti užkandžiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sausainių kepyklos, bei Sausainių kepyklos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bucuresti, Rumunija.

 9. HAPPY PEOPLE PLANET

  Liuksemburgas

  Įmonė HAPPY PEOPLE PLANET, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Biologija - maisto produktai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dietiniai ir naturalūs maisto produktai, Krekeriai ir sūdyti užkandžiai, Saldumynai su šokoladu, Dietiniai ir naturalūs maisto produktai, Krekeriai ir sūdyti užkandžiai, bei Saldumynai su šokoladu pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Kopstal, Liuksemburgas.

 10. SNACK GARDEN KFT.

  Vengrija

  Įmonė SNACK GARDEN KFT., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Krekeriai ir sūdyti užkandžiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sveikata - maisto produktai, gluten-free product, freeze-dried fruit, Sveikata - maisto produktai, bei bar snacks pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Budapest, Vengrija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai

Raskite kainas, taikomas